Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Reklamace konzole Xbox 360

  1. #1

    Standardní Reklamace konzole Xbox 360

    Před dvěmi týdny mi bohužel odešel Xbox. Odmítnul načíst jakékoliv médium.Průběhem reklamace jsem nadmíru spokojen, tudíž bych rád popsal můj postup, snad to někomu jinému pomůže.

    První byla registrace konzole na infolince Microsoftu - poměrně příjemná paní se mnou probrala postup a zaregistrovala konzoli. Poté vytvořila dopravu službou UPS a na mail mi zaslala pokyny.Ty během dvou hodin přišly,poté jsem si zavolal na infolinku UPSka, zde mi další paní nabídla možné termíny, kdy se můžou pro balíček zastavit. Řidič přijel sice o dvě hodiny dříve než v dohodnutý termín, ale ohlásil se přes telefon předem a pomohl mi s balením.

    Konzoli si firma UPS odvezla 1.10 a dnes, tj 12.10 mi ji přivezli zpět. V dokumentaci jsem se dočetl že na mém přístroji byla vyměněna základní deska a že jako omluvu mi zasílají měsíční Live GOLD přístup. Celkový dojem z reklamace je veskrze pozitivní, je příjemné že jsem nemusel udělat krok z domu a stejně tak mě to nic nestálo(obě infolinky jsou zdarma).

    Ať je Xko jakkoliv poruchová konzole, tak reklamace Msoft umí. Díky!
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  2. #2

    Standardní Re: Reklamace konzole Xbox 360

    Co jineho jim zbyva, kdyz se jim to sere jak na bezicim pase :/ Do prace jich chodi pomalu desitky tydne a vsechny s RRoD Nekde jsem cetl clanek kolik M$ vynalozi za reklamace a celkem palka, takze nejaky GOLD ucet je nevytrhne Ale jinak chapu, ze zakaznikum se takovy pristup libi.
    PC: AMD Athlon 64 X2 3800+ EE, 2x 1GB DDRII800 A-Data, 120GB + 500GB, externi disk 320GB, 23" LCD Apple Home Cinema HD + 20" LCD LG L2000C-SF, Logitech Cordless MX3100, Sennheiser HD580
    PDA: FSC Loox 420 + Koss The Plug + 1GB SD Transcend 80x
    Photo: Olympus E-500, 14-45mm 1:3.5-5.6, 40-150mm 1:3.5-4.5 + FL-36 + 8GB SanDisk Ultra II + 512MB Kingston + Lowepro EX 160 + Tamrac

  3. #3

    Standardní Re: Reklamace konzole Xbox 360

    Jenže tam moje neměla RRoD právě ale tj jedno, prostě si představ že by jsi měl někam volat, budeš za to platit...budeš akorát navíc naštvaný, doprava do prahy taky není nejlevnější,....jen jsem chtěl naznačit, že to zvládají. To, že konzole je konstrukčně šrot na tom nic nemění.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  4. #4

    Standardní Re: Reklamace konzole Xbox 360

    Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky Zobrazit příspěvek
    Jenže tam moje neměla RRoD právě ale tj jedno, prostě si představ že by jsi měl někam volat, budeš za to platit...budeš akorát navíc naštvaný, doprava do prahy taky není nejlevnější,....jen jsem chtěl naznačit, že to zvládají. To, že konzole je konstrukčně šrot na tom nic nemění.

    doporučuji si přečíst opravdu VELMI dlouhé vlákno reakcí na xlive.cz o reklamacích Microsoftu.Ta milá paní - Zuzana - neptala se tě náhodou za jakou zemi jsi registroval Live Gold účet ? Asi bys pak tak pozitivní nebyl....
    VF Turbo - nouzovka

  5. #5

    Standardní Re: Reklamace konzole Xbox 360

    Neptala Copak Ti řekli?

    Mě teď aktuálně zlobí, že nelze u gamertagu změnit live ID na které je navedený. V době kdy jsem jej tvořil tak live id ze seznamu mi to nebralo...a teď bych potřeboval mít gamertag právě na tom seznamu
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  6. #6

    Standardní Re: Reklamace konzole Xbox 360

    Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky Zobrazit příspěvek
    Neptala Copak Ti řekli?

    Mě teď aktuálně zlobí, že nelze u gamertagu změnit live ID na které je navedený. V době kdy jsem jej tvořil tak live id ze seznamu mi to nebralo...a teď bych potřeboval mít gamertag právě na tom seznamu
    no že je to v Česku nelegální registrovat se na cizí zemi, když jaksi není Live v Česku podporováno a že dostanu BAN, respektive, že se ještě rozmyslí....
    No má pravdu, ale co už s tim, myslím si, že jsem investoval do "výbavy" takový prachy, že by jí to mohlo bejt jedno.Jinak Live v čxesku samozřejmě v nedohlednu.
    Shrnutí:zaplať prachy jako pánbu, registruj se, založ si Gold, zase zaplať, registruj si kartu, nebo zaplať body, stahuj si hry, kupuj si hry, ale pokud bys NÁHODOU dostal BAN, tak je to tvoje chyba - nejsi přece z UK, to je podvod chlapče, podvod.....
    VF Turbo - nouzovka

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. R500 (Xbox 360 VPU)
    Založil no-X v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 35
    Poslední příspěvek: 12.02.2008, 20:28

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •