tak panove, to co tady zacinate prevadet (myslim adminy), me zacina vazne bavit.

Citovanou PM jsem obdrzel po opakovanem smazani meho inzeratu na prodej graficke karty, ve kterem jsem z neznalosti mistnich zakonu (nikoho neomlouva) napsal sve telefonni cislo - tot byl jediny muj prohresek proti tomuto mistnimu zakonu za bezmala 8 let, co jsem tu registrovanej.


>>>>Pak si budes stezovat, ze te nekdo porad otravuje na telefonu... No a vypady vuci MikeD si muzes nechat od cesty.
-------

Za tento přestupek bylo přiděleno 1 bodů a důsledkem může být omezený přístup dokud nevyprší. Závažné přestupky mají neomezenou platnost přidělení bodů.

Původní příspěvek:
http://4um.overclocking.cz/showthread.php?p=772054

Citace:
MikeD> uklidni se, mam nastudovano, ale nemusim s tim souhlasit a mlcet jako ovce...jestli mas se mnou problem, navrhni reseni )

S pozdravem,
OverClocking Guru 4um<<<<<<<<<<

Tak mile oveclocking Guru 4um, verte, ze bych si nestezoval, ze me nekdo bude volat, ze chce ode me koupit neco, co chci prodat (obdivuji vasi schopnost anticipace - to neni sproste slovo ani urazka). To cislo jsem tam uvedl prave jen a proto, ze jsem chtel, aby me zajemce mohl kontaktovat co nejrychleji. Na to, ze jste tomu smazanim zabranili, doplatil prave jeden ze zajemcu, protoze jsem tim padem ztratil prehled, kdo to vlastne chtel koupit (pamet na jmena nebyla nikdy moji silnou strankou). A tak milej zajemce me pak zacal vycitat, ze jsem to prodal nekomu jinemu. Vase chyba. Smazane body jsou me volny. Ani nevim, k cemu jsou. To je dalsi nelogicnost. Mel bych je snad sbirat? Proto sem nechodim. Fragy sbiram jinde.

No a vypad vuci vasemu kolegovi? Tomu rikate napadani? No potes. A on me snad podle stejne logiky nenapadl?
Koukam, ze to tady ve vasem kralovstvi zacina nejak zapachat. Pred temi 8mi lety, kdy jsem tady zacinal, tak jsem sem chodil pro rady, pomoc. Bylo tady proste dobre. Ale tohle, co je dnes, se mi zda, ze vam chybi nejaka pevna ruka. FoxMurdere, ty stara pako. Snam te z netu uz snad od roku 2000, vzdy jsi na me pusobil serioznim dojmem. Udelej tady s tim neco. Jinak te ti mladosi prerostou pres hlavu
Mejte se fajn a neberte ten internet tak vazne. Specialne v sekci Bazar. Tam uz si zacinam pripadat jak v nejhorsi zastavarne, kam jsem zapadl ve dve rano a bez penez!
howgh