Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: odhlaseni stare linky v meste A a porizeni nove v meste B

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Angry odhlaseni stare linky v meste A a porizeni nove v meste B

    kdyby se tu nahodou objevil nekdo kdo pracuje pro O2 nebo Volneho byl bych vdecny za kazdou radu - samozrejme i od ostatnich...

    scenar pro pobaveni: v prubehu pracovniho procesu jsem se dostal pres tri ruzna mesta a bezproblemove prihlaseni a odhlaseni internetu az do prahy. Tam jsem zjistil, ze prestoze je to hlavni mesto tak internet je k porizeni asi nejhorsi

    pristehoval jsem se na palmovku, domaci mi rekla ze internet je, omrknul jsem to a koukam je tam kabelovka, super. Po sleze jsem zjistil ze kabelovka je pouze TV a opravdova kabelovka je zazdena za trubkou od plynu, coz jsem zjistil az o 4 mesice pozdeji, toz mezitim jsem se poptal po dome co tam maji, bylo mi receno i v druzstvu, ze byly natazeny opticke kabely pod chodniky k jednotlivym vchodum ale kvuli nejakym licencim a prevzane obcanum duchodoveho veku 2/4 a 1/4 cizincu uz to dal nedoslo. ok takze jsem volal na UPC co by to obnaselo rozvodni skrin, licence, zapojeni atdd. Tam me vyfakovali ze nejsem zastupce druzstva tak co jim volam a ze stejne nemaji zajem, ze delali vyzkum a je tam moc duchodcu, kteri to nechteji....
    Ok volam do O2 nadnesl jsem jim sve pozdavaky a cekal co mi nabidnou, zachovali se uplne stejne jako kazdy jiny provider (BT, AT&T, T-Systems) - vubec me neposlouchali a zacali mi vnucovat nejake pi...... jako tv-kanaly a ulozne schranky atd.. proste neskutecne. Kdyz jsem jim rekl ze chci minimalne 2mbit a neomezena data, tak mi rekli ze to nepotrebuji, ze jsem blazen a taky me vyfakovali.
    Toz do tretice vseho spatneho zjistil jsem jak to je s Volnym. no dopadlo to tak ze jsem musel koupit za 3000 kc linku od O2, kterou jsem vzapeti ZADARMO!!! prevedl Volnemu. A pote jsem mel internet svych pozadavku. Takze v poradku. Az na to ze po vsem tom vyrizovani a bajecne podpore kdy za technika chteli 1000 kc (nebyli schopni si zajistit ze jsem zapojen v rozvodce dole) jsem se po porade baraku dozvedel ze tam uz pul roku bezi UPC!!!!! xxxxx xxxx xx x xxxxxx

    K memu problemu:
    Co se nestalo, musim se stehovat pryc z Prahy! U Volneho smlouva na tri roky... no dobra, takze musim bud doplatit dalsi 3000kc a nebo to prenechat dalsimu najemnikovi.
    Co je, ale funny a dost dobre nechapu, ze ted maji linku od O2 za darmo ( linku nebo tel cislo ) a kdyz si budu v - Kutne Hore - porizovat ADSL znovu tak musim za to opet zaplatit.
    Chapu jak funguje tahle technologie, ale stejne mi to prijde odirani zakaznika, ktery jim plati pravidlene slusny bagdet za to co je na zapade jakz takz standard.

    Ma nekdo nejakou zkusenost jak na ne uderit aby me usetrili opetovneho poplatku? Pry je ta technologie narocna na porizenin a takove kdejake kecy. Kua ja vim jak to funguje. A O2 jsem vyplazl 3000Kc jen za to ze zapnuli jedne port ve skrini FIX!!

    sorry ze jsem to tak natahl

  2. #2

    Standardní Re: odhlaseni stare linky v meste A a porizeni nove v meste B

    Telefonní linku by sis mohl nechat přeložit, ale tím, že jsi ji převedl na Volného, tak máš smolíka...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Unhappy Re: odhlaseni stare linky v meste A a porizeni nove v meste B

    da se ale predpokladat, ze lidi co se takhle pohybuje vice ne? a tak preci mohou mit volnou linku od nekoho jineho. neverim tomu, ze kdyz zrusim smlouvu, ze tu linku prestanou pouzivat kdyz uz je jednou jejich. ?

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Jirka_koffee
    Založen
    03.02.2003
    Bydliště
    Kralupy n/Vlt
    Příspěvky
    704
    Vliv
    268

    Standardní Re: odhlaseni stare linky v meste A a porizeni nove v meste B

    A od O2 ti ZADNA faktura nechodi, moc dobre nechapu co myslis tim: "prevedl jsem ji k Volnymu". Nemas pres volny jen net?

    Vseobecne se da prelozit linka do jineho mesta, ale cislo ti nezustane - to je zpoplatneno 500,- (myslim). Ale kdyz jdes do KH, tak proc ne KHnet?
    Q6600 | Gigabyte GA-EP45-UD3R | 4 GB A-Data Vitesta EE | NV9600GT HP | Seagate ST3320613AS | Enermax PRO425W | Antec Three Hundered | Samsung 2243BW

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    280

    Standardní Re: odhlaseni stare linky v meste A a porizeni nove v meste B

    Citace Původně odeslal Jirka_koffee Zobrazit příspěvek
    A od O2 ti ZADNA faktura nechodi, moc dobre nechapu co myslis tim: "prevedl jsem ji k Volnymu". Nemas pres volny jen net?

    Vseobecne se da prelozit linka do jineho mesta, ale cislo ti nezustane - to je zpoplatneno 500,- (myslim). Ale kdyz jdes do KH, tak proc ne KHnet?
    jenom internet, telefon nepotrebuji. cela linka je prevedena k volnemu.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. nové paměti pomaleji než staré
    Založil killerGBU v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 24.02.2005, 18:02

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •