Výsledky 1 až 25 z 25

Téma: věc je v řešení

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní věc je v řešení

    Sice nechovám se dobře, to je nával vzteku, viz:

    Původně odeslal JERROME
    Zkusim si ještě nechat potvrdit záruční list ale stejně už za to sraní s telefonem budeš rád když tě nezabiju sráči. Klidně zaplatim kamarádovi za odvoz na tu adresu, najdu si tě zmrde. Seš čurak co si nic jinýho nezaslouží.

    http://4um.overclocking.cz/showthrea...&highlight=n73

    Koupil jsem telefon, který má dvě hlavní vady: 1. neoznačený záruční list, hned vysvětlím proč je to tak důležité, jak sami vidíte ptal jsem se ho, neodpověděl, bohužel mi odešel SX1 tak sem rychle potřeboval náhradu.

    2. a hlavní problém, při zapnutém t9 (predikce) se telefon celkem nechutně zasekává tzn. při psaní je třeba 10-15 vteřin čekat na možnost psaní dál.

    Již mi bylo řečeno že to nejspíš vyřeší nová deska, ale proč bych měl za ni platit?

    již zhruba 4-5 měsíců to zkouším řešit, přehráni sw věc neřešilo, vratili mi v mobilpohotovosti prachy za přehrání ale to je jedno řeším to až nyní, došla mi trpělivost, bgs levi u kterého puvodně je koupen, bylo koupeno ed System v jejich pražské pobočce sem nepochodil tak asi další možnost je optat se reklamací v ově zda mám šanci věc řešit. Trochu si řeším věci okolo zdraví, pár operací a proto až nyní to takto řeším.
    přes noc mi došlo, když mi telefon došel poštou, byl nastaven na klasické zadávání textu, už vím proč
    Omlouvám se, za nevhodné umístění, v návalu vzteku člověk (já) nepřemýšlí.
    Naposledy upravil Jerrome; 07.03.2009 v 23:12.

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Radeon 9500 na 9700 :)
    Založil STiLL v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 1137
    Poslední příspěvek: 07.12.2004, 17:55
  2. Western Digital 600JB (8MB Cache) - tak trochu zklamani
    Založil CODE v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 27.10.2003, 21:14
  3. kam až jde (alespoň trochu) stabilně přetaktovat GF3 Ti200?
    Založil Vašek v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 61
    Poslední příspěvek: 10.03.2003, 11:31
  4. teplota kondíků a tranzistorů na boardu - trochu moc, ne?
    Založil Staňour v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 12.12.2002, 23:40
  5. Trochu FLAMEWAR - Seagate nebo WD
    Založil Aladar72 v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 31
    Poslední příspěvek: 25.10.2002, 11:32

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •