Stránka 4 z 7 PrvníPrvní 1234567 PosledníPoslední
Výsledky 76 až 100 z 163

Téma: OLED/AMOLED panely na ceste

  1. #76

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Zajimave srovnani Samsungacke LED LCD TV a LG OLED TV. Hlavne je videt rozdil v cerne barve. Holt kontrast
    http://www.youtube.com/watch?v=-JaW72aF3fM

    A jeste jeden:
    http://www.youtube.com/watch?v=5cuSfwQ8aE0

    Co k tomu dodat. Uz to chci mit na stole ve 24" verzi a mrknout s tim na Avatara v 1080p
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  2. #77

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Srovnání technologií S-LCD, AMOLED a S-AMOLED na Tweaktownu.
    Internetová fóra, diskuse, seznamky a chaty jsou plné lidí, kteří o sobě říkají, že něčeho dosáhli. Jde však o pouhý přelud krmený vlastní ješitností. Skutečný život, aniž by o tom tušili, se jim vzdaluje, každým dalším úderem do klávesnice. Za skutečné lidi mluví jejich činy a ne vlastní slova.

  3. #78

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Vzhledem k tomu, ze jsem jiz par dni majitelem zarizeni se 4" Super-AMOLED displayem, tak si dovolim trochu praktickych zkusenosti.

    Predne, na prvni pohled je display naprosto paradni. Pozorovaci uhly jsou opravdu na 100% pri vsech barvach, zadne zabarvovani, jen pri extremnich uhlech klesa subjektivne jas, ale to je zpusobeno sklem a povrchovou upravou. Zkratka uhly = CRT CLASS.

    Barvy a kontrast jsou subjektivne to nejlepsi, co jsem ve svem zivote videl. Zameril jsem se na display pri nulovem osvetleni mistnosti(v noci), takze muzu s klidem rict, ze cerna je lepsi nez na jakemkoliv CRT, jake jsem kdy mel (vcetne EIZO T962/965 atd) .
    Barvy nejsou nijak presaturovane, takze bych rekl, ze Samsung tady podal slusnou praci i v nastaveni elektroniky. Tedy opet > CRT.

    Odezva je vyborna ~ lepsi nez na jakemkoliv LCD/plazme jake jsem videl. Tezko ale soudit subjektivne vuci CRT, protoze display neblika a tudiz necisti sitnici, takze soudit odezvu okem je asi hloupost. Subjektivne tady mohu jen rict, ze odezva je diky blikani lepsi na CRT, ale merenim osciloskopem by jiste byla podobna CRT.

    Rastr obrazovky je nezvykly. Pri nekterych barvach je hodne zblizka videt jemne teckovani. Na LCD nic takoveho videt neni. Je to podobne jako byvaly masky na CRT. Je to asi jedina nevyhoda a rekl bych, ze to je spojeno s zivotnosti.

    Celkove jsem se do S-AMOLEDu zamiloval. Klidne bych obe me profi LCD vymenil za jeden tento 26" AMOLED a liboval bych si blahem

    Citace Původně odeslal -HoNY- Zobrazit příspěvek
    Srovnání technologií S-LCD, AMOLED a S-AMOLED na Tweaktownu.
    Srovnavat LCD a AMOLED se svetlem nad sebou je celkem naprosta hovadina, protoze uhly a kontrast jsou viditelne tim vic, cim je mensi okolni osvetleni. Tedy jedine, co tady muzou otestovat, je citelnost na dennim svetle
    Naposledy upravil Haste; 28.07.2010 v 22:30.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  4. #79

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Uz to tady urcite nekde je, ale ve specifikacich OLED displeju obecne se obvykle uvadi doba odezvy v radu mikrosekund, nedivil bych se kdyby byla ve skutecnosti jeste nizsi, protoze napr. cervena LEDka v optopojitku RONJA dokaze modulovat na frekvenci 20MHz, coz odpovida 50ns. Az tak ci tak, rekl bych, ze odezva v displeji jako takovem problem nebude, otazka je jak rychla je ridici elektronika. Pro 3D zobrazeni je to tedy IMO ideal, frekvence nad 200Hz jiste nebudou zadny problem.

    Jinak mam AMOLED displej ve fotaku samsung NV24HD a mou jedine potrvdit to, co zde pises, je to fantazie. Dostala me jedna holka, co me videla s nim fotit nad hlavou na nejake akci a prohlasila, ze to je jak okno do jine reality, aniz by vedela, ze to neni LCD.
    desktop: i5-2500K@3700MHz, MSI P67A-C43-B3, 2x4GB Kingston Value, Sapphire 5850 Xtreme 1GB 850/1100, 2xWD10EALX fake RAID-1, LG W2600HP-BF S-IPS,Razer DiamonBack, Seasonic SS-400ET-F3, Windows 7 x64 SP1 + ubuntu x64
    notebook: IBM T41p, 1.7 Pentium M, 14" 1400x1050, 1.5GB RAM, 40GB 4200r, Ubuntu 9.04
    ultraportable: IBM X41, 12" XGA 1.5GHz Dothan, 2GB RAM, 32GB CF Pretec 233x SSD, Ubuntu 9.10
    repro: Teufel Concept E Magnum PE 5.1

  5. #80

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Haste;
    914846Srovnavat LCD a AMOLED se svetlem nad sebou je celkem naprosta hovadina, protoze uhly a kontrast jsou viditelne tim vic, cim je mensi okolni osvetleni. Tedy jedine, co tady muzou otestovat, je citelnost na dennim svetle
    ty, nez vezmes mobil do ruky, nebo zapnes pocitac, si obstaras temnou komoru ?
    to je asi docela problem se ti dovolat. teda pokud nejsi fotoexpert pro klasickou cestu ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  6. #81

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER Zobrazit příspěvek
    ty, nez vezmes mobil do ruky, nebo zapnes pocitac, si obstaras temnou komoru ?
    to je asi docela problem se ti dovolat. teda pokud nejsi fotoexpert pro klasickou cestu ...
    Popravdě nechápu tvoji reakci, protože ty se bavíš o reálném použití přístroje, kdežto toto je thread o AMOLED displayich. Display nejlépe prověříš v temné komoře.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  7. #82

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Haste Zobrazit příspěvek
    Popravdě nechápu tvoji reakci, protože ty se bavíš o reálném použití přístroje, kdežto toto je thread o AMOLED displayich. Display nejlépe prověříš v temné komoře.
    pouziti displaye v temne komore nejlepe proveris v temne komore.
    ale protoze vetsina lidi pouziva ty pristroje, mobily, monitory, etc. v jinych podminkach, zajima je spis pouziti za bezneho svetla a beznych podminek, protoze v tech je budou pouzivat. a ano, ani AM/OLED z toho nejsou vyjimka.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  8. #83

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER Zobrazit příspěvek
    pouziti displaye v temne komore nejlepe proveris v temne komore.
    ale protoze vetsina lidi pouziva ty pristroje, mobily, monitory, etc. v jinych podminkach, zajima je spis pouziti za bezneho svetla a beznych podminek, protoze v tech je budou pouzivat. a ano, ani AM/OLED z toho nejsou vyjimka.
    Nemas pravdu. Kazdy display nejlepe otestujes v temne komore, protoze za jinych podminek netestujes display, ale pridruzene/vedlejsi vlastnosti, tj. reflexivita povrchove upravy, sila maximalniho jasu atd... Coz nema s panelem jako takovym nic spolecneho. Jestli se firma rozhodne nahodit reflexivni povrchovou upravu ci ne nema s LCD/AMOLED/PLAZMA NIC spolecneho.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  9. #84

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Haste Zobrazit příspěvek
    Nemas pravdu. Kazdy display nejlepe otestujes v temne komore, protoze za jinych podminek netestujes display, ale pridruzene/vedlejsi vlastnosti, tj. reflexivita povrchove upravy, sila maximalniho jasu atd... Coz nema s panelem jako takovym nic spolecneho. Jestli se firma rozhodne nahodit reflexivni povrchovou upravu ci ne nema s LCD/AMOLED/PLAZMA NIC spolecneho.
    tak v tom pripade bys mel testovat LCD panely bez podsviceni ... to v ty temny komore pujde velmi dobre ....
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  10. #85

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER Zobrazit příspěvek
    tak v tom pripade bys mel testovat LCD panely bez podsviceni ... to v ty temny komore pujde velmi dobre ....
    1. Podsviceni je soucasti kazdeho LCD panelu a 2. zachazis do absurdit, takze ten rozhovor koncim.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  11. #86

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Haste Zobrazit příspěvek
    1. Podsviceni je soucasti kazdeho LCD panelu a 2. zachazis do absurdit, takze ten rozhovor koncim.
    absurdita je, chtit testovat jizdni vlastnosti auta jen na brzde ...
    takze mas pravdu, nema to smysl
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  12. #87

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER Zobrazit příspěvek
    absurdita je, chtit testovat jizdni vlastnosti auta jen na brzde ...
    takze mas pravdu, nema to smysl
    Zase mluvis naproste nesmysly. Co delam ja, je testovani "auta" v extremnich podminkach. Nema smysl testovat auto ve vesnici pri 50km/h, coz doporucujes ty... Pak je opravdu jedno, jestli mas Skodovku nebo Porsche.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  13. #88

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Haste Zobrazit příspěvek
    Zase mluvis naproste nesmysly. Co delam ja, je testovani "auta" v extremnich podminkach. Nema smysl testovat auto ve vesnici pri 50km/h, coz doporucujes ty... Pak je opravdu jedno, jestli mas Skodovku nebo Porsche.
    ano, mas pravdu. ale stejnym zpusobem predstavuje ta brzda extremni podminky pro testovani auta. extremne idealni.
    a kritizovat nekoho za to, ze 4 realne produkty srovnava v realnych, nebo pseudorealnych podminkach a nesnazi se vytvorit ty extremne idealni, pro vetsinu uzivatelu irelevantni, je ten prvni a nejvetsi nesmysl, kterej tu padl ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  14. #89

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER Zobrazit příspěvek
    ano, mas pravdu. ale stejnym zpusobem predstavuje ta brzda extremni podminky pro testovani auta. extremne idealni.
    a kritizovat nekoho za to, ze 4 realne produkty srovnava v realnych, nebo pseudorealnych podminkach a nesnazi se vytvorit ty extremne idealni, pro vetsinu uzivatelu irelevantni, je ten prvni a nejvetsi nesmysl, kterej tu padl ...
    Aha, tak az nekdo bude testovat Porsche pri 50km/h ve vesnici, a rekne, jak je to super auto, tak budu opravdu rad, ze takove testovaci metody existuji a ze nekteri je dokonce preferuju

    ps. brzda neni extremni situace. Brzda je jedna z vlastnosti. To je jako bys testoval pouze maximalni jas daneho panelu a na zaklade toho delal zavery. Pletes si zjevne i pojmy
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

  15. #90

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal Haste Zobrazit příspěvek
    Aha, tak az nekdo bude testovat Porsche pri 50km/h ve vesnici, a rekne, jak je to super auto, tak budu opravdu rad, ze takove testovaci metody existuji a ze nekteri je dokonce preferuju

    ps. brzda neni extremni situace. Brzda je jedna z vlastnosti. To je jako bys testoval pouze maximalni jas daneho panelu a na zaklade toho delal zavery. Pletes si zjevne i pojmy
    uprimne, az si budu kupovat auto na bezny jezdeni, opravdu me bude vic zajimat, jak se chova v 50ce ve vesnici, nez jak se chova na 1/4 mile, na brzde, nebo ve vetrnym tunelu ....

    az si budu kupovat formuli, budu vdecnej vsem tem, pro ktere jsou dulezite testy v 'extremnich podminkach' jak je ty nazyvas ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  16. #91
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    25.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    253

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Uff, vy jste se rozjeli. Takhle, já si myslim, že ideální prostředí je testovat monitor za šera, jemně osvětlená místnost. Ne přesvětlenej obchoďák aby tam LCD televize vypadaly lépe než plazmy, atd. (aj k je dnes zvykem). Můj problém s LCD vs CRT byl vždy ten že u LCD má mnohem větší jas a člověk ho navíc musí mít napálenej nahoru, protože když se hodně srazí, tak také hodně klesá kontrast a obraz je pak nic moc. 'Jenže pokud jej vytáhnu aspoň tam, abych nepozoroval razantně horší podání barev, tak mě z něj do několika hodin začnou pálit oči (jednou jsem dostal i zánět spojivek, ten monitor jsem musel prodat), což se mi s CRT neděalo. Kvalitu černé, odezvu, atd radši vůbec nezohledňuji. Pokud teda OLED bude produkovat takovej obraz, aby za šera / tmy byl jasnej a krásnej, ale nebylo to jako se dívat do zářivky a nenamáhalo to moc oči, a zároveň bude slušně viditelnej i při denním světle, je to ideální stav. Odezva bude už ok, to víme, ale co nevíme je jak je na tom elektronika a zdali to nebude trpět inputlagem, což je pro mě možná i podstatnější než odezva.
    The best Unreal Tournament maniac.

  17. #92

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal DOC_ZENITH Zobrazit příspěvek
    ...Můj problém s LCD vs CRT byl vždy ten že u LCD má mnohem větší jas..
    ...Jenže pokud jej vytáhnu aspoň tam, abych nepozoroval razantně horší podání barev, tak mě z něj do několika hodin začnou pálit oči (jednou jsem dostal i zánět spojivek, ten monitor jsem musel prodat), což se mi s CRT neděalo...
    Při vyšším jasu LCD pak roste taky požadavek na lepší osvětlení prac. plochy, okolí monitoru. Největší zabiják pro oči je moc velký kontrast, kdy se dívám v tmavé místnosti bez osvětlení jen do zářící obrazovky. Někteří to tak provozují, vážně se hodně divím, že jim to nevadí.

    Nevím, jak to mají ostatní, ale u mě je nějáká ta 25-40W lampička namířená na zeď za LCD nutnost (mám jej asi 30cm ode zdi). Teď zrovna začínám vyrábět osvětlení s několika 1W bílýma led, které chci rovnoměrně rozmístit za LCD tak, aby svítily na zeď, aby bylo světlo hezky rozptýlené. Budu tam přidávat i ruční regulaci + automatickou regulaci podle okolního osvětlení. Právě něco takového jsem si vždycky chtěl postavit...

    Jinak, jestli se rozšíří OLED, klesnou ceny, bude to něco naprosto ideálního, na to jsem moc zvědavý. Kéž by to bylo rychle...
    . . . if you dont live for something you will die for nothing
    Q9300 + Ninja | EP35-DS4 | 8GB | HD4670 + AC S1 | 640 AAKS, 320GB YS, 1.5TB EVDS | SH-S203B | Corsair VX450 | HP ZR24w
    M-Audio Revolution 5.1 | Marantz PM4001 | EPOS ELS-3 | Sennheiser HD555->595
    C7D | 17-40, 50/1.4, 100/2.8, 70-300 | 430 EX II

  18. #93
    Member Avatar uživatele baros
    Založen
    22.01.2003
    Bydliště
    Jičín
    Věk
    45
    Příspěvky
    316
    Vliv
    264

    Standardní LG na veletrhu IFA představí tři milimetry tlustý 31" OLED displej

    Blíží se berlínská IFA (Internationale Funkausstellung Berlin) – veletrh spotřební elektroniky a odpověď na zimní CES v Las Vegas. LG by zde měla podle informací představit prototyp nového 3D OLED displeje. Nečekejte revoluci ve spotřebních rozměrech – OLED se sice pomalu dostává na mobilní telefony, v případě běžných velkých displejů se ale u LG zastavila na 31 palcích. Tím dnes ve srovnání s klasickými LCD displeji asi příliš neohromí, mnohem zajímavější je ale pohled z profilu. Novinka od LG totiž nabídne displej s tloušťkou 0,11 palců, což po přepočtu dělá 2,79 milimetrů.

    Podle obrázků to bude skutečně supertenký displej, do bytu s nevyřáděnými dětmi se ale asi hodit nebude.


  19. #94

    Standardní Re: LG na veletrhu IFA představí tři milimetry tlustý 31" OLED displej

    akorat k tomu budou muset delat desetikilovej podstavec, pac jinak ti to ze stolu sfoukne beznej domaci pruvan... za chvili z toho zacnou delat trupy letadel, aby je nemuseli malovat
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  20. #95
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    25.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    253

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Ehm, proč se to všichni snažej udělat co nejtenčí a """""nejhezčí""""", když lidem co o to fakt jde, jde primárně o kvalitu obrazu. Ať je to klidně tlustý jak CRT, hlavně aby to mělo takovej obraz.
    The best Unreal Tournament maniac.

  21. #96
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    297

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal DOC_ZENITH Zobrazit příspěvek
    Ehm, proč se to všichni snažej udělat co nejtenčí a """""nejhezčí""""", když lidem co o to fakt jde, jde primárně o kvalitu obrazu. Ať je to klidně tlustý jak CRT, hlavně aby to mělo takovej obraz.
    A povídal sis někdy v poslední době s "lidma"? Já mám právě pocit že poslední dobou čím dál víc lidí chce bejt hlavně free-cool-in a funkkčnost je až druhořadá.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  22. #97
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    25.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    253

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Ach ty ovce.... ( většia lidí ). Free a in, to je bezva, ale já chci kvalitu obrazu ok. Kdyby to zkloubili dohromady, tak super. Ale tohle co LG připravilo fakt praktický neni. A svoboda a volnost pro mě znamená kvalitu bez kompromisů, a to se tu říct nedá. Křehká konstrukce a nulová výšková stavitelnost. EE.

    Jo a bohužel jsem povídal (nedobrovolně, je to moje práce jinak lidi moc nemusim) a bez ohledu na to jakej deisighn ta jejich vysněná tenká LED (6-bit tN měla), po té co jsem jim předvedl IPS/PVA odešly s tím.
    The best Unreal Tournament maniac.

  23. #98

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal DOC_ZENITH Zobrazit příspěvek
    Ehm, proč se to všichni snažej udělat co nejtenčí a """""nejhezčí""""", když lidem co o to fakt jde, jde primárně o kvalitu obrazu. Ať je to klidně tlustý jak CRT, hlavně aby to mělo takovej obraz.
    Výrobci jde o peníze, ne o to jestli někomu udělá radost. Tohle si koupí dvě skupiny lidí. První jsou profíci, kterým půjde o kvalitu a smíří se s brutální cenou. A druhá skupina jsou lidé, kteří vůbec neřeší peníze a jde jim o to mít to nejlepší co je na trhu, aby byli kůl. A kdyby to byla obludná monstrkrabice, tak si to jedna skupina nekoupí. A možná že ta skupina frikulínů má i větší kupní sílu. Ve výsledku čím víc se toho prodá, tím rychleji vyroste konkurence, tím rychleji půjde cena dolů, tím rychleji se to dostane ke mě na stůl. Čili já jsem rád, že to dělají v "trendy" provedení...
    To že jde snaha o podbízivost výrobku často ruku v ruce se zhoršováním kvality je bohužel smutná pravda, ale to je holt normální trh. Jde jen o prachy a věř, že když bude zájem o perfektní monitor ve stylu krabice od CRT, tak ho někdo za adekvátní cenu určenou malým objemem prodejů vyrobí.
    Gigabyte 965P-S3 | C2D E4300 | 2x1GB RAM, 800 Mhz | Radeon x1950 PRO | Terratec Aureon Space@Audiotrak Prodigy | WD 5000AAKS SATA | Toshiba SD-M1612 | Lite-On LDW-811S | Chieftec BX | Chieftec 360W PSU | Nikon D70 + kupa skla

  24. #99

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Tak tady se zas objevily nake nove OLED panely, full HD
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/...avky-roku.html

    >DOC_ZENITH
    Te chapu, asi nejsme lidi
    Naposledy upravil RayeR; 15.09.2010 v 21:00.

    Gigabyte GA-P67-DS3-B3, Core i7-2600K@4,5GHz, 2xKingston 2GB/1866MHz/CL11, Leadtek 7900GT-256MB DDR3 + Accelero S1, SB-Audigy + YMF724 + DreamBlaster combo, tuner FlyDVB duo, SSD Samsung 840 Pro 128GB + WD1003FBYX RE4 1TB, Seasonic S12II-430, 21" NEC 2190UXp, DVD-RW NEC 4550A->4551A mod, CD-RW Teac 524E, ZIP100, FDD, Canon PowerShot A70, A95+hacked firmware, EOS 350D+CHDK, Pentax K-30, Galaxy S3+CM13, HP ipaq 214, HP 200LX.
    2nd PC: Gigabyte GA-P31-DS3L with custom BIOS, Core2 Duo E8600@4,0GHz, 2xKingston 2GB/1066MHz/CL5
    3rd PC: Abit BX133-Raid, Tualatin 1300@1733/133/1,65V, 2x256MB. WEB: http://rayer.g6.cz

  25. #100

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    Citace Původně odeslal RayeR Zobrazit příspěvek
    Tak tady se zas objevily nake nove OLED panely, full HD
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/...avky-roku.html
    Skoda, ze sem hned narazil na par chyb. 15"OLED TV od LG (15EL9500) se jiz nevyrabi a prodavaji se jen naskladnene zasoby. Dokonce uz pry ani nedodavaji ony 15" OLED panely partnerum. Snad jen plni smlouvy uzavrene v ramci prodeje na profesionalni monitory, ktere jsem tu zminoval. Udajne je to proto, ze se chystaji na 31" 3D OLED TV, ktere maji prijit na trh pristi rok. Coz je ona druha chyba. Nejde o zadny monitor, jak v clanku s chuti zminuji, ale o 3D TV a cenu LG odhadlo na 9000,-USD. Ano, devet tisic americkych dolaru ~ 170 000 korun.
    Black holes are where God divided by zero. - Steven Wright
    2600K s AC HF14 | P8P67Deluxe s 16GB DDR3 | GTX1080 s LP2480zx | EVO850 s ICH10R | X-Fi s HD555 | TripleXtreme 360 s HPPS+ | Windows 10 + 7

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. Jak spustit z příkazového řádku Ovládací panely
    Založil Matio v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 07.09.2006, 11:01
  2. IE 6 a panely
    Založil celebris v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 26.07.2006, 11:32
  3. pocet znakov v ceste...
    Založil debo1 v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 20.11.2005, 01:37
  4. Ako odstranit MSI panely z nastavenia obrazovky
    Založil kju v sekci fóra Základní desky
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.07.2005, 21:52
  5. WIN 2000 Server - ovladaci panely
    Založil Braindead v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 28.01.2004, 22:05

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •