Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Speech recognition

  1. #1

    Standardní Speech recognition

    Mám problém. Funkce speech recognition mi normálne funguje ale kdyz dam start, pak reknu all programs, Internet, control panel... tak mi to obcas spusti pozadovanou funkci ale velice casto mi to all programs atd. napise do vyhledavani a ja musim pouzit "show numbers" aby sem mohl spustit treba Control panel. Leze to dost na nervy. Nevite jak se to textove pole na rychle vyhledavani da potlacit? Zkousel jsem to v Start Menu options ale tam na to nema nic vliv. . Dík

  2. #2

    Standardní Re: Speech recognition

    Citace Původně odeslal Azureus Zobrazit příspěvek
    Mám problém. Funkce speech recognition mi normálne funguje ale kdyz dam start, pak reknu all programs, Internet, control panel... tak mi to obcas spusti pozadovanou funkci ale velice casto mi to all programs atd. napise do vyhledavani a ja musim pouzit "show numbers" aby sem mohl spustit treba Control panel. Leze to dost na nervy. Nevite jak se to textove pole na rychle vyhledavani da potlacit? Zkousel jsem to v Start Menu options ale tam na to nema nic vliv. . Dík
    Nepomohlo by si daný program zkrátit na svou uživatelský název (třeba panel) a pak to zkusit. Dělá se to ve vlastnostech...večer to prubnu doma.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Program Speech - Microsoft Sam a iné...
    Založil Mercy v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 18.01.2003, 15:49
  2. HWiNFO32 v1.21 a HWiNFO v4.8.7
    Založil Spajdr v sekci fóra Srovnávací a diagnostické testy
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 09.10.2002, 13:19

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •