Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: 3min otevírání složky "Obrázky", Office 2007 a UNC cesta

  1. #1

    Unhappy 3min otevírání složky "Obrázky", Office 2007 a UNC cesta

    Zdravím

    Mám na jednom počítači pod jedním konkrétním uživatelem problém s otevíráním složky "Obrázky" v Dokumentech z průzkumníka.
    Ačkoliv je složka prázdná, její otevření trvá asi 2 minuty, respektive 2 minuty je okno zamrzlé (při kliknutí kamkoliv do daného okna mu se objeví, že neodpovídá), pak se probere a obsah zobrazí.
    Pokud složku "Obrázky" otevřu v TotalCommanderu, obsah vidím hned, ale když se v TC vrátím o adresář víš, tedy do Dokumentů, zase to na pár minut zamrzne.
    Složku jsem i smazal a vytvořil znovu - při jejím vytvoření v TC mi TC zamrznul, ale z průzkumníka to šlo procházet normálně, po vytvoření nového soubouru ve složce je to přesně tam co dřív.
    Dělá to pouze u jednoho doménového uživatele na jediném pc, i když jeho adresář s profilem kompletně smažu a přihlášením se vytvoří znova, problém se opakuje.
    Čerstvá instalace Windows XP Pro SP2 s posledními záplatami (bez SP3)v doméně Windows 2003 SBS
    Změna práv složky nepomáhá, antivir jsem odinstaloval..

    Na čistou instalaci byl zkopírován adresář s uživatelským profilem (pro usnadnění přenosu pošty, dokumentů, nastavení...), na starém to bylo ok, jediný rozdíl v sw je v povýšení Office 97 - 2007. Jestli je problém od chvíle zkopírování profilu, nebo se objevil až později nevím.


    Na tom samém PC je ještě jeden problém a to při procházení sdílených složek jiných PC, ale pouze z Office 2007 a u všech uživatelů.
    Z průzkumníka procházení místa v síti - celá síť - siť ms win - domena - pcfranta
    normální rychlostí zobrazí nasdílené sožky v počítači pcfranta, pokud ale dám v Office 2007 otevřít nebo uložit a začnu procházet sítí, tak otevření a zobrazení nasdílených složek v pcfranta trvá přes minutu.
    Normální rychlostí to jde jen na server. Z jiného PC s Office 2007 jde procházení okolních PC bez problémů.

    Nějaké nápady co s tím? Čistá reinstalace OS nepřipadá v úvahu.
    Ď
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  2. #2

    Standardní Re: 3min otevírání složky "Obrázky", Office 2007 a UNC cesta

    K té složce "Obrázky", zkusil bych chkdsk /f, ať ti proveří jestli nemáš nějaký čurbes v datech na disku

  3. #3

    Standardní Re: 3min otevírání složky "Obrázky", Office 2007 a UNC cesta

    Citace Původně odeslal Patrez Zobrazit příspěvek
    K té složce "Obrázky", zkusil bych chkdsk /f, ať ti proveří jestli nemáš nějaký čurbes v datech na disku
    Test FS a disku (MHDD) jsem samo dělal, v tom problém není.
    Z příkazového řádku můžu postiženými adresáři procházet, mazat, kopírovat ... úplně v pohodě, zamrzá to jen z průzkumníka a TC.
    Zkoušel jsem ještě MuCommander a ten prochází Dokumenty a Obrázky bez problémů.

    Žádný proces ve chvíli zamrznutí nezačne žrát paměť ani cpu, nevím čím zjistit, který hajzlík to dělá
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Office 2007 Word nouzový stav - reinstal málo místa na disku F!?
    Založil Gizmo_CZ v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 17.03.2007, 10:00

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •