Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Prosim poradte: USB Safely Remove a Visty

  1. #1

    Standardní Prosim poradte: USB Safely Remove a Visty

    Zdravim vsechny cleny boardu.
    Prosim, poradte mi kdo si do Vist nainstaloval USB Safely Remove!
    Mam problem s odebranim obycejneho FlashDisku ze systemu. Vzdy se zobrazi hlaska ze je zarizeni uzivano nejakym programe, ale nerekne jakym. Ve WinXP tento problem neznam - pokud opravdu na flesce "nesedi" nejaky program (Word, TotalCommander appod.)

  2. #2

    Standardní Re: Prosim poradte: USB Safely Remove a Visty

    Zkus FileMon, jestli ti řekne něco víc.
    Love 'murican gas-guzzlers...
    Chevrolet Camaro '79, 5L V8
    Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
    Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
    chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only

  3. #3

    Standardní Re: Prosim poradte: USB Safely Remove a Visty

    ... diky za info, SW jsem si stahnul a doma vyzkousim abych zjistil ktery "nerad" mi sedi na flesce. Prudi me to, na stolnim PC mam XP a tam vse jede jak ma. Na totebooku musim mit Visty a samej problem

  4. #4

    Standardní Re: Prosim poradte: USB Safely Remove a Visty

    ... nikoho nic nenapada jak Visty prinutit aby se na notbooku chovaly rozumne?
    Diky za kazdy napad!!

  5. #5

    Standardní Re: Prosim poradte: USB Safely Remove a Visty

    Nainstaloval jsem na PC s Windows Vista Business SP1 + veskere aktualizace, a pracuje naprosto v poradku. Nenastala mi chyba, jako u tebe.
    MoBo: MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI CPU: Intel Core i9-13900K@NZXT Kraken Elite 360 RGB RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM 16G Storage: Samsung 980 PRO 1TB + 3x Samsung 980 PRO 2TB + HDD 2xWD Red 8TB Mouse: Logitech G502 X Plus Black Keyboard: Logitech G915 Lightspeed Case: NZXT H9 Flow Black PSU: EVGA SuperNOVA 1000 G6
    Monitors
    : 27" Dell S2721DGF + 27" Dell P2720D Sound: Logitech Z407 Headset: Logitech G Pro X Wireless Other: Oculus Quest, NAS QNAP TS251 2x16TB Raid1
    Mobile: Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy Note10+, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Oura Ring 3
    Gaming: PS5, PS3, PS Vita, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Classic, Nintendo Switch Lite, Steam Deck 1TB

  6. #6

    Standardní Re: Prosim poradte: USB Safely Remove a Visty

    2 Misterio

    Diky za informaci. Jedna se o nove notebooky HP, cerstve mnou nainstalovane, kde jsou dalsi "integrovana" zarizeni USB. Ta fleska je relativne velka, 8GB. Nemam zadne zkusenosti s Vistami, jednoho jsem si vsak vsiml, nez jsem nainstaloval ten SW (USB Safely Remove) nemel jsem ani ikonku zarizeni USB v dolni liste i pres to, ze jsem mel flesku zasunutou. Je to tak dobre?

  7. #7

    Standardní Re: Prosim poradte: USB Safely Remove a Visty

    Tento SW prave nahrazuje tu puvodni "utilitku" z Windows, proto nevidis tu standartni ikonu. Ale to se da v tom SW nastavit, zda-li chces aby nahrazovala nebo aby tam byla ikona jako standartni utility na odebrani USB zarizeni, tak i tento SW.
    Zkousel jsem to na desktopu z podpisu a vse v poradku, na NB to nevyzkousim, pac mam WinXP PRO SP3.
    Jinak, mam taky flashku 8GB (Corsair).
    MoBo: MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI CPU: Intel Core i9-13900K@NZXT Kraken Elite 360 RGB RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM 16G Storage: Samsung 980 PRO 1TB + 3x Samsung 980 PRO 2TB + HDD 2xWD Red 8TB Mouse: Logitech G502 X Plus Black Keyboard: Logitech G915 Lightspeed Case: NZXT H9 Flow Black PSU: EVGA SuperNOVA 1000 G6
    Monitors
    : 27" Dell S2721DGF + 27" Dell P2720D Sound: Logitech Z407 Headset: Logitech G Pro X Wireless Other: Oculus Quest, NAS QNAP TS251 2x16TB Raid1
    Mobile: Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy Note10+, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Oura Ring 3
    Gaming: PS5, PS3, PS Vita, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Classic, Nintendo Switch Lite, Steam Deck 1TB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Prosím poraďte soft na formátování baterie u notebooku ACER.
    Založil overcloker.cz v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 12.07.2004, 11:15
  2. P4 Willamette 1.6GHz - prosim, poradte mi s vyberem desky
    Založil Cybe v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 29.06.2004, 19:26
  3. problem s deskou a vetrakem prosim poradte nf7-s
    Založil Ranor v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 16.04.2004, 15:16
  4. Poradte prosim s new prknem a procakem..
    Založil Honda v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 22.11.2002, 18:49
  5. [OLD] Prosim Vas poradte.
    Založil sedilahim v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 09.11.2002, 19:08

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •