Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: nevidim bazar, karmy mam dostatek, pravdepodobne vendeta za me nestastne chovani

  1. #1

    Standardní nevidim bazar, karmy mam dostatek, pravdepodobne vendeta za me nestastne chovani

    karmy ma 680 lae v prosinci mne vytocil jeden typek kerej prodaval neco predrazene o co sem mel tehdy velky zajem. trosku sem se s nim pohadal a dostal za to nepekna hodnoceni od lidi kteri ho znaji. z vulgarit jsem bouzil snad jen blbecek.

    no zpetne toho lituju, nechal sem se unest, je mozny mi otervit pristup do bazaru?

    slibuju ze se to nebude opakovat, nikdy sem zadnej konflikt s nikym nemel, ani tu ani na PCT ani jinych forech.

    prosim o podminku a umozneni pristupu do bazaru, docela mi chybi....
    Coolermaster Centurion 590, Corsair VX450, Gigabyte GA-MA790X-UD3P, Athlon II X2 235e @ 3,2 GHz, Kingston 2×2GB DDR2 HyperX blu @ 948 MHz, Sapphire Radeon HD4670 515MB @ 778/1140 Mhz, Sound Blaster X-Fi Extreme Music, Redstar RS-501, Samsung 1TB HD103UJ, DVD+-RW Samsung SH-S203B, 19" LG L194WT-SF, 19" AOC LM919, Logitech Internet 350, A4Tech X750BF, Logitech G25, Thrustmaster Dual Trigger Rumble Force 3-in-1, Windows 7 Home Premium

  2. #2
    Senior Member mince
    Založen
    13.04.2003
    Bydliště
    LBC-mesto kde furt prsi nebo jdete do kopce
    Věk
    44
    Příspěvky
    696
    Vliv
    271

    Standardní Re: nevidim bazar, karmy mam dostatek, pravdepodobne vendeta za me nestastne chovani

    Můžu potvrdit, že obchody jsou s tímto chlapíkem naprosto v poho, už jsem s ním 2x obchodoval a vždy naprosto v pořádku, tudíž se za něj můžu přimluvit
    C2D 6300 (default),Gigabyte 965P-DS3 ,4*1024 MB , 5770 512MB, WD 640Gb, LG H22L,Cambridge DTT 2200,HP w2207h,

  3. #3

    Standardní Re: nevidim bazar, karmy mam dostatek, pravdepodobne vendeta za me nestastne chovani

    Primlouvani asi nepomuze, spis davejte NiXovi +karmu, pokud ho znate a vite, ze si to zaslouzi
    EDIT: Hm, asi bych mel nejdriv cist nez neco placnu Pokud neni problem v karme, tak nevim.
    Love 'murican gas-guzzlers...
    Chevrolet Camaro '79, 5L V8
    Chevrolet Tahoe '01, 5.3L V8
    Chevrolet Camaro '01, 3.8L V6
    chevroletcamaro.cz - Unleashed Fuel Only

  4. #4
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: nevidim bazar, karmy mam dostatek, pravdepodobne vendeta za me nestastne chovani

    prvne, neni tu zadna diskuzni skupina na toto tema. takze lock.

    druhak 14.12. jsi dostal ban za nepristojne vyjadrovani v bazaru. takze pokud me nechces opravdu nasrat, tak tu nepis nic o vendete. az budes vedet, jakym zpusobem se chova, kdyz se neco chce, tak se ozvi.

    EDIT: dam ti napovedu: posledni tri odstavce posli jako sz nekteremu z administratoru.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Reklamacia neuspesna! = UZ UKONCENA -ZAZRAK !
    Založil AjsTi v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 65
    Poslední příspěvek: 02.04.2006, 15:20

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •