Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: ATI RADEON 9550 - Problém

  1. #1

    Standardní ATI RADEON 9550 - Problém

    Zdravím, mám menší problém ohledně vypínání monitoru. Ještě bych chtěl připomenout, že problém, který zde budu popisovat, se objevil až po formátování disku, před tím šlo vše OK. Začlo to tím, že sem spustil Gothica 3 a po 2 minutách hraní se buď - 1. vypnul monitor a nešel znova zapnout, pomohl pouze restart PC, 2. rozmazala obrazovka a poté objevila hláška že ,,VPU recover resetoval grafickou kartu protože neodpovídala na příkazy...", po této hlášce se dalo hrát tak další minutu a poté se stalo to co popisuji v 1., 3. restartoval se PC, 4. rozmala se obrazovka ale VPU již tentokrát nepomohl, pouze restart PC

    od té doby jsem vyzkoušel spousty různých her, staré i novější a u všech ten samý problém, občas se mi taky ještě stala věc, že monitor zčernal a ukázal např. frekvenci 30.8 KHz/60 Hz ale většinou se prostě jen vypnul...

    problém je že poslední dobou se mi tento problém stává už i při surfování na internetu, při sledování filmů, při práci s Google earth, při práci v Blenderu... občas se taky po startu windows hodí hláška, že činnost systému byla objevena po závažné chybě, ptal sem se hodně lidí co s tím, většina lidí řekla že to bude teplotou, což si ale nemyslím, protože maximální byla 53 stupňů celsia - stejná byla i před zformátováním disku a to vše šlapalo jak mělo, někdo mi zas poradil znovu formátovat disk, další koupit novou grafiku, monitor...

    info o PC: 512 MB RAM, procesor AMD sempron 3200+ 1,20 GHz, OS windows XP profesional, monitor LG flatron L1730P, grafika ATI RADEON 9550, další info můžu hodit... ještě bych chtěl podotknout, že sem zkoušel různé verze ovladačů, staré i novější a také to nepomohlo... budu rád za každou odpověď...

  2. #2

    Standardní Re: ATI RADEON 9550 - Problém

    Podobný problém se mi kdysi stal u R8500 a asi tě moc nepotěším,ta karta s největší pravděpodobností odchází.U mě to bylo vylepšené ještě tím,že po restartu z operačního systému vůbec nenaběhl monitor,po vypnutí a zapnutí ano
    Core 2 Duo E2160 (2970Mhz),Gigabyte 965P-DS3,4x1GB DDR 800 Patriot,Palit Radeon X1950 GT 512MB (500/1200-575/1430),WD Raptor 74GB+320GB a 500GB Barracuda,Pioneer DVR-212+Plextor PX130A ,Seasonic 430W,Gigabyte 3D Aurora 570,Audigy ZS,Genius Home Theatre 5.1,Logitech G7+Logitech G15,Samsung SyncMaster 940BF

  3. #3

    Standardní Re: ATI RADEON 9550 - Problém

    1. vyndej kartu z pc, sundej chladič seškrábej z něj starou teplovodivou pastu, to samé udělej s gpu, použí nějakou novou teplovodivou pastu - ideálně stříbro - je věčné, nasaď zpět chladič a vrať do pc.
    2. odinstaluj kompletně všechno co se týká ati -
    3. z webu ati si stáhni pouze položku Display driver a nainstaluj
    4. vyzkoušej nějaké hry a jestli problém bude přetrvávat je karta na cestě do křemíkového nebe...


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem s Sapphire ATI Radeon 9800SE
    Založil zero v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 02.01.2008, 13:55
  2. Gentoo 2005.0 Ati fglrx
    Založil ..::Ozzy::.. v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 34
    Poslední příspěvek: 15.10.2006, 12:46
  3. ATI Radeon X700Pro IceQ Turbo - problém
    Založil oski_cz_ v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 10.01.2006, 00:01
  4. Sapphire Ati Radeon 9550 128Mb DDR & Gigabyte Ga 7VT880
    Založil Gizmo_CZ v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 16.11.2004, 07:49
  5. Radeon 7000/VE Dotaz
    Založil Hemo13 v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 25.04.2004, 00:11

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •