Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: Instalace xp a mnoho erroru--VYRESENO

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Instalace xp a mnoho erroru--VYRESENO

    Prosim o pomoc ackoliv sem windows instaloval uz nezcetnekrat tak tohle mi hlava nebere. Koupil sem si novej pocitac phenom 9750 4GB ram 500gb hdd sata a zapocal instalovat windows.
    Zacal sem s xp home, naformatoval,nakopiroval a po restartu to hazi chybu a dal se nemam sanci dostat. no tak sem vlozil druhe cd tentokrat xp profesional tam sem se dostal "skoro" az do window, okamzite po loginu mi to hodi modrou obrazovku s fatal errorem 0xc000021a no a treti cd taky xp profesional mi pro jistotu ukazal tak okolo 20ti chyb a erroru uz pri instalaci.
    Zkousel sem jinou mechaniku, zkousel sem nabootovat z jineho hdd kde je fungujici system ale pri bootu to hazi modrou obrazovku a okamzitej restart.
    jo a jeste jeden win xp od della mam no ale tam to zase po nainstalovani windows hazi hlasky jako Chybi C:dell\ten a ten soubor.bla
    co sem nasel na googlu co se tyka tohoto problemu tak vetsina odkazuje na kroky v systemu, no ale ja sem se jeste do zadnyho systemu vlastne ani nedostal
    takze najde se tu nekdo kdo si s tim vi rady?
    Naposledy upravil Anthem.part.2; 11.05.2008 v 09:20. Důvod: edit: cd jsou novy a originalni takze tam chyba nebude...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Sdílení Win XP Prof a Win XP Home
    Založil celebris v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 22.08.2005, 03:04
  2. Windows XP a omezení přenosu
    Založil Bukyn v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 09.06.2003, 23:33
  3. Rozbity XP... a Linux
    Založil Nikes v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 18.04.2003, 23:15
  4. akpak ze to je s tim XP u athlonu??
    Založil Rabban v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 05.12.2002, 21:36

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •