Doufám, že někdo umíte pomoci, protože po celém internetu se mi nepodařilo nic najít (respektive jen mnoho nářků uživatelů, ale žádné řešení - jediný odkaz na windows patch "does not apply to this system", obdobně jako u mnohých dalších uživatelů)

Mám externí čtečku karet (SanDisk Extreme USB 2.0 Reader), která se - alespoň zdánlivě - bezproblémově automaticky po plugnutí nainstaluje. V pohodě čte CFka i MMS. Problém je s SD kartou (retec 4GB MiniSD v redukci na full-size SD). Windows jen hlásily, že je potřeba ji zformátovat, poté co jsem ji zformátoval, už ji nerozpoznávají vůbec.
Karta je v pořádku, používám ji v palmu a PCMCIA čtečka ji taky bez problému přečte (ta je ale hodně pomalá, proto na tak velké kartě jen omezeně použitelná), přes ni se mi taky podařilo ji zformátovat, ovšem stejně jako po formátování přímo v palmu je výsledek stejný, nulový.
Na XPčkách to fungovalo...

SanDisk ke čtečce žádné drivery neposkytuje s tím, že se instaluje automaticky ve win.
Někteří uživatelé na netu to "řešili" tím, že prostě nepoužívají čtečku, ale kabel z foťáku. To je ale dost blbý řešení, navíc žádný z mých foťáků SD nepoužívá (a palm to moc dobře neumí).

Určitě jste se s tím někdo musel setkat, tak moc doufám, že se najde řešení, díky!