takze hned na uvod - deska byla kupovana na ico, ale neslouzi k ucelu podnikani (router na domaci sit), tzn jestli chapu spravne, ridim se obcanskym zakonnikem

dne 27.8 vytvorena reklamace, nasledujici den cesta do prahy a prijato do reklamace s popisem "Nefunguje - prosim o urychlenu opravu zarizeni (fungovalo jako router). V pripade neopravitelnosti prosim kontaktovat (mail, mob) ohledne reseni situace. Dekuji"

dne 6.9 dorazilo na mail tohle "Vaše reklamace číslo XXX byla našimi pracovníky vyřízena výměnou za produkt AE149b, VIA EPIA ML8000AG Mini ITX, integr. CPU VIA C3/Eden 800MHz, VGA, 1x DDR266, audio, LAN'

na co jsem odepsal tohle "Dobry den,

s reseni reklamace nesouhlasim - puvodny vyrobek mel 2xLAN, Vasa ponuka ma
jenom 1xLAN.

S pozdravem"

dnes dorazilo tohle "Vaše reklamace číslo YYY byla našimi pracovníky vyřízena výměnou za produkt AE114, VIA EPIA PD10000 Mini ITX, integr. CPU VIA C3/Eden 1GHz, VGA, 1x DDR, audio, 2x LAN" coz je sice hezke, ale a) pozadoval jsem opravu b) dalsi navrh od alzy ma sice 2x lan ale neni zas fanless c) kdyz je to neopravitelne tak bych rad odstoupil od kupni smlouvy a poridil neco jine (nebyl jsem zcela s resenim epia spokojen)

jak mam dal postupovat? dekuji vsem za rady