Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: 24"/22"LCD *VA/IPS s S-VIDEO vstupem

  1. #1

    Standardní 24"/22"LCD *VA/IPS s S-VIDEO vstupem

    Ahoj,
    hodlám nahradit svůj postarší 20" CRT za nějaké trošku lepší LCD (pokud možno ne TN) a jelikož mám menší sbírku osmibitů a starších konzolí, které bych si chtěl čas od času zapnout, hledám model disponující S-video a kompozitním vstupem.

    Zatím se mi vyloupnul Benq FP241W a FP241VW, které vypadají slušně, ale přecejenom jde o pár let staré modely a dnešní panely už asi budou kvalitativně o něco dál. Nemáte někdo nějaký dobrý tip? Zas tak moc na to nespěchám, takže připadají v úvahu i modely, co teprve mají přijít na trh.

  2. #2

    Standardní Re: 24"/22"LCD *VA/IPS s S-VIDEO vstupem

    Ok, tak koukám, že nikdo tady staré mašinky s novými LCD neprovozuje. Škoda.

    Akorát by mě zajímalo, čím je můj dotaz tak OT, že musel být přesunut do nákupní poradny? Jestli je problém otázka na konkrétní výrobek, tak proč nejsou přesunutá taky témata typu "Kterou kalibrační sondu?"," Monitor na hry ?",""Nějaký monitor s rozestupem pixelů do 0,25mm?","24"LCD MVA,PVA" a desítky dalších?

  3. #3
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: 24"/22"LCD *VA/IPS s S-VIDEO vstupem

    a) ptas se co si mas koupit nebo ne ? Rozhodnuti co kam je na spravci sekce a nechtej soudit co jeste ano a co uz ne.

    b) Zadani splnuji i monitory od Dellu, ale najdi si k nim diskuse (2407WFP), kvalita a parametry se meni revize od revize, nekdy i kus od kusu.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  4. #4

    Standardní Re: 24"/22"LCD *VA/IPS s S-VIDEO vstupem

    Citace Původně odeslal ts3 Zobrazit příspěvek
    Ahoj,
    hodlám nahradit svůj postarší 20" CRT za nějaké trošku lepší LCD (pokud možno ne TN) a jelikož mám menší sbírku osmibitů a starších konzolí, které bych si chtěl čas od času zapnout, hledám model disponující S-video a kompozitním vstupem.

    Zatím se mi vyloupnul Benq FP241W a FP241VW, které vypadají slušně, ale přecejenom jde o pár let staré modely a dnešní panely už asi budou kvalitativně o něco dál. Nemáte někdo nějaký dobrý tip? Zas tak moc na to nespěchám, takže připadají v úvahu i modely, co teprve mají přijít na trh.
    Použili jsme dva monitory Benq FP241W pro zobrazování vide z kamer určených pro CCTV a byl jsem pozitivně překvapen kvalitou zobrazení.

    Kompozit jsem zkoušel z DVD rekordéru a určitě nebudeš zklamán...
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.

    Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 21:56
  2. Jak na prokládané DV video
    Založil Dani Filth v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 10.07.2006, 20:09
  3. Vložené video načítání + flash video zvuk ?
    Založil celebris v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 26.02.2006, 13:17
  4. XTreme-G WarCat 6.2 driver for ATi video cards
    Založil .:::iGor:::. v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 22.02.2006, 22:25
  5. film v mpegu - zamrzava v 1 miste
    Založil NiX v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 18.01.2006, 19:26

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •