Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Nokia 6300 - upomínky na ploše?

  1. #1

    Unhappy Nokia 6300 - upomínky na ploše?

    Právě jsem provedl upgrade na 6300. Všechny funkce na, které jsem byl zvyklý jsou v pořádku, ale nepovedlo se mi najít jednu jedinou.

    Telefon sice umí dávat úkoly a organizovat, ale nepodařilo se mi najít možnost, jakým způsobem je umístit na pozadí.

    Takhle nějak to vypadalo na mé starší N70:
    Internetová fóra, diskuse, seznamky a chaty jsou plné lidí, kteří o sobě říkají, že něčeho dosáhli. Jde však o pouhý přelud krmený vlastní ješitností. Skutečný život, aniž by o tom tušili, se jim vzdaluje, každým dalším úderem do klávesnice. Za skutečné lidi mluví jejich činy a ne vlastní slova.

  2. #2

    Standardní Re: Nokia 6300 - upomínky na ploše?

    Pres aktivni pohotovostni display umi series40 zobrazovat aktualni udalosti z kalendare, udaje ze samostatnych ukolu uz nikoliv.
    | P67 + 2500K@silent |

  3. #3

    Standardní Re: Nokia 6300 - upomínky na ploše?

    Citace Původně odeslal ctrl_j Zobrazit příspěvek
    Pres aktivni pohotovostni display umi series40 zobrazovat aktualni udalosti z kalendare, udaje ze samostatnych ukolu uz nikoliv.
    A jak se to dělá?
    Internetová fóra, diskuse, seznamky a chaty jsou plné lidí, kteří o sobě říkají, že něčeho dosáhli. Jde však o pouhý přelud krmený vlastní ješitností. Skutečný život, aniž by o tom tušili, se jim vzdaluje, každým dalším úderem do klávesnice. Za skutečné lidi mluví jejich činy a ne vlastní slova.

  4. #4

    Standardní Re: Nokia 6300 - upomínky na ploše?

    Nemám teď Series40 u sebe, ale je to zhruba Nastavení - Displej - Aktivní pohotovostní režim. Nejdřív ho musíš zapnout a pak přizpůsobit, na to už určitě přijdeš.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •