Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: Nejde www

  1. #1

    Standardní Nejde www

    Mam jeden problem a myslim, ze mozna za to muzou Visty. Pripojil jsem se uz nekolikrat uspesne na nekolik AP (verejne wifi). Vse bez problemu. Ovsem po case (2-10 hodin pouzivani internetu) mi nahle prestane fungovat web. Skype, QIP funguje, pocitac je stale pripojen v siti, visty nedetekujou zadnej problem. TCP/IP je nastaven spravne, zkousel jsem i manualne vlozit IP, DNS. Je zde Norton antivirus, ve kterym sem definoval vyjimky, windowsackej FW je vypnutej, viry ani spyware nenalezen zadnej. Ping AP uspesnej, ping vnejsi IP neproleze (Time's out). Uz vazne nevim co s tim a proc mi nejde brouzdat po internetu. (pouzivam IE7, Firefox).
    Pres proxy nejedu.
    Cetl jsem par podobnych problemu, ale ne stejnych jako muj. Vzdy se to svadelo na Visty, ale potreboval bych najit reseni, protoze se nyni nachazim na miste, kde jinou moznost pripojeni nemam, pouze na verejne wifi site. Zajimavy je, ze na stejnym miste (mam na mysli stejnej AP) se bez problemu notebooky s vistama pripoji.
    XP ani nemluve (zlaty XP)

    Muj Laptop: http://www.dixons.co.uk/martprd/stor...y_oid = -34420
    Naposledy upravil seuss; 06.06.2008 v 17:43.
    mb: MSI K8N Neo2 Ultra Platinum cpu:AMD Athlon 64 3000+ s939 gpu:Club3D 6600GT nVidia 128MB hdd: WD 250GB sata ram: 1,3GB Samsung c.l 2.5, zdroj ATX 450W Levicom

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Riva Tuner - nejde zapnout OC? :(
    Založil ShAcKaL v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 31.01.2004, 11:06
  2. Zvuk nejde (filmy,hry)
    Založil Lipo v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 19.12.2003, 13:45
  3. Nejde a nejde
    Založil Fleak v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 16.06.2003, 18:16
  4. Prečo mi nejde Celeron 633? Jak na to???
    Založil JUCE v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 14.05.2003, 23:41

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •