Problem zmeny voltaze na CPU som tu uz raz mal. Myslel som ale, ze s novym procesorom sa to vyriesi ale nevyriesilo sa to. Vcera mi prisiel z Agemu zeleny Tbred JIUHB 0308. Co ma udivilo, bolo to ze ma default voltaz 1,5V. Pri starom JIUCB som mal 1,6V. NA Voltazi 1,5V bezi vsetko v poriadku ale ked dam voltaz co i len na 1,55 a spustim 3dmark2003 alebo UT2003, tak sa mi to vypne a zacne pipat alarm. Vylucil som nasledovne veci. Zbernicou to byt nemoze lebo mi to robi ked necham FSB na 133 a zdviham len multiplikator s napatim. Menil som aj pamate v slotoch, vypol som a dal na maximum vsetky vypnutia co sa tyka teploty na na CPU. Skusal som vseliake hodnoty CPU thermal throtling. Ani zmena FSB a AGP spread spectrumu nepomohla. Nepouzivam Hwdoctor, s ktorym ako som tu cital mal niekto problemy ale speedfan. Zdrojom si nemyslim ze by to bolo. Mam inac zapnute obidve napajania do MB. S tym istym zdrojom som mal Tbreda na EPOX 8K3A+ a tam isla dat voltaz v pohode vyssie. Vychadza mi z toho jedine mainboard. Odhadujem ze to bude nejaky blby senzor tepltoy ktory pri zvyseni napatia ukazuje uplne nezmyselnu tepltou a ptoom to vypne. Este som len tak pre srandu skusil vypnut fastwrite ale marna snaha. Robi mi to na biose 1.3,1.5 a aj na 1.6. Nvidia driveri na nforce mam tie najnovsie. Proste uz neviem co by s tym mohlo byt a sami uznate ze je hriechom nechat JIUHB takmer nepretocene.