Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Myš pracuje pouze na ploše

  1. #1

    Standardní Myš pracuje pouze na ploše

    Včera se mi stala poměrně nepříjemná věc - pracoval jsem na PC, vše v pořádku. Na hodinku jsem odběhnul, a po návratu nereagovala myš korektně (MS Wireless Natural 6000) - vyměna baterii, reconect, restart pc - ale ouha, myš reaguje POUZE na ploše, tzn všechny ikony jsou aktivní, lze kliknout pravým, volit z kontextové nabídky,atp...ve chvíli kdy rozkliknu aplikaci/okno tak myš na této nové vrstvě aktivní není, okno na kliknutí nereaguje.

    Ve výsledku tedy nemohu seriozně pracovat. Zkusil jsem přepojit porty,atd..system restore...nic. Po přepnutí do stavu nouze, kde myš pracovala korektně a následném restartu vše v pořádku. Nechal jsem celou situaci plavat stylem že jsou věci....

    Nicméně dnes vše při starém. Pc s myší fungující se podaří nastartovat tak průměrně 1 z 5ti pokusů.

    Nejjednodušší cesta je reinstalace systému, ale na to budu mít čas nejdříve tak za 10dnů, teď potřebuji ještě na pc pracovat, nějaký nápad?

    Ještě jednou zdůrazňuji že jsem neměnil žádné ovladače, neinstaloval nové aplikace, nepřehazoval HW. Poslední WUpdate mám z 20.6 a jedná se o WDefender.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  2. #2

    Standardní Re: Myš pracuje pouze na ploše

    Vykostit a nainstalovat znovu ovladače jsi zkoušel?

    A tu myš na jiném počítači (spíš pro jistotu)?
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  3. #3

    Standardní Re: Myš pracuje pouze na ploše

    Na ntb šlape dobře(jako napadlo mě to ihned, ale to by myš nefungovala všude, nejen pouze na jedné vrstvě), ovladače zkusím teď hned.

    Google neví nic, je to pro mě úplná hádanka.
    Naposledy upravil Zdenek Dubnicky; 25.06.2008 v 17:39.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  4. #4

    Standardní Re: Myš pracuje pouze na ploše

    Tak jsem zpět :O

    Když jsem ovladač odebral...tak po kliknutí na finish začala myš opět stávkovat v "plocha" režimu. Restart...flash disk s ovladači+restart = žádná změna, myš stávkuje. Další restart...a jsem zde, opět to jede jako já už nevím jestli se modlit...opravdu nemám chuť před poslední náročnou zkouškou reinstalovat systém
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    254

    Standardní Re: Myš pracuje pouze na ploše

    Jestli tam máš Visty, tak tohle už jsem u pár notebooků viděl, pomohl až reinstall. Je to chyba v GUI, obávám se, že souvidí s počeštěnim vist, protože česká vista neexistuje, jako jsou třeba český XP, takže je to jen anglická s počešťovacim patchem, a občas se to rozhodí, že člověk má půl systému anglicky a půl česky, po instalaci určitejch programů, nebo se něco hne v registrech. Tahle chyba bych řekl, že má stejný původ.

    Máš tam SP1? Na žádnym systému s SP1 jsem ji totiž ještě neviděl, myslel jsem, že to řeší.
    The best Unreal Tournament maniac.

  6. #6

    Standardní Re: Myš pracuje pouze na ploše

    zajimavé...já mám Business ENG SP1 MSND AA jak na ntb, tak na stolním....
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Levná bezdrátová myš?
    Založil pulec7 v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 14.12.2007, 13:22
  2. Myš zlobí v USB
    Založil Sigondis v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 26.10.2007, 19:28
  3. AC3 zvuk pouze ze dvou kanalu L+R
    Založil AxL v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 17.02.2004, 20:55
  4. Prosím o pomoc! GF 4 Ti pracuje pouze pod AGP 2x !?
    Založil Sihil v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 12.01.2003, 00:15

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •