Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: Napadeni jineho uzivatele fora

  1. #1

    Standardní Napadeni jineho uzivatele fora

    tak panove, to co tady zacinate prevadet (myslim adminy), me zacina vazne bavit.

    Citovanou PM jsem obdrzel po opakovanem smazani meho inzeratu na prodej graficke karty, ve kterem jsem z neznalosti mistnich zakonu (nikoho neomlouva) napsal sve telefonni cislo - tot byl jediny muj prohresek proti tomuto mistnimu zakonu za bezmala 8 let, co jsem tu registrovanej.


    >>>>Pak si budes stezovat, ze te nekdo porad otravuje na telefonu... No a vypady vuci MikeD si muzes nechat od cesty.
    -------

    Za tento přestupek bylo přiděleno 1 bodů a důsledkem může být omezený přístup dokud nevyprší. Závažné přestupky mají neomezenou platnost přidělení bodů.

    Původní příspěvek:
    http://4um.overclocking.cz/showthread.php?p=772054

    Citace:
    MikeD> uklidni se, mam nastudovano, ale nemusim s tim souhlasit a mlcet jako ovce...jestli mas se mnou problem, navrhni reseni )

    S pozdravem,
    OverClocking Guru 4um<<<<<<<<<<

    Tak mile oveclocking Guru 4um, verte, ze bych si nestezoval, ze me nekdo bude volat, ze chce ode me koupit neco, co chci prodat (obdivuji vasi schopnost anticipace - to neni sproste slovo ani urazka). To cislo jsem tam uvedl prave jen a proto, ze jsem chtel, aby me zajemce mohl kontaktovat co nejrychleji. Na to, ze jste tomu smazanim zabranili, doplatil prave jeden ze zajemcu, protoze jsem tim padem ztratil prehled, kdo to vlastne chtel koupit (pamet na jmena nebyla nikdy moji silnou strankou). A tak milej zajemce me pak zacal vycitat, ze jsem to prodal nekomu jinemu. Vase chyba. Smazane body jsou me volny. Ani nevim, k cemu jsou. To je dalsi nelogicnost. Mel bych je snad sbirat? Proto sem nechodim. Fragy sbiram jinde.

    No a vypad vuci vasemu kolegovi? Tomu rikate napadani? No potes. A on me snad podle stejne logiky nenapadl?
    Koukam, ze to tady ve vasem kralovstvi zacina nejak zapachat. Pred temi 8mi lety, kdy jsem tady zacinal, tak jsem sem chodil pro rady, pomoc. Bylo tady proste dobre. Ale tohle, co je dnes, se mi zda, ze vam chybi nejaka pevna ruka. FoxMurdere, ty stara pako. Snam te z netu uz snad od roku 2000, vzdy jsi na me pusobil serioznim dojmem. Udelej tady s tim neco. Jinak te ti mladosi prerostou pres hlavu
    Mejte se fajn a neberte ten internet tak vazne. Specialne v sekci Bazar. Tam uz si zacinam pripadat jak v nejhorsi zastavarne, kam jsem zapadl ve dve rano a bez penez!
    howgh

  2. #2

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    Jestli to čtu správně, tak jsi porušil několik v bazaru platných pravidel a když se tě modi snažili usměrnit, tak jsi začal kolem sebe kopat...

    Co ale nechápu, je smysl tohoto postu. Žádáš omluvu, změnu pravidel bazaru nebo jinou kompenzaci? Možná by jsi měl svoje myšlenky trochu přeformulovat. Mluví z tebe únava a rozčilení.


    Btw. od října 2002 do ledna 2008 to určitě není 'bezmála 8 let', ale spíš 5 a čtvrt roku. To ale není v tomhle kontextu až tak důležité.
    Abit IP35PRO || C2D E8400 || Corsair Twin2X2048-6400C4 || Zotac 8800GTS 512 || Seasonic S12-650 || Raptor 300GB w SILENTMAXX silencer
    Eizo S1910 || TERRATEC Cinergy 2400i DT || Logitech diNovo Media Desktop w MX1000 || hp LaserJet 1015
    E-MU 1212M || Myryad MI120 || Adam HM1 || CORDA HEADFIVE #470 || Sennheiser HD-650
    Neumím mluvit vznešeně, ale problémy dvou malých lidí jsou v tomhle bláznivém světě jen hromádkou fazolí. ~Dr. G. House~

  3. #3

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    8 let neznamena, ze jsem se tu hned registroval, ty rozumbrado.
    Smysl prispevku pochopi prave jen nekdo, ty holt ne.
    Zlost ze me nemluvi, unava mozna. Jestli neco, tak smutek. Smutek z toho, jak se da z uzitecne veci, ktera slouzila docela dobre, udelat pravidlama -zmenou pravidel-dalsi zmenou pravidel (kolik stranek vlastne maji ta pravidla?) neco, kam aby se clovek bal neco napsat, aniz by se pred tim neprobral kupou pravidel z obavy, aby nejake neporusil.
    Vzdyt jako priklad prave muze slouzit i takova banalni vec, jako je prave muj pripad prodeje GK. Proc to vsechno? Na to me nikdo z adminu jeste nedokazal odpovedet.
    Mozna maji z lidi prdel a mazou prispevky z pleziru, mozna jsou to zupaci a prisne strezi ta vypocena pravidla. Nevim, smysl me unika. A nebudu sam, to jsem tu vypozoroval.
    Co to je cerna listina? Proboha!!! Kde to jsme?

  4. #4
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    358

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    Co na tom nechápeš? Porušuješ pravidla, odmítáš svůj přístup změnit a ještě kolem sebe kopeš!!!
    Vůbec bych se nedivil, kdyby sis brzo vyřval nějaké to tropické ovoce...

    Btw, registrací na fóru jsi s pravidly souhlasil, takže pokud se na něm chceš i nadále pohybovat, souhlasit s nimi MUSÍŠ!!! Pochopil?
    Naposledy upravil Darth Maul; 13.01.2008 v 02:57.
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  5. #5

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    Nemam pocit, ze bych nekoho tady nakopnul. Ty mas nejake zpravy? Nebo snad sam jsi dostal moji botou do slabin? Asi ne, co? Ja se ale bohuzel citim nakopnutej a to dost silne

    Mas pravdu, registraci souhlasim s pravidly. Tak uz ani muk, telefony se proste do prispevku psat nesmi, nesmi nesmi!!!

    Banany me docela chutnaj. To bude ale asi jedina reakce od povolanych...

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele AmOK
    Založen
    15.03.2007
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    55
    Příspěvky
    506
    Vliv
    221

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    Citace Původně odeslal homberg Zobrazit příspěvek
    Vzdyt jako priklad prave muze slouzit i takova banalni vec, jako je prave muj pripad prodeje GK. Proc to vsechno? Na to me nikdo z adminu jeste nedokazal odpovedet.
    Mozna maji z lidi prdel a mazou prispevky z pleziru, mozna jsou to zupaci a prisne strezi ta vypocena pravidla. Nevim, smysl me unika. A nebudu sam, to jsem tu vypozoroval.
    Co to je cerna listina? Proboha!!! Kde to jsme?
    Rozdiel medzi predajom cez PM a telefonom je velmi jednoduchy.
    To co sa napise v sukromnej sprave zostane na servri a mozno, ked raz nieco budes cez bazar kupovat, tak budes rad, ak si predajca pod hrozbou tej tebou nepochopitelnej ciernej listiny vezme vadny tovar spat. Alebo, posles niekomu tovar vopred a dotycny bude meskat s prevodom na tvoj ucet..
    Potom mu budu v tvojom zaujme dohovarat ty zupaci z ktorych si teraz smutny. Obchod dohodnuty cez telefon je nekontrolovatelny a bolo by to tvrdenie proti tvrdeniu. A mimo ine, zla reklama pre bazar a cele toto forum, ktore sa IMHO, len vdaka tolkym otravnym pravidlam drzi na takej vysokej urovni.
    Pokojne si pregoogli IT fora s pravidlami na 4 riadky a porovnaj sam. Moj nazor ti nevnucujem. Porovnaj kredit, poriadok v sekciach a odbornu uroven debat.
    Spominany pripad z bazaru som zazil osobne, dokonca 2x a bol som moc rad, ze ma admini a modi podrzali. Nebolo to na tomto fore, ale pravidla bazaru su tam hoodne podobne.
    A kto je tu nakopnuty je vecou osobneho nazoru, ale u mna si to urcite neni ty. Skor by bola na mieste omluva z tvojej strany, lebo bez tych zupakov by sa tu clovek po par rokoch mohol akurat tak hrabat v mori balastu, namiesto relativne usporiadanych sekcii, tem a nazvov prispevkov. Ak citas forum 8r, tak mi urcite das za pravdu. HOWGH.
    podpis............................................ ............ načo?

  7. #7
    Dědeček hříbeček Avatar uživatele Mymak
    Založen
    14.10.2002
    Bydliště
    Brno
    Příspěvky
    1 525
    Vliv
    294

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    Neuveritelne. Vyvadis jak maly dite, kterymu sebrali hracku. Ses tu regnutej od 8.10.2002, takze od takovyho usera bych cekal, ze za tech nekolik let ma pravidla tohoto fora v malicku, a mel by je ze sebe vysypat, i kdyby ho vzbudili treba ve 2 rano. Kdyz se zamerim na pravidla sekce Bazar, tak ty tu fakt nejsou pro srandu kralikum. To, ze se tu snazime pokud mozno o zcela transparentni obchodovani, kdy se pripadne problemy daji dohledat a resit, je zcela jiste plus jak pro prodavajici, tak i pro kupujici. A jestli si myslis, ze pro tebe to neplati, tak se obavam, ze odsud co nevidet vystrelis jak namydlenej blesk.
    HOME: C2D E8400 @ 400x9, GA-P35-DS4 rev. 2.1, 2x TWIN2X4096-6400C4DHX, HD5850 1GB, U3415W, CT256MX100SSD1, WD6401AALS, WD1001FALS, 2x HD154UI, DVD-E616A3, SH-S202H, VX550, MX Revolution
    WORK: DELL OptiPlex 9020 (Core i7-4770, 32GB RAM, Nvidia GTX645, Samsung SM841 256GB) + 2x DELL UltraSharp U2713H + Logitech Wireless Desktop MK710
    new home in progress: i7 3770K, P8Z77-V PRO, 4x 8GB Hynix DDR3/1600, HD7950 3GB, U3415W, 2x SSD 850 Pro 1TB, .....

  8. #8
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    311

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    Pravidla su tu, boli aj budu a Ty vstupom sem suhlasis ich dodrzovat. Nakolko si to neucinil, bol tvoj thread zmazany. Uviedol som tam 3x telefonne cislo a teraz sa stazujes. V pravidlach to mas jasne definovane, neni tam nic co by tam bolo navyse.
    Ak si tak inteligentny ako sa tu tvaris ako Ti robime zle, preco mas problem pochopit to. Pisal si mi SS ohladom tlf., jasne som Ti vysvetlil, ze to je v pravidlach, som ocakaval, ze je to jasne.
    Vyrobil si dalsi thread a predal svoju vec mimo forum, tuto poznamku si ani nemal ani v prvom threade.
    Mimochodom provokovat si zacal sam

    "Tak znova (dik moderatorum za upozorneni - netusil jsem, ze uvedeni tel.cisla je hrich - netusim duvod, ale to je jedno, pravidla jsou tu proto, aby...) "

    Na co reakoval MikeD
    "ehm... to si snad delas srandu... tys ocividne ta pravidla necetl - mas vyjimecnou sanci tak ucinit ZDE"

    Samozrejme nenechal si si to pacit
    "MikeD> uklidni se, mam nastudovano, ale nemusim s tim souhlasit a mlcet jako ovce...jestli mas se mnou problem, navrhni reseni "

    Sam si mozes cely ten thread precitat, nikto Ta nikde nenapadol, len je tam doplnene, ze si zase porusil pravidla, tym ze si predal grafiku mimo forum, naco Ta MikeD citoval.

    Nikto tu proti nikomu nejde, ani pravidla nemaju 10stran, skor sa snazime, aby sa tie pravidla dodrziavali, co je uplne normalne. Mas to ak zakony CZ republiky, tiez sa nesnazis ich porusovat a nasledne si stazovat na tych co ich odsuhlasili, alebo ano ?
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  9. #9
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 267
    Vliv
    342

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    myslim si, ze tohle bychom mohli uzavrit.

    2homberg: pravidla jsou tu jasna. to, ze se od doby tve registrace zde zmenila ( pritvrdila ) je bohuzel jenom jasna ukazka toho, jak nekteri uzivatele na foru pusobili. to ovsem neznamena, ze se nebudou dodrzovat.

    dale bych si dovolil rozdelit kastovani uzivatelu. Fox je sic administrator, ale pres zazemi fora. administratori jakozto koncovi resitele problemu v bazaru opravdu nic neresi. vsechny tyto veci provadeji moderatori.

    abych to tedy shrnul. pokud mas nejaky problem s moderatorem, napis jinemu moderatorovi sz a muzete to v klidu vyresit ke spokojenosti obou. toto mi skutecne prijde jen jako vykrik do tmy.
    Naposledy upravil PiT; 13.01.2008 v 12:50. Důvod: debug
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  10. #10

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    Protoze tu bylo vzpomenuto me jmeno, dovolim si kratke vyjadreni i pres lock...

    a) prace moderatoru a adminu tady je v ramci moznosti velmi dobra... nikdo nikam neprerusta, spis naopak...
    b) to pravidlo ma nekolik duvodu, z nichz ten nejzavaznejsi (co tu jeste nepadl) je, ze oblibenym vtipem je zverejeni inzeratu se zajimavym zbozim, jeste zajimavejsi cenou a cizim tel. cislem - mimochodem takovyhle veci se resi trestni oznamenim a my nemame zapotrebi, abychom mimo udrzovani fora v chodu resili jeste toto
    c) hombergu neblbni, jsou tu pravidla, tak je dodrzuj, nebo bez jinam, kde nejsou, nebo si nekde udelej vlastni, ale ne tady. tady uz nejaky jsou a splnujou presne to, co se od nich ocekava... neni duvod je menit a neni duvod, abys byl vyjimka...

    (omlouvam se za interpunkci, pisu jednou rukou a moc mi to nejde)

  11. #11
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    286

    Standardní Re: Napadeni jineho uzivatele fora

    Uplne posledni doplneni i pres lock:
    Pokud vam moderator / admin nekde neco zamkne a vy ani nevite PROC, v klidu a vecne nam napiste PMko, my vam osvetlime co je spatne, pripadne zkusime pomoci s danym problemem.

    Jelikoz praci moderatoru stale spousta uzivatelu vnima jako zbytecnou buzeraci zakomplexovanych chudaku, rad bych vas upozornil na celkem jednoduchou myslenku: my vam radi vysvetlime co, jak a proc, protoze je velka sance, ze si to pro priste budete pamatovat a nam tak ubyde jedna z milionu starosti, ktere tu musime denne resit...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Podvod na uzivatele jmenem FUP
    Založil trodas v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 114
    Poslední příspěvek: 04.11.2006, 09:08
  2. fakt pěkná bedýnka (?) SP-9007B™ (převzato z jiného PC fora)
    Založil Luke_chiptuning v sekci fóra Case modding
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 21.07.2005, 16:54
  3. Dodržování zákonů v pravidlech fóra
    Založil 24-bit v sekci fóra Zprávy pro Administrátory
    Odpovědí: 28
    Poslední příspěvek: 27.06.2005, 02:08
  4. * * * NOVÉ PRAVIDLÁ CELÉHO FÓRA * * *
    Založil GABO v sekci fóra Zprávy od Administrátorů
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 18.04.2004, 20:07

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •