Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Dual Display s nVidií a Vista x64 nefunguje

  1. #1
    Member
    Založen
    15.06.2004
    Bydliště
    Praha - Kolín
    Příspěvky
    151
    Vliv
    243

    Standardní Dual Display s nVidií a Vista x64 nefunguje

    Ahoj,

    trochu mi zlobí připojení LCD TV k počítači. připojuju to jako druhej monitor na následující sestavu:

    asus p5k pro
    c2d e8500
    8GB DDR2
    nVidia GFX280 (BFG OC)
    Windows Vista x64 Ultimate

    Připojim primární monitor do prvního dvi outu na kartě (HP 24"...1920x1200), v pohodě najede a fičí to. Do druhýho dvi outu na kartě zapojim LCD TV Acer 26" (1280x76. Vidim ho v nVidia Controll panelu, že je připojenej, nastavim extended desktop, v pohodě nastavení projde, plocha se prokazatelně rozšíří, ale televize mi na DVI vstupu hlásí "No Signal"...když udělam stejnej postup přes VGA IN na televizi a redukci na DVI na kartě, situace je stejná...televize na VGA IN hlásí "No Signal". Zkoušel jsem různý drivery (178.24 i 180.10), ale nic se nezměnilo...zkusim dneska večer ještě 180.40, jestli se třeba neprobere.

    Dokonce jsem už byl tak zoufalej, že jsem do druhýho PCI-E slotu narval mojí starou GeForce 7950GT od MSi a zkusil zapojit Televizi do ní a primární monitor do GFX280. Všechno v nVidia Controll panelu vypadalo naprosto v pořádku, karty se hlásily, televizi viděly, ale opakovala se situace a "No Signal" hláška.

    Přitom Inputy na televizi jsou prokazatelně v pořádku, neb když jí připojím přes notebook VGA (Windows Vista x86 s Ati grafikou), tak obraz normálně fičí...

    Any ideas? Jsem si ze zoufalosti objednal Ati grafiku za litr, že to zkusim narvat do druhýho PCI-E slotu a přes Atinu to třebas pojede, ale fakt už jinak nevim, co s tim Ještě večer nahodim update ohledně funkce jinýho monitoru, než je ta televize (zkusim k tomu připojit 19" lcd monitor)...Zkoušel jsem takovejhle podobnej post už hodit leckde (guru3d, svethardware, nZone...), ale všude naprosto bez odpovědi
    MSI 970A-G43 III AMD Phenom II X4 955 III 2x4GB DDR3 III MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming III HP 24" lcd...Enermax Liberty 500W

  2. #2
    Member
    Založen
    15.06.2004
    Bydliště
    Praha - Kolín
    Příspěvky
    151
    Vliv
    243

    Standardní Re: Dual Display s nVidií a Vista x64 nefunguje

    Update: Nefunguje to ani s ATI kartou. Včera jsem zjistil, že není možný mít v compu nVidii a jako sekundární ati, protože se mezi sebou perou ovladače...tak jsem zkusil zapojit atinu jako primární a tu gfx280 uplně vyndat...stejnej problém jako s nVidií, takže evidentně spíš problém Vist, než driverů
    MSI 970A-G43 III AMD Phenom II X4 955 III 2x4GB DDR3 III MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming III HP 24" lcd...Enermax Liberty 500W

  3. #3

    Standardní Re: Dual Display s nVidií a Vista x64 nefunguje

    Toto se mi stalo na Sony LCD TV a postup pro oživení byl trochu krkolomný, ale zafungoval.

    Vypni TV od napájení, ukonči PC a taky jej vypni od napájení (ze zásuvky)!
    Pokud si odpojil TV od PC, tak ji zapoj, odpoj monitor od PC.
    Zapni TV do zásuvky a zapni ji (aby nebyla v stand-by).
    Zapni PC do zásuvky a také jej zapni a dívej se na TV, zda na ní uvidíš BIOS...
    Pokud jej nevidíš, tak máš problém v TV nebo v kabeláži. Případně vyzkoušej zapojit TV před DVI konektor, ve kterém si měl monitor.

    Až se dostaneš do Windows, tak bys je měl na TV vidět, pokud ano, tak ukonči Widle a vypni PC, ale nech ho v zásuvce!
    Připoj monitor a zopakuj start Windows. Pak už by to mělo fungovat, tak jak si představuješ.
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  4. #4
    Member
    Založen
    15.06.2004
    Bydliště
    Praha - Kolín
    Příspěvky
    151
    Vliv
    243

    Standardní Re: Dual Display s nVidií a Vista x64 nefunguje

    Huh...tak to je slušnej oddíl Ozkoušim, jakmile dojedu domů, každopádně díky za reply, dám vědět, jestli to prošlo
    MSI 970A-G43 III AMD Phenom II X4 955 III 2x4GB DDR3 III MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming III HP 24" lcd...Enermax Liberty 500W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATI Catalyst 8.3 WHQL
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 11.03.2008, 13:57
  2. ATI Catalyst™ 8.2
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 01.03.2008, 15:28
  3. ATI Catalyst™ 7.12
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 07.01.2008, 18:35
  4. ATi Catalyst 7.3 WHQL
    Založil no-X v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 06.04.2007, 11:17
  5. ATI Catalyst 7.2
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 18.03.2007, 03:15

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •