Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Windows Vista - Firewall

  1. #1

    Standardní Windows Vista - Firewall

    Nevite nekdo o nejakem navodu? Nejlepe (cz).

  2. #2

    Standardní Re: Windows Vista - Firewall

    Skvělý návod je samozřejmě zde k dispozici na stáhnutí. Ale je anglicky..zkus se jím prokousat, silně pochybuju že nějaký cz offiko bude. Pokud máš konkrétní dotaz, tak zkus popsat svůj problém.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  3. #3

    Standardní Re: Windows Vista - Firewall

    Diky za odkaz. Stahl jsem to, prolitl, ale jak se nastavuje windows firewall (pridavani/nastaveni/mazani pravidel pro aplikace porty, protokoly, co znamenaji jiz preddefinovane pravidla atd..), sem tam nenasel.

    V xp jsem pouzival Kerio PF v.2.1.5. Coz je podle me asi nejlepsi firewall. Ovladani je proste skvele a kdyz chci videt navazane spojeni, jendoduse 2x kliknu na ikonku. Bohuzel jsem byl velmi zklaman, kdyz jsem zjistil, ze na Viste tento firewall nefunguje

    Hledal jsem nejake free firewally co by pod Vistou sly, ale po dlouhem hledani jsem nakonec rezignoval a zkousim se WF naucit. Osobne si myslim, ze je to hruza, ale aspon to zkousim. Zablokoval jsem odchozi i prichozi komunikaci a pridal pravidlo, ktere povolovalo Firefox - vlastne 2 pravidla In a Out (proc probha musim 2x??) Samozrejme ze Firefox nemohl komunikovat. Tak jsem to zase vsechno povolil a pak mi jelo vsechno krome Firefoxu, pomohl az restart (pri vypinani se to seklo, musel jsem to natvrdo resetovat).
    Nemam z toho dobry pocit a tak se ptam - umi to nekdo ovladat? Je nekde nejaky tutorial?

    edit: jeste me tak napadlo: umi ten firewall vubec zobrazit okno pro pridani/zmenu pravidla, kdyz se 'nejaky' program chce 'nekam' pripojit?
    Naposledy upravil pppaajjaa; 06.02.2007 v 14:34.

  4. #4
    Junior Member
    Založen
    10.08.2008
    Bydliště
    Brušperk
    Věk
    34
    Příspěvky
    6
    Vliv
    0

    Standardní Re: Windows Vista - Firewall

    Ahoj, já jsem se taky snažila najít nějaký firewall,který by jel na vistě a taky jsem hodně narazilaNa starém pc s XP jsem taky používala Kerio,na novém ntb na Vistě jsem jich snad měla už 10,protože jsou všechny s omezenou dobou používání.Tak jsem si stáhla PC Tools Firewall Plus a mám avast a doufám,že už to bude dobré.Nedávno jsem dala podrobné skenování v avastu a nic mi to nenašlo,tak snad je to ok.
    ASUS A8E Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T5600, 1333 MHz (11 x 121) / Intel Crestline-GM GM965 / 2* 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz) / Intel GMA X3100 / AU Optronics B141EW04 V4 [14.1" LCD] / Realtek ALC660 @ Intel 82801HBM ICH8M / Hitachi HTS542516K9SA00 ATA Device (160 GB, 5400 RPM, SATA) / MATSHITA DVD-RAM UJ-860S ATA Device / Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG / Realtek RTL8168/8111 Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.0); Microsoft Windows Vista Ultimate

  5. #5

    Standardní Re: Windows Vista - Firewall

    avastu bych nevěřil ani půl slova.
    "Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."

  6. #6
    Junior Member Avatar uživatele Tomi-wu
    Založen
    01.08.2007
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    38
    Příspěvky
    86
    Vliv
    204

    Standardní Re: Windows Vista - Firewall

    Citace Původně odeslal heaven Zobrazit příspěvek
    Ahoj, já jsem se taky snažila najít nějaký firewall,který by jel na vistě a taky jsem hodně narazilaNa starém pc s XP jsem taky používala Kerio,na novém ntb na Vistě jsem jich snad měla už 10,protože jsou všechny s omezenou dobou používání.Tak jsem si stáhla PC Tools Firewall Plus a mám avast a doufám,že už to bude dobré.Nedávno jsem dala podrobné skenování v avastu a nic mi to nenašlo,tak snad je to ok.

    Zdravím, jen můj názor...jak tak koukám na tvou sestavu tak moc levná nebude, ale to řešit nechci, samozřejmě...bezpečnost tě také zajímá (což je dobře) a řešíš ji. Ale co mě tak trošku zaráží proč neinvestovat do nějakého bezp. balíku jako třeba ESET, AVG...atd., proč pořád hledat a hledat nějaký 100% free, který bude zaručeně nej.
    Procesor, deska, grafika...to taky nikdy nehledáme zdarma...free.
    T.
    C2D E6750 2.66GHz@3.2GHz (EIST, C1E/1.33V Bios), Noctua NH-U12P|ASUS P5N32-E Sli Plus rev. 1003|4GB DDR II Corsair TWIN2X2048-8500C5D G/667 MHz|ASUS EN8800GTS/HTDP 512 DDR3|Chieftec BA-01B-B-B, Chieftec 500W|Soundblaster X-FI Audio|Razer Pro Solutions PRO V1.6|Razer exactMat X speed|DVD-RW LG GH20LS10|2x WD 500 GB/Sygate 160 GB|LG Flatron L1960TR|Logitech PC Gaming Headset|Windows 7 x64|

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. DirectX 9.0c Redistributable (December 2006)
    Založil Masster v sekci fóra SW nástroje a ostatní utility
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 14.12.2006, 17:32
  2. ATI Catalyst Beta pro Windows Vista RTM
    Založil Masster v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 13.12.2006, 23:35
  3. ATI Catalyst™ 5.11 WHQL
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 33
    Poslední příspěvek: 27.11.2005, 21:36

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •