Zdravim, nemam zkusenosti s kabelovymi modemy, takze bych potreboval poradit v nasledujici situaci ... mam kabelovy modem WEBSTAR EPC 2100, ktery je pripojen do kabelovky a minuly tyden fungoval bez problemu s nastavenim tcp/ip protokolu dodaneho od poskytovatele ... dneska jsem ho zapnul a nefunguje ... coz znamena ... pc je nastaveno stejne, ale modem byl zrejme resetovan/prenastaven ... nemam nad nim porad dohled, takze nevim, co se s nim stalo ... predtim fungoval v "transparentnim" modu(nevim jaxe to presne jmenuje), takze pouze preposilal komunikaci z pc do kabelovky ... aktualne je ale nastaven do (zrejme) routovaciho rezimu ... bezi na nem dhcp, takze kdyz prenastavim pc na aut.adresu, tak to jede, ale pouze k modemu ... skrze nej se ven (do kabelovky/na internet) uz nedostanu ... zkousel jsem se pripojit na www stranky spravy (192.168.100.1), kde jsem ale nasel pouze informace o modemu a zadnou moznost konfigurace ... nevite nekdo, jaxe dostat do te konfigurace a nastavit ho z5 do toho transp.rezimu proste tak jak byl predtim? budu rad za kazdou radu ....