Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Reklamace - vzory dokumentu

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní Reklamace - vzory dokumentu

    Klasicka reklamace

    [PRODÁVAJÍCÍ]
    [ADRESA]
    V [●] dne [●]
    [E-mailem a doporučeně]

    Výzva k odstranění vady


    Vážení,
    dne [●] jsem s Vámi, tedy s [●], [se sídlem [●] / bytem [●]], [IČ [●] / r. č. [●]], uzavřel kupní smlouvu (dále jen „Kupní smlouva“), kterou jsem od Vás koupil [POPIS KUPOVANÉ VĚCI, SÉRIOVÉ ČÍSLO, ČÍSLO FAKTURY] (dále jen „Předmět koupě“). Předmět koupě jsem převzal dne [●].


    Od [●] však Předmět koupět vykazuje následující vady: [POPIS VAD, JEJICH PROJEV].


    Vzhledem k výše uvedenému Vás tímto žádám o odstranění výše uvedených vad Předmětu koupě v souladu s příslušnými ustanoveními občanského zákoníku.
    [Předmět koupě Vám tímto zasílám spolu s kopií faktury dle Kupní smlouvy.]


    S pozdravem

    __________________
    [●]


    --------------------------------------------------------------------------
    Rozpor s kupni smlouvou


    [PRODÁVAJÍCÍ]
    [ADRESA]
    V [●] dne [●]
    [E-mailem a doporučeně]

    Výzva k odstranění rozporu s kupní smlouvou


    Vážení,
    dne [●] jsem s Vámi, tedy s [●], [se sídlem [●] / bytem [●]], [IČ [●] / r. č. [●]], uzavřel kupní smlouvu (dále jen „Kupní smlouva“), kterou jsem od Vás koupil [POPIS KUPOVANÉ VĚCI, SÉRIOVÉ ČÍSLO, ČÍSLO FAKTURY] (dále jen „Předmět koupě“). Předmět koupě jsem převzal dne [●].


    Od [●] však Předmět koupět vykazuje následující vady: [POPIS VAD, JEJICH PROJEV].


    Vzhledem k výše uvedenému Vás tímto žádám [[o OPRAVU/VÝMĚNU] Předmětu koupě v souladu s ustanovením § 616 odst. 3 občanského zákoníku. NEBO a vzhledem k tomu, že je zjevné, že výše odstranšní uvedené vady není možné řešit opravou či výměnou Předmětu koupě, tímto [uplatňuji svůj nárok na přiměřenou slevu z kupní ceny ve výši [●] Kč / od Kupní smlouvy odstupuji]. [Slevu z kupní ceny/Kupní cenu prosím uhraďtě na účet č. [●] u [●] bez zbytečného odkladu po obdržení tohoto dopisu.]
    [Předmět koupě Vám tímto zasílám spolu s kopií faktury dle Kupní smlouvy.]


    S pozdravem

    __________________
    [●]


    --------------------------------------------------------------------------

    Odstoupeni od kupni smlouvy pres internet (thx to macher)


    [PRODÁVAJÍCÍ]
    [ADRESA]
    V [●] dne [●]
    [E-mailem a doporučeně]

    Odstoupení od kupní smlouvy
    Vážení,
    dne [●] jsem s Vámi, tedy s [●], [se sídlem [●] / bytem [●]], [IČ [●] / r. č. [●]], uzavřel kupní smlouvu (dále jen „Kupní smlouva“), kterou jsem od Vás koupil [POPIS KUPOVANÉ VĚCI, SÉRIOVÉ ČÍSLO, ČÍSLO FAKTURY] (dále jen „Předmět koupě“). Předmět koupě jsem převzal dne [●].


    V této souvislosti si Vám dovoluji sdělit, že tímto od Kupní smlouvy v souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstupuji a žádám Vás o vrácení kupní ceny ve výši [●] Kč na účet č. [●] vedený u [●], a to v souladu s § 53 odst. 10 občanského zákoníku.


    [Předmět koupě Vám tímto zasílám spolu s kopií faktury dle Kupní smlouvy.]
    S pozdravem

    __________________
    [●]
    Naposledy upravil riksa; 11.08.2007 v 20:52.
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •