Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Shit ASUS E616, má někdo stejné problémy??????

  1. #1

    Standardní Shit ASUS E616, má někdo stejné problémy??????

    Takže, této mechanice, ASUS E616, jsem dal přednost před TOSHIBOU nebo TEACem, pro její deklarované schopnosti (ATA100) a teď toho lituji. Mám jinou a to po kladně vyřízené reklamaci. Pracuji pod WIN XP a na dvou různých PC se tato mechanika chová stejně s předchozí. Mám ji připojenou jako Master na samostatný kšandě. První kousek, který jsem koupil špatně četl jak vypálené tak i lisované CD. Tyto CD byly bez jakého-koli poškození a na jiných mechanikách bylo vše v pořádku. S CD RW to byla ještě větší hrůza. Jakmile se mechanika sekla z důvodů nečitelných dat, automaticky skočí do PIO modu, předtím však pracovala v ULTRA DMA modu, popřípadě Multi Word DMA2. Tak jsem se rozhodl mechaniku reklamovat. Výměnou jsem získal tu samou a začal jsem testovat. V domnění, že se tyto problémy týkaly jenom předchozí mechaniky jsem se těšil na její schopnosti. Co mě ale překvapilo, že tato mechanika má stejné problémy jako ta předchozí. Špatné čtení jak vypálených, tak i lisovaných CD. Dokonce mechanika nebyla schopna dočíst tyto CD do konce a označila některé sektory jako nečitelné, jak u lisovaného, tak i u vypáleného CD. S disky CD RW je situace podobná i horší. Jakmile se mechanika zahřeje, tak se zasekává a odmítá číst nebo přestane komunikovat s řadičem. Nejhorší je, že se tyto problémy vyskytly i u první mechaniky. To znamená, že jsem měl dvakrát smůlu nebo se jedná o vadnou sérii popřípadě výrobní vadu. Budu tuto mechanika znovu reklamovat a do baráku (PC) ji už nechci. To ji radši vyměním za TOSHIBU nebo TEACa a oželím ATA100 a 512k b

  2. #2

    Standardní

    Mám jí taky a jsem spokojen. Ten tvůj postřeh s chybami při čtení na konci CD je však pravda. To dokáže pěkně naštvat...

  3. #3

    Standardní Re: Shit ASUS E616, má někdo stejné problémy??????

    Citace Původně odeslal leonardo
    Takže, této mechanice, ASUS E616, jsem dal přednost před TOSHIBOU nebo TEACem, pro její deklarované schopnosti (ATA100) a teď toho lituji. Mám jinou a to po kladně vyřízené reklamaci. Pracuji pod WIN XP a na dvou různých PC se tato mechanika chová stejně s předchozí. Mám ji připojenou jako Master na samostatný kšandě. První kousek, který jsem koupil špatně četl jak vypálené tak i lisované CD. Tyto CD byly bez jakého-koli poškození a na jiných mechanikách bylo vše v pořádku. S CD RW to byla ještě větší hrůza. Jakmile se mechanika sekla z důvodů nečitelných dat, automaticky skočí do PIO modu, předtím však pracovala v ULTRA DMA modu, popřípadě Multi Word DMA2. Tak jsem se rozhodl mechaniku reklamovat. Výměnou jsem získal tu samou a začal jsem testovat. V domnění, že se tyto problémy týkaly jenom předchozí mechaniky jsem se těšil na její schopnosti. Co mě ale překvapilo, že tato mechanika má stejné problémy jako ta předchozí. Špatné čtení jak vypálených, tak i lisovaných CD. Dokonce mechanika nebyla schopna dočíst tyto CD do konce a označila některé sektory jako nečitelné, jak u lisovaného, tak i u vypáleného CD. S disky CD RW je situace podobná i horší. Jakmile se mechanika zahřeje, tak se zasekává a odmítá číst nebo přestane komunikovat s řadičem. Nejhorší je, že se tyto problémy vyskytly i u první mechaniky. To znamená, že jsem měl dvakrát smůlu nebo se jedná o vadnou sérii popřípadě výrobní vadu. Budu tuto mechanika znovu reklamovat a do baráku (PC) ji už nechci. To ji radši vyměním za TOSHIBU nebo TEACa a oželím ATA100 a 512k b
    Souhlasim s tebou ce všem!!!
    Taky lituju,že jsem si nevybral Teac
    Ale co mě hlavně S.E.R.E. to jakou rychlostí ripuje DVD!To je slimák.Na to,že by to měla bejt 16xDVD tak max má někde na 8x!!!A to je max,takže průměr je mnohem,mnohem míň!

  4. #4
    Member
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Náchod
    Věk
    42
    Příspěvky
    141
    Vliv
    264

    Standardní

    Mám ji taky,ty chyby na konci cd mě dělá jen u starejch cd,co mám vypálený tak 2-3 roky
    co vypálim teď tak v pohodě
    ripování dvd,to je fakt max 8x,ale dvd neripuju každej den tak mě to ani neštve
    AMD Barton 2600+,MSI KT6 Delta FISR,DDR 1GB/400,120+250GB,Sapphire RadeonX800GT 256MB Fireblade,Zoltrix Nigtingale 6+AC97,LiteOn 48x24x48,LiteOn SOHW812S@832S,Samsung SyncMaster 957DF 19,WinXP Prof,LC POWER LC6550G-v2.0 550W/140mm,Wi-Fi(512/128)

  5. #5

    Standardní

    Me to dela taky mrcha. Na konci nekterejch CeD zpomali az to neni hezky a celkem dlouho nacita a pomalu vysouva suplik Jinak je dobra
    Jo a mam verzi 2.0 a ta snad umi na rozdil od 1.0 cist subkanaly
    Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital

  6. #6

    Standardní

    Tak pánové, tuto mechaniku jsem vyměnil za Toshibu a snad toho taky nebudu litovat, hlavně to je osvědčená značka. Jinak musím pochválit lidi v CzechComputeru za expresní vyřízování reklamací. Bez jakýchkoliv okolků si přečetl moji definici problémů a ihned mi mechaniku ASUS vyměnili. Připomínám, že to byla druhá reklamace stejného kusu. Takže mohli dělat problémy, ale nedělali. Prostě náš zákazník náš pán. Kdo si chce zmiňovaný dopis, ve kterém závady popisuji přečíst, má možnost zde:
    http://www.volny.cz/leku/DVD_ASUS.doc

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Tiny Firewall 2005 6.5.126 - má někdo návod?
    Založil Weber v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.10.2005, 12:45
  2. ASUS DRW-1608P problemy s RWckami
    Založil GaLaXy17 v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 01.04.2005, 19:27
  3. máte nekdo ASUS AX800XT PE AGP?? Prehrívaní pametí
    Založil ATWOLF v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 30.09.2004, 09:41
  4. Má někdo Zalmana?
    Založil Octopuss v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 23.01.2003, 10:31
  5. Ultra tiche feny Papst ... Ma nekdo zkusenosti ?
    Založil mesuge v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 26
    Poslední příspěvek: 22.01.2003, 12:16

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •