Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 30

Téma: Ubuntu 8.10

  1. #1

    Lightbulb Ubuntu 8.10



    Tak kdyz uz tu mame thread o nove mandrive, nemuze chybet ani ubuntu. Nova verze 8.10 je na svete.

    Mezi hlavni vylepseni proti 8.04 by mela patrit mnohem lepsi podpora WiFi a 3G siti.


    Release notes tu: http://www.ubuntu.com/getubuntu/releasenotes/810
    Ke stazeni treba tu: http://mirror.dkm.cz/pub/ubuntu-releases/ (ostatni mirrory tu)
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  2. #2

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Tady najdete recenzi, i když pochopitelně založenou na RC verzi, která se až na jednu aktualizaci prý neliší od finální.

    http://www.linuxexpres.cz/distro/rec...-intrepid-ibex

    Možná by stála za hřích anketa Ubuntu vs. Kubuntu vs. další deriváty ubuntu...

    EDIT: Další CZ recenze:

    http://www.root.cz/clanky/ubuntu-8-1...cny-kozorozec/
    Naposledy upravil JamesCZ; 31.10.2008 v 07:39.
    Oblíbil jsem si Dropbox - pokud chcete získat bonusových 250 MB k základním 2 GB, registrujte se zde (dozvím se Váš email a jméno, co zadáte při registraci).

    Vyšla Mandriva Linux 2010 informace zde, download zde

    AMD AthlonXP 2000+; 1,5 GB RAM;WD 250 GB + WD 60 GB; GF 4 MX 64MB VRAM.
    Mandriva Linux 2010 CZ FREE (výchozí), Windows XP Professional SP3 CZ(jen škola).
    Spokojený uživatel KDE 4.4.2
    Pokud máte zájem, mám svůj blog, který najdete zde.


  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    16.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    255

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Me teda sledovani novych verzi jednotlivych distribuci moc nebere. Jednak rozdily mezi distry povazuju za nepodstatne, protoze si je vsechny clovek muze priohnout tak, jak potrebuje a navic mozna je muj pohled zastreny rolling updates na gentoo, na kterem primarne jedu.

    Ale na co bych si dovolil upozornit tak to jsou stale rozsirujici se moznosti virtualizace. Napr uz v ubuntu 8.04 je KVM vcetne moznosti paravirtualizace sitovky a disku. Vykonostne se uz velmi blizi nativnimu stroji: Benchmark. Jsou tam i testy starsich verzi a tak je velmi dobre videt zvyseni vykonku.
    Taktez prace s nim je velmi snadna a to zejmena integraci do kernelu. Clovek uz se nemusi rozcilovat se zastaralym vmware 1.x , ktery se na novych kernelech nechce kompilovat, podstatne snazsi nez rozjet xen. Sirsi moznosti nez u openVZ

  4. #4

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER Zobrazit příspěvek
    Tak kdyz uz tu mame thread o nove mandrive, nemuze chybet ani ubuntu. Nova verze 8.10 je na svete.
    Uhm, jestli to takhle pujde dal, tak tu za par tydnu hodim vlakno o Fedore 10 a budu delat mensi PR
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

  5. #5

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal Gargamel Zobrazit příspěvek
    Uhm, jestli to takhle pujde dal, tak tu za par tydnu hodim vlakno o Fedore 10 a budu delat mensi PR
    mozna bychom mohli udelat per-distro vlakno a upravovat prvni post
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  6. #6

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal NeMeM9aA Zobrazit příspěvek
    Taktez prace s nim je velmi snadna a to zejmena integraci do kernelu. Clovek uz se nemusi rozcilovat se zastaralym vmware 1.x , ktery se na novych kernelech nechce kompilovat, podstatne snazsi nez rozjet xen. Sirsi moznosti nez u openVZ
    VMWare Server je už ve verzi 2.0 a ten benchmark cos posílal ke kvm je pěknej, ale zaměřenej jen na procesorový výkon, což je dneska asi nejmenší problém virtualizace. Ale třeba diskovej výkon kvm je velmi pochybnej, virtio tady nepřínáší žádné zrychlení, a ani ta paravirtualizace síťového rozhraní není žádná extra bomba (i když proti full emulaci síťovky je to super).

    KVM určitě fandím, neměl jsem s ním snad žádný problém, ale výkon zdaleka není tam, kde bych ho chtěl mít.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    16.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    255

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Ano. Ten benchmark je zamereny predevsim na procesorovy vykon, ale presto se to z disku a na disk zase zapisuje. Je fakt, ze bych si dovedl predstavit daleko lepsi testy.
    Co je na tom zajimave je srovnani se starsimi testy provedene na tusim fedore 7. Je tam na ne link. Rozdil docela slusny.
    Ad sitovka: Navod + bench zde. Tady bych to videl tak, ze ty rikas, ze sklenice je napul prazdna a ja tvrdim, ze napul plna .

    Jinak by me skustecne zajimalo vykonostni srovnani jednotlivych reseni. Nemuzu dohledat zadne relevantni vysledky. Bud jsou moc stare a nebo poradne nepisou co vlastne testuji v jake konfiguraci. Dalsi perlickou je EULA vmaware, ktery zakazuje publikovat jakekoli benchmarky, pokud to predem neschvali!

  8. #8

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal NeMeM9aA Zobrazit příspěvek
    Ano. Ten benchmark je zamereny predevsim na procesorovy vykon, ale presto se to z disku a na disk zase zapisuje. Je fakt, ze bych si dovedl predstavit daleko lepsi testy.
    Co je na tom zajimave je srovnani se starsimi testy provedene na tusim fedore 7. Je tam na ne link. Rozdil docela slusny.
    Ad sitovka: Navod + bench zde. Tady bych to videl tak, ze ty rikas, ze sklenice je napul prazdna a ja tvrdim, ze napul plna .
    S tou polovinou je to skoro přesně: i podle mých měření je výkon v kvm virtuální mašině je zhruba poloviční oproti nativnímu výkonu. A mě právě připadá 50% "overhead" jako dost brutální, i když je pravda, že reálně to nemusí být omezení a navíc ve VMWare Serveru 2.0 jsem se dostal jen na zhruba 25% nativního výkonu.

    Ale nejvíc mi vrtá hlavou ten diskový výkon, viděl jsem nějaké benchmarky, ve kterých se dal srovnat virtuální výkon s nativním, ale já jsem se třeba v sekvenčním zápisu přes dd dostal snad jen na 30% nativního výkonu a to už je zatraceně poznat.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  9. #9

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal skorec1 Zobrazit příspěvek
    vedel by mi niekto poradit? mam ubuntu 8.4 a "spadlo" mi nanom graficke prostredie, neviete ako by som to opravil?
    projdi logy, pricin muze byt X+1

    kdyz napises startx spusti se graficke prostredi nebo ne?
    Naposledy upravil Vinc Black; 03.11.2008 v 11:46. Důvod: doplneni
    5D;550D; 17-40/4;50/1,8 II;100/2;Tamron 28-75/2,8; Biometar 85/2,8; Flektogon 50/4; Speedligt 430EX; Metz 30BCT4; Olympus OM4T,50/1.4,28/2.8; Minolta Himatic-F; Praktica MTL 5; Smena 8M Lubitel2; Belfoca 6x9 :) (to v avataru je bajkovej poezing matrix, jen kdyby nekdo nepoznal;))
    http://vincblack.deviantart.com/

  10. #10

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    zdravim panove mam problem s PPTP VPN na novom ubuntu, stale sa to nekce konektovat ze vraj je to nejaky bug ale nevedel som to opatchovat
    HOME AMD Phenom X6 1055T@3.7 GHz 264 fsb , NOCTUA NH-U12F, GIGABYTE GA MX790 UD3P rev 1.0, THERMALRIGHT HR-05 SLI , silent modded OCZ 600W, 2*2048 1066+2* 1024 MB ADATA VITESTA EXTREME 5-5-5-15 MHz in Dual Chanel, GAINWARD RADEON 4850 HD 700/1100, HITACHI DESKSTAR T7K500 320 GB, WD AAKS 500 GB, SAM@SUNG HD103UJ 1 TB, SAM@SUNG HD103SJ 1 TB , NEC ND 4550A 1.X7, AUDIGY 1, 20" LCD LG L 2000 C
    ------------------------------------------------
    WORK HP nc 6720s 1.6 merom, 120 gb HDD, 3 GB RAM

  11. #11
    Senior Member Avatar uživatele skorec1
    Založen
    17.11.2003
    Bydliště
    Hranica s Ukrajinou...
    Věk
    44
    Příspěvky
    553
    Vliv
    253

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    pouziva z vas niekto Krusadera? celkom sa mi paci ale nejde mi nanom miestna siet, neviete ako to poriesit?
    AMD FX-8120 8xCore, 3.1GHz@4GHz) • 16GB DDRAM3 4x4GB Kingston 1866 CL9 HyperX XMP • 2x250GB HDD RAID 0 • Sapphire ATI Radeon HD5770 1GB • ASUS Sabertooth 990FX soc.AM3+ 990FX • TechnoTrend DVB(digital TV) • Sound Blaster Audigy 2 • 5+1 Genius Home Theater • LCD LG Flatron 20.1" + LCD HP ZR24w 24"
    DELL 3550 i5-2410 QuadCore 2.3GHz • 8GB DDR3 SODIMM • ATI Mobility Radeon™ HD 6630 1024MB • 500GB HDD
    Intel Atom Dual Core • 2GB DDR2 • 3x1TB HDD + 1x1.5TB • OS Debian 4GB CompatFlash • File Server(FTP) - Games Server
    www.forumobci.valal.sk

  12. #12

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    prosim vas, v Ubuntu 8.10 se mi pri startu systemu obcas zavola routine Kernel Panic msg. Potreboval bych jmeno logu, ktery zaznamenava to co kernel zrovna zkousel, ze spadnul. Nemohu stale odhalit pricinu. Nasel jsem slozku /var/log kde urcite bude i log, ktery potrebuju, ovsem nemohu ho najit. Dekuju
    mb: MSI K8N Neo2 Ultra Platinum cpu:AMD Athlon 64 3000+ s939 gpu:Club3D 6600GT nVidia 128MB hdd: WD 250GB sata ram: 1,3GB Samsung c.l 2.5, zdroj ATX 450W Levicom

  13. #13

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Kdyz ti oopsne kernel, tak obvykle v logu uz nic nenajdes Spis napis, co presne ti to hazi
    Loading signature [ FAILED ]

  14. #14

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal admix Zobrazit příspěvek
    Kdyz ti oopsne kernel, tak obvykle v logu uz nic nenajdes Spis napis, co presne ti to hazi
    neplest oops a panic
    a pri panicu vazne nic nenajdes ... od toho je v kerenlu moznost sitove/seriove konzole, kde muze viset neco, co ty zpravy zachyti ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  15. #15

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    No jo, rozespalost v tuhle nekrestanskou hodinu me omlouva
    Loading signature [ FAILED ]

  16. #16

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    ...a s kernel modesettingem bude mozne zobrazovat panic zpravy i v grafickem rezimu, prip. s nejakym obrazkem tucnaka na cucky. Ovsem jen pokud vam bude fungovat monitor
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

  17. #17

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Tak o 2 roky, ked to bude mozno fungovat.
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  18. #18
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 405
    Vliv
    283

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Zkousim Kubuntu 8.10 na pres VirtualBox ve Windows Xp. Velmi se mi zamlouva. Ale potrebuji Vasi pomoc, napada me jestli uz nekdo podobny problem neresil? ..

    Nedari se mi rozjet vyssi rozliseni nez 800x600.

    Zkousel jsem na doporuceni vypnout vsechny efekty pracovni plochy. Zkousel jsem i si zkopirovat a zalohovat soubor /etc/X11/xorg.conf, ktery jsem nasledne editoval a presnul zpatky pomoci
    Kód:
    sudo cp /home/administrator/xorg.bak /etc/X11/xorg.conf
    . Docilil jsem pouze toho, ze jsem musel nahravat zpatky zalohu, nebo to nemelo zadny efekt v pripade spravneho xorg.conf. Zkousel jsem ve virtualboxu dat fullscreen, coz nepomohlo. Napadlo me, nepotrebruje updatovat ovladac grafiky v tom ubuntu nekde nebo takneco? Nevim kde, do ted jsem nenasel. Mam Nvidii 7600GT, tak jestli to nemuze byt tim? Popripade napada Vas neco jineho?

  19. #19

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal Jey Zobrazit příspěvek
    Zkousim Kubuntu 8.10 na pres VirtualBox ve Windows Xp. Velmi se mi zamlouva. Ale potrebuji Vasi pomoc, napada me jestli uz nekdo podobny problem neresil? ..

    Nedari se mi rozjet vyssi rozliseni nez 800x600.

    Zkousel jsem na doporuceni vypnout vsechny efekty pracovni plochy. Zkousel jsem i si zkopirovat a zalohovat soubor /etc/X11/xorg.conf, ktery jsem nasledne editoval a presnul zpatky pomoci
    Kód:
    sudo cp /home/administrator/xorg.bak /etc/X11/xorg.conf
    . Docilil jsem pouze toho, ze jsem musel nahravat zpatky zalohu, nebo to nemelo zadny efekt v pripade spravneho xorg.conf. Zkousel jsem ve virtualboxu dat fullscreen, coz nepomohlo. Napadlo me, nepotrebruje updatovat ovladac grafiky v tom ubuntu nekde nebo takneco? Nevim kde, do ted jsem nenasel. Mam Nvidii 7600GT, tak jestli to nemuze byt tim? Popripade napada Vas neco jineho?
    Zkousim Kubuntu 8.10 na pres VirtualBox ve Windows Xp : IMHO ak bezis pod XP cez virtualizaciu tak sa nepouziva standartny driver na grafiku( kedze je virtualizovana) skus nabootovat z live cd ...tam by malo vsetko frcat ok
    MSI 610gx + HP LP2475 +Logitech mx518 + KRK RP5

    Pentax k10D + 18-55, sigma 70-300 APO, sigma 24-70/2,8 + Metz 48

  20. #20

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal Jey Zobrazit příspěvek
    Zkousim Kubuntu 8.10 na pres VirtualBox ve Windows Xp. Velmi se mi zamlouva. Ale potrebuji Vasi pomoc, napada me jestli uz nekdo podobny problem neresil? ..

    Nedari se mi rozjet vyssi rozliseni nez 800x600.

    .....
    Mých pár postřehů, sice nepoužívám Ubuntu, ale jiné distro, ale snad pomůžu i tak:

    1) Doporučuji ubuntu wiki:

    http://wiki.ubuntu.cz/

    - Vás bude nejvíce asi zajímat v současné chvíli tento článek:

    http://wiki.ubuntu.cz/Ovladače%20grafických%20karet

    pokud toto ve virtualizovaném Ubuntu nepůjde, pak:

    2) Zkuste Wubi

    Wubi je laicky řečeno Windows instalátor Ubuntu. Prostě stáhnete tuto ultilitku, pomocí které nainstalujete Ubuntu přímo ve Windows, jako každou další Windows aplikaci. Stejným způsobem jej lze i odinstalovat.

    Po instalaci a restartu Vám v boot nabídce přibude další možnost, a sice Spustit Ubuntu, nebo tak něco. Poté již vše probíhá jako vždy, pomocí průvodce nainstalujete Ubuntu na svůj disk.

    "Vtip" je v tom, že instalátor vidí jen místo, které jste mu ve Windows pomocí Wubi určil, čili nemůžete smáznout jiný disk, než ten, který Wubi vytvořil. I ten disk je "virtuální", jedná se prostě o soubor umístěný na Vašem HDD, který symbolizuje disk. Ve výsledku se tak jedná o dual boot Je sice pravda, že takto nainstalovaný OS je o něco pomalejší, než ten normálně nainstalovaný, ale zase je to lepší, než mít problémy ve virtualizaci. Samozřejmně je ale nejlepší klasická instalace.

    Více o Wubi je zde třeba(opět wiki ubuntu).

    Omlouvám se za technické nepřesnosti a "zjednodušení", snažil jsem se to napsat laicky a snad to jde pochopit.
    Oblíbil jsem si Dropbox - pokud chcete získat bonusových 250 MB k základním 2 GB, registrujte se zde (dozvím se Váš email a jméno, co zadáte při registraci).

    Vyšla Mandriva Linux 2010 informace zde, download zde

    AMD AthlonXP 2000+; 1,5 GB RAM;WD 250 GB + WD 60 GB; GF 4 MX 64MB VRAM.
    Mandriva Linux 2010 CZ FREE (výchozí), Windows XP Professional SP3 CZ(jen škola).
    Spokojený uživatel KDE 4.4.2
    Pokud máte zájem, mám svůj blog, který najdete zde.


  21. #21
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 405
    Vliv
    283

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Nakonec jsem našel velmi elegantní řešení. Stacilo prohlednout adresar VirtualBoxu, kde jsem byl image VboxGuestAdditions.iso, jehoz obsahem byl i balicek VboxGuestAdditions.run, ktery umoznuje pracovat i ve vyssich rozlisenich s distribucemi Ubuntu a Kubuntu, mozna i dalsimi Nyni mohu pouzivat rozliseni plochy az 1280x1024(urcite pujde i vic, toto je ale v tuto chvili velikost rozliseni ve windows, kde poustim virtualbox). Rozliseni se pak nastavuje v Kubuntu - Nastaveni systemu - Obrazovka.

  22. #22

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Ubuntu 9.04 bude podporovat souborový formát EXT 4, výchozím souborovým formátem bude ale v Ubuntu až od verze 9.10

    info zde:

    http://www.root.cz/zpravicky/ubuntu-...porovat-ext-4/

    Informace o tomto novém souborovém formátu hledejte zde:

    http://www.root.cz/clanky/ext4-evolu...borovy-system/

    Jinak tento souborový formát je podporován od kernelu 2.6.28.
    Oblíbil jsem si Dropbox - pokud chcete získat bonusových 250 MB k základním 2 GB, registrujte se zde (dozvím se Váš email a jméno, co zadáte při registraci).

    Vyšla Mandriva Linux 2010 informace zde, download zde

    AMD AthlonXP 2000+; 1,5 GB RAM;WD 250 GB + WD 60 GB; GF 4 MX 64MB VRAM.
    Mandriva Linux 2010 CZ FREE (výchozí), Windows XP Professional SP3 CZ(jen škola).
    Spokojený uživatel KDE 4.4.2
    Pokud máte zájem, mám svůj blog, který najdete zde.


  23. #23
    Oblíbil jsem si Dropbox - pokud chcete získat bonusových 250 MB k základním 2 GB, registrujte se zde (dozvím se Váš email a jméno, co zadáte při registraci).

    Vyšla Mandriva Linux 2010 informace zde, download zde

    AMD AthlonXP 2000+; 1,5 GB RAM;WD 250 GB + WD 60 GB; GF 4 MX 64MB VRAM.
    Mandriva Linux 2010 CZ FREE (výchozí), Windows XP Professional SP3 CZ(jen škola).
    Spokojený uživatel KDE 4.4.2
    Pokud máte zájem, mám svůj blog, který najdete zde.


  24. #24

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    Citace Původně odeslal Blackknight Zobrazit příspěvek
    Vyšlo, respektive dnes bude vydáno, Ubuntu 10.04:
    S napetim ocekavam toto vydani, neb co jsem se zatim doslechl, bude to jedno z tech spatnych. Ale uvidime, vyzkousim na vlastni kuzi. Zadratovany plymouth do upstartu a initscriptu je vesmirna hovadina a jestli budou pokracovat dal v trendu prehnane customizace viz. release 9.10, zrejme splnim svou hrozbu a vratim se k cistemu Debianu. Bohuzel i v komunite se nekteri vyvojari nechovaji ohleduplne (nastesti jich stale znam vic tech dobrych).
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

  25. #25

    Standardní Re: Ubuntu 8.10

    nechceš pak svoje postřehy někam veřejně napsat ?
    Oblíbil jsem si Dropbox - pokud chcete získat bonusových 250 MB k základním 2 GB, registrujte se zde (dozvím se Váš email a jméno, co zadáte při registraci).

    Vyšla Mandriva Linux 2010 informace zde, download zde

    AMD AthlonXP 2000+; 1,5 GB RAM;WD 250 GB + WD 60 GB; GF 4 MX 64MB VRAM.
    Mandriva Linux 2010 CZ FREE (výchozí), Windows XP Professional SP3 CZ(jen škola).
    Spokojený uživatel KDE 4.4.2
    Pokud máte zájem, mám svůj blog, který najdete zde.


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ako instalovat Ubuntu na notebook ktory nema CDROM
    Založil skorec1 v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 16.03.2008, 04:00
  2. fixmbr and ubuntu 5.10
    Založil X2 v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 11.04.2006, 00:54
  3. ShipIt - Ubuntu
    Založil bluesman v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 11.10.2005, 13:47
  4. Ubuntu - problem po instalaci
    Založil butcherson v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 14.08.2005, 09:38

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •