Zdravíčko. Koupil jsem si TV kartu Gigabyte Tv Tuner PTV-ar-PCI, ke který byl přiložený jako multimediální přehrávač Power Cinema 5. Ten mi bohužel v XPčkách nějak zlobí. Rozjedu ho, ale když chci spustit televizi, nebo rádio - nic se neděje. Soubory co mám v komplu to přehrává ale tyhle 2 věci ne. A to ani po reinstalaci kodeků, ale možná jsem na nějaký zapoměl. Každopádně jsem si tedy místo toho nainstaloval KMPlayer, kde jsem se ale zase na docela dlouho zasekal u konfigurace a nastavení těch všemožných funkcí. Nicméně se mi nakonec vůbec nepodařilo sladit "Video" s "Audiem". Asi po 5-ti hodinách jsem přišel na to, jak se ladí kanály a po dalších 5-ti se mi dokonce podařil rozjet zvuk, ale to tím způsobem, že jsem v "nastavení kanálů" přepl Audio z "TV tuneru" na "FM tuner" a zvuk z onoho aktuálního pořadu tam opravdu byl. A to i s videem, ovšem do té doby, než jsem zmáčknul na "použít". To už pak zůstalo na rádiu a nic z toho. Může mi někdo prosím poradit? Jen bych ještě podotknul, že ta TV karta co jsem si koupil, nemá žádné zapojení do zvukové karty, ani žádnej propojovací kábl v sadě. Pouze IR přijímač na dálkové ovládání, Video-in & Audio-in adaptér a antena na (asi) FM tuner. Pro úplnost posílám odkaz. Můj kompl vyhovuje všem požadavkům téhle karty.. http://www.lan-shop.cz/tv-tunery-a-v...gigabyte/48323