Zdravim,

kamos mi doniesol svoj firemny notebook HP (spickovy s dvojjadrovym centrinom) s legalnym OS WinXP Pro SP3, ze s nim ma problem... po zapnuti a lognuti ako admin kopa chybovych hlasok ktore generoval INTERNET ANTIVIRUS PRO...
Tak som ho v nudzovom rezime odinstaloval... OKI...
po restarte uz v normalnom rezime spom spustil NOD portable a prebehol system... naslo zopar virov avsak iba v TEMP a TMP adresaroch... ODSTRANENE... nainstalil som SPYBOT (aj s jeho rezidentom) zbehol imunizaciu a scan - nasiel par malverov a adverov... odstranil som...
tak uz som si myslel, ze komp je cisty - tak som sa dal na instalaciu NOD32 v3... instalacia prebehla OK, ale po restarte nesiel prihlasit administrator - zastavilo sa to na hlaske - "Loading personal settings" , tvarilo sa to, ze to ide dalej ale 5 minut sa to ani nepohlo... disk si sem tam blikol, ale inak nic...
nuz som siel zase do nudzoveho, odstranil som NOD32 a po restarte som sa uz prihlasil ok... Tak som skusil AVAST HOME Edition... instalacia zase OK, po restarte skontroloval disky ale nic nenasiel... po prihlaseni zase nesiel prihlasit administrator - zastavilo sa to na hlaske - "Loading personal settings" , tvarilo sa to, ze to ide dalej ale zase sa to dalej nepohlo...

na notebooku je kopa vselijakeho firemneho a HP softu - ktory nepoznam, takze netusim, kde by mohla byt zrada...

Az sa niekto stretol s podobnym problemom - prosim, dajte vediet. Pripadne poradte, ako zistim, kde to zostane visiet pri prihlaseni

vdaka