Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Tv Amoi

  1. #1

    Standardní Tv Amoi

    http://www.videoplaneta.cz/d/amoi-lc42af1e-1920-x-1080/

    Nemáte s ní někdo zkušenosti? Zdá se mi až příliš dobrá za ty peníze a na Internetu toho o ní moc není.
    -- under construction --

  2. #2

    Standardní Re: Tv Amoi

    Studoval jsem tuhle tv po webu už před časem a pokud Ti jde primárně o Full-HD za co nejnižší cenu, úplně marná asi nebude (za podobnou cenu jsou tuším i jiné, např. Toshiba nebo Samsung). Webových testů moc není, ale testů (resp. často výsledků) z časopisů se dá najít dost, obvykle dopadá průměrně. "Příliš dobrá" nebude, imho jde hlavně o rozlišení (nakonec sami mají 37" TV, která je asi o půlku dražší než tahle). Rozhodně bych jí nekupoval bez praktické zkušenosti (názory na zpracování se dost různí a např. dálka mi připadá z obrázků dost hrozná) a bez zjištění, jak se řeší reklamace/servis.

    Jinak výrobce je Čína (klasický typ - pár let vyrábějí telefony, pak přidali notebooky a teď - mám pocit, že tak 2 roky - ještě televize), přejmenovali se nedávno, předtím se výrobce jmenoval nějak čínsky legračně (už si bohužel přesně nepamatuji).

    Nepídil jsem se po tom, kde by byla k vidění, osobně utratím peníze radši jinde (také proto, že jsem prostě konzervativní a pro Full-HD nemám žádné zvláštní využití). Pokud jí koupíš, tak dej určitě vědět, co a jak.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  3. #3

    Standardní Re: Tv Amoi

    Citace Původně odeslal jan555 Zobrazit příspěvek
    Studoval jsem tuhle tv po webu už před časem a pokud Ti jde primárně o Full-HD za co nejnižší cenu, úplně marná asi nebude (za podobnou cenu jsou tuším i jiné, např. Toshiba nebo Samsung). Webových testů moc není, ale testů (resp. často výsledků) z časopisů se dá najít dost, obvykle dopadá průměrně. "Příliš dobrá" nebude, imho jde hlavně o rozlišení (nakonec sami mají 37" TV, která je asi o půlku dražší než tahle). Rozhodně bych jí nekupoval bez praktické zkušenosti (názory na zpracování se dost různí a např. dálka mi připadá z obrázků dost hrozná) a bez zjištění, jak se řeší reklamace/servis.

    Jinak výrobce je Čína (klasický typ - pár let vyrábějí telefony, pak přidali notebooky a teď - mám pocit, že tak 2 roky - ještě televize), přejmenovali se nedávno, předtím se výrobce jmenoval nějak čínsky legračně (už si bohužel přesně nepamatuji).

    Nepídil jsem se po tom, kde by byla k vidění, osobně utratím peníze radši jinde (také proto, že jsem prostě konzervativní a pro Full-HD nemám žádné zvláštní využití). Pokud jí koupíš, tak dej určitě vědět, co a jak.
    Víceméně na to mám stejný názor jako ty... Full HD mě netrápí natolik, abych si koupil průměrnou TV, se kterou je jen málo praktických zkušeností... Raději se podívám po něčem menším non-full HD. Díky
    -- under construction --

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATI-TV wonder a WIN XP
    Založil SongoKan v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 21.08.2009, 22:38
  2. TV Out na GF 6600 GT PCI-E
    Založil vahy v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 18.04.2005, 08:14
  3. Fly 2000 TV 2.38 beta 2
    Založil Spajdr v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 26.05.2004, 19:20
  4. Brum pri prehravani zvuku na TV
    Založil JUCE v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 30.12.2003, 18:43
  5. TV IN/OUT a chybna detekcia monitoru
    Založil mico v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 05.07.2003, 19:09

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •