Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Fotoalbum na A4

  1. #1

    Standardní Fotoalbum na A4

    Resim ted problem s ulozenim tuny A4 fotek, co se mi za ty leta nahromadily. Koupil jsem si prezentacni booky Panodia Zena a Panodia My, ale ani v jednom fotky nesedi dobre. Rozmery A4 jsou totiz 210 × 297 mm, kdezto fotka z labu je 210 x 305 mm, takze jednak skoro centimetr couhaji z folie a jednak je tam jeste par mm vule na delsim rozmeru. No a kdyz narvu ten druhy jmenovany book ctyriceti fotkama slusne gramaze, nafoukne se a opet to nevypada hezky.

    Potreboval bych tedy od vas tipy na rozumne booky. Tyhle jsou s folii, fotka je tak chranena, ale zaroven ztraci cistotu a pridava odlesky. Kazdopadne ale lepici rozky nechci.

    A jeste jedna vec - osvedcilo se mi tisknout A4 s rameckem, uzitna plocha se sice zmensi, ale vypada to lepe (podle overeneho pristupu, ze zarameckovat se da vsechno a vypada to dobre ). Jak to delate vy?
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

  2. #2

    Standardní Re: Fotoalbum na A4

    No, řekl bych, ať to vezmeš řezačkou .

    Zajímavé téma. Používám Panodia, poslední dobou ty Zena prezentační kufříky + folie (hlavně na A3), na A4ky nějaké kroužkové. O ničem lepším než je Panodia nevím, hlavně bývají problémy s foliemi (což u Panodia nejsou). Ty, které nechci někde nosit / ukazovat nenechávám v albu a buď jsou ve folii, nebo ne - nevím, co to udělá za delší dobu, ale stejně jako kdysi mám rád bednu s fotkama, ve kterých se dá přehrabovat ...

    Co se týče odlesků, tak jde o to, jestli tam ty fotky "chráníš", nebo to funguje jako album - pokud jako album, tak matné fotky místo lesklých a je to mnohem lepší (případně alespoň satin / pearl / apod.).

    Ad rámečky - nepoužívám nikdy a nebudu.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  3. #3
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: Fotoalbum na A4

    Ad ramceky - kedysi som jednu dobu pouzival, potom som prestal. Je to zbytocnost. Dobra fotka ramcek nepotrebuje a zo zlej to lepsiu nespravi... Je to len akysi miestny folklor...
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  4. #4

    Standardní Re: Fotoalbum na A4

    Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
    No, řekl bych, ať to vezmeš řezačkou
    Asi to tak nakonec dopadne, jen to bude drbani navic

    Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
    Zajímavé téma. Používám Panodia, poslední dobou ty Zena prezentační kufříky + folie (hlavně na A3), na A4ky nějaké kroužkové. O ničem lepším než je Panodia nevím, hlavně bývají problémy s foliemi (což u Panodia nejsou). Ty, které nechci někde nosit / ukazovat nenechávám v albu a buď jsou ve folii, nebo ne - nevím, co to udělá za delší dobu, ale stejně jako kdysi mám rád bednu s fotkama, ve kterých se dá přehrabovat ...
    Bedna s fotkama neni spatnej napad, taky toho mam po dedovi kopu, ale pokud treba tisknu "dovolenou" a ukazuju lidem, je lepsi to mit v samostatnych albech, ktere jen chytnu a odnesu.
    V sobotu jsem byl u Skody, pani v suterenu mi ukazala alba 32x24, ale nakonec jsem uznal, ze by v tom fotky plavaly jeste vic. Jako alternativa muze byt fotky natvrdo prilepit, pry na to maji jakesi silikonove lepidlo.

    Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
    Co se týče odlesků, tak jde o to, jestli tam ty fotky "chráníš", nebo to funguje jako album - pokud jako album, tak matné fotky místo lesklých a je to mnohem lepší (případně alespoň satin / pearl / apod.).
    Jasne, fotky ve folii chci hlavne pro pripady ukazovani po hospodach, lidi maji tendenci pri prohlizeni zakusovat zebirka. Posledni varku jsem delal prevazne matnych, ale nerekl bych, ze ve vysledku pod lesklou folii vidim nejaky rozdil, leskne se samotna folie a to dost.
    In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows? | Nesnáším wide monitory.
    Workstation: Xeon E3-1275v5 :: Silentmaxx TwinBlock fanless :: Fujitsu D3417-B :: 32 GB ECC DDR4 :: Radeon Pro WX 2100 fanless :: Dell UP2715K :: Gentoo
    Server: Xeon E3-1245v6 :: Supermicro X11SSH-F :: 32 GB ECC DDR4 :: Aquantia 5GBase-T :: 36 TB storage :: Gentoo Hardened

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Digitální fotoalbum
    Založil Laďan v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 25.03.2003, 13:03

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •