Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: IE7 popup blocker - nedokazu vypnout, blokuje mi formulare

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    284

    Standardní IE7 popup blocker - nedokazu vypnout, blokuje mi formulare

    Zdravim, nainstaloval jsem na nlitem orezany system Windows XP SP3 distribuci IE7 - Standalone, coz je vlastne KBxxxxxx patch pro XP SP3 a IE7. Chodi to v poradku, IE7 jsem nainstaloval kvuli ladeni webovych stranek.

    Nicmene objevil se problem.

    Stranka: http://www.hanspaulska-liga.cz

    Pokud kliknu na pole SELECT z libovolneho formulare v pravem sloupci objevi se mi popup blocker(Blokovani automaticky oteviranych oken) s tim, ze "Bylo zablokovano automaticky otevirane okno", viz obrazek. Zkousel jsem kompletne vypnout popup blocker, zkousel jsem pridat stranku do vyjimek pro popup blocker, oboji nepomohlo. To je bota. Co s tim? Mam anglickou verzi IE a celou jsem ji prosel, stejne jako hledal googlem. Predem diky za jakoukoliv pomoc..

    Hlavne nechapu, jak muze aplikace IE7 blokovat automaticyk otevirana okna, kdyz je blokovani automaticky oteviranych oken vypnute.

    Screenshot

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    284

    Standardní Re: IE7 popup blocker - nedokazu vypnout, blokuje mi formulare

    Vzapeti jsem to vyresil. Takze kdo by mel stejny problem..

    Nestaci jen vypnout blokovani automaticky oteviranych oken v nastaveni Nastroje(Tools), ale je potreba vypnout blokovani automaticky oteviranych oken i v nastaveni zabezpeceni, ja osobne jsem musel zvolit vlastni uroven zabezpeceni a rucne nakonfigurovat na zakazano.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •