Výsledky 1 až 18 z 18

Téma: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

  1. #1

    Standardní Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Zdravicko,
    chystam se upgradovat komp a tak uz jsem se rozhodl rovnou pro notebook, bude i VS a tak no.

    vyuziti: nejake malo hry, grafika - Photoshop znate to Pak jsem hroznej prasak na zavirani aplikaci, takze mam pustene vse a jen to davam na listu, Opera ma taky bezne 20 oken a tak i radsi PC uspvam, tedy velka RAM, kazdopadne do budoucna aby sel upgrade RAM, nejlepe na 4GB, to myslim vazne a tohle jen tak nekdo nenabizi krom Aceru (vylouceno asi), HP, Toshiby.. no zkuste mi to kdyztak rozmluvit protoze je to velkej orisek, ale ten ntb chci mit tak 4-5 let proto ta rezerva na update a verte ze bude.

    Pozadavky:
    • 64bit 2 jadra

    • DDR2 1GB+

    • nesdilena grafika aspon neco malo

    • HDD 100GB+

    • DVDRW+- docela by se siklo i RAM

    • vyhodou dalsi ficurky jako je Wifi, 1GBps sitovka, Bluetooth, TV-out, firewire a taak..


    Jestli to tedy bude na AMD, Intelu ci Nvidia ci ATI je mi jedno, ackoliv uprednostnuji Core 2 Duo, ale pri mych narocich si nemohu vybirat.

    Tipy:
    Toshiba Satellite A100-192
    k tomu se klonim asi nejvice ackoliv ma jen 512MB, tak je to supr cena. Prikoupil bych jeste 1GB ci vymenil za 512MB a bylo by to tak nejak tesne pres. Hlavne ma to rozsireni na 4GB, to je spatne schani a je to snad dobra znacka co jsem cetl, ne? Procak primo paradni

    Hewlett-Packard nx7300 - RU605ES
    No tohle je taky moc pekne za fajn cenu, ale integrovana grafika Konkretne proc pro tohle reseni nejsem, kdyz vlastne nebudu ani moc hrat.. no slysel jsem ze tak jako tak to hodne snizuje vykon PC jak to pouziva jednu sbernici ci jak se tomu rika a dnes uz je grafika potreba i v systemu a pri obcasnem zahrani uz ani nemluve, no. Nevim, co myslite? Vyplati se mi jit do nesdilene grafiky? Tedy tuto volbu vyloucit?

    No a dal? No v podstate uz ani nejak nevim co dal... hledal jsem hledal, ale nic nevyhovuje :/ Ci aspon neprevazi to negativum ktere to ma.

    Tedy co doporucujete? Predem diky moc, Skodik

  2. #2

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    No jsem tedka dokonce zjistil ze to mam vybrane jen Core Due a ne 64bitove Core 2 Duo, tedy to mi naprosto rusi plany.

    Nabizi se mi otazka existuje chipset na C2D s podporou 4GB RAM?

  3. #3

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    kdyz to tak ctu tak bych ti doporucil radu HP 8430 . Ted jsem jeden kupoval a je to fakt luxus. Chce si to vsak dat pozor v tyhle rade se menej konfigurace a je to peknej bordel . Ja kupoval ten s rozlisenim 1680 x 1200 . Vim ze je to mimo tvoji cenovou hranici a to dost drasticky ale s tvoje pozadavky jsou takove.

    Pokud chces usetrit tak si kup Fujitsu , ale ja bych si zadny nekoupil prijdou my hrozne plastovy a provedeni takovy nijaky.

    taky jsi nerikal jakou by jsi rad vydrz baterky a jestli ho budes prenaset a jak casto pojedes z baterky mozna by jsi mohl premyslet na nejakym desktopovim laptopu jsou levnejsi. v kazdym pripade preju hodne zdaru


    co treba tedy tohle
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42380

    Jinak aby ti vydrzel notebook 4-5 let a porizovaci cena byla do 30 K si myslim ze je nerealny. Ja kupoval NB za 50 K pred 2 lety a dnes je to stredni trida ne ze bych si stezoval snad jeste takovy 2 roky vydrzi.
    Naposledy upravil melandr; 15.01.2007 v 23:05.

  4. #4

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    hmm... ten je peknej

    Jinak myslite ze ty pozadavky vyse jsou nerealny? Treba to co jsem psal vyse se za 30k da sehnat v pohode i mene trochu ale bez te podpory 4GB, tak proc s je to takovej problem?

    Jinak baterka, no to si nemuzu vybirat, uz tak si vybiram az dost, takze proste libovolne...

    Jj, ten MicroStart, co ukazujes je tabulkove moc dobrej, kamos ho ma tyden a zatim dobry, jen nevim jaka je to znacka MicroStar?, zda to neni shit jak Acer. A taky prave bohuzel pamet jen do 4GB grr :/
    Naposledy upravil Skodik; 15.01.2007 v 23:20.

  5. #5

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    fakt by ma zaujimalo, naco chces tie 4GB pamete vyuzivat ... podla toho sa orientovat je totalne zcestne, pretoze realnu testovanu podporu najdes iba u najdrahsich profi orientoavanych notebookoch a ty chces pritom low end do 30k ...
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  6. #6
    Senior Member mince Avatar uživatele mraky
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 166
    Vliv
    283

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Doporucoval bych ujasnit si vahu. Ono jestli to budes tahat kazdy den do skoly, tak se ti 15.4" krava pronese.
    Pište česky: hold × holt

    hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
    holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“

  7. #7

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    MadCap, jasne, ale vem si to ze je to trochu jako Bill, kdyz rikal 768kb staci ted ano, ale za ty 3 roky si poridis za normalni cenu 2GB a mas zase vystarano, proto chci 4GB.

    Tedka mam 1GHz Duron, pred 7 lety jsou ho koupil s 128 DDR a deska umela 2GB!! Tomu ja rikam technologicky dymenzovane.. a ne ze dneska je normalni 1GB a 2GB jsou dice dobry, ale ale vlastne uz to clovek pak nerozsiri.

    Tak asi to je duvod, je hodne blbej? Jak fakt nevim. Ale ten ntb, mi fakt vystaci bohate na 5let o vykon CPU nejde, s tim si v systemu zajiste vystacim i za tu dobu.

    mraky, vim no, jsem si toho vedom. A btw, taky si moc s temi pozadavky nemohu vybirat.

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Citace Původně odeslal mraky Zobrazit příspěvek
    Doporucoval bych ujasnit si vahu. Ono jestli to budes tahat kazdy den do skoly, tak se ti 15.4" krava pronese.
    V batohu úplně v pohodě, tahám svůj Asus (2,85Kg myslim) takhle denně a žádný problémy mi to nedělá.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  9. #9

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Citace Původně odeslal Peca-on-line Zobrazit příspěvek
    V batohu úplně v pohodě, tahám svůj Asus (2,85Kg myslim) takhle denně a žádný problémy mi to nedělá.

    To teda nevim, ja osobne jsem tahal do prace uz hodne notebooku od 12" po 17" a od cca. 2kg nahoru se uz pak pozna skoro kazdy deko navic, takze 15.4" denne by se mi tahat mych 20km moc nechtelo (ikdyz jsem ted dost linej a jezdim radsi autem ). Respektive v batohu to je mozna OK, jenze zase na casty prenaseni batoh taky neni to nejvhodnejsi a taska pres rameno je uz hodne o vaze.

    A jinak jako obvykle v threadech - je docela treba si uvedomit, o cem je koupe notebooku.
    Je samozrejmy, ze asi kazdej by chtel notebook o vaze pod 1kg, se vsema nejnovejsima features, s nafukovacim displejem na minimalne 17" lepe 19 palcu a za cenu nejlepe do cca. 5kkc = asi jeste dost let utopie.
    Osobne radim zamyslet se nad prioritami, co urcite potrebujes, co bys rad, ale neni to nutnost a co rozhodne ozelis. A pak si ujasnit finance, zpracovani a rozmery notebooku. A podle parametru vybrat kandidaty a ty si nekde pekne prohlednout, precist si zkusenosti jinych uzivatelu a pak se rozhodnout.
    Jinak bazirovat na 4GB+ RAM je dle meho totalni nesmysl, jelikoz technologie specielne u notasu jdou pomerne rychle dopredu a tim padem predpokladam, ze za 3 roky muze bejt podobnej notas uz prestarly "zelezo", kterymu by nepomohlo ani 32GB RAM k nejakymu pozadovanymu vykonu.
    A hlavne - hodne pameti je samozrejme pro system velkym prinosem, ale samospasitelny to neni, kdyz pak bude chybet vykon CPU, GPU ci neco jinyho.
    A premyslet v oblasti hardware respektive notebooku - tohle si ted koupim a musi mi to vydrzet xy let - to je myslim taky blbost, nikdy nevis, co se udeje a co bude tvou prioritou za par mesicu ci let, takze neco takhle extremne planovat je myslim neprinosne.
    Muj nazor...
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  10. #10

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Tie 4GB su proste blbost, ziadny notas nema viac nez 2 sloty, takze by si do toho musel potom kupit 2x2GB (teraz by si tam mal urcite max 2x1GB alebo 1x1GB pretoze neverim ze mas prachy na superdrahy 2GB modul ked nemas viac nez 30k na notas).
    Suhlasim s tiktatkom, ze sa treba kurwa zamysliet nad vahou a velkostou. Ked chces notas na 3+ rokov tak aj hodne nad kvalitou (pretoze maloco tak dlho vydrzi ked sa to denne pouziva) a ZARUKOU. Tj kup si nieco co skutocne ma 3+ rokov zaruky .
    Mrkni napr sem dell inspiron 6400 toto je gut notas co mozes mat pod tych 30k s 3rocnou NBD zarukou, 1GB ram a dedikovanou grafikou. Je to ale "kravka" velky a relativne tazky ....
    Potom ti skor doporucim si ten notas "naplanovat" s kvalitnou zarukou (tu ti vie poskytnut okrem Dellu aj HP, Lenovo a miestami asi aj toshiba) fakt na tie 3 roky a proste vies (aj s ohladom na predpokladane upgrady) ze ta bude stat PC X Kc/rocne
    Naposledy upravil MadCap; 16.01.2007 v 06:10.
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  11. #11

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    A tak mam asi uz vybrano, tedy alespon uz hodne presne, tedy rozhoduju se mezi:
    +Toshiba Satellite A100-847
    +Toshiba Satellite A100-906
    Oboje je to Core 2 Duo, NVIDIA Go7600 s 256MB vlastni pameti, 100GB HDD nejakej ty ficurky, rozdil je pouze v vykonu procaku a velikosti standardni RAM. U obou je rozsiritelna na 4GB

    Tedy koupit C2D 2000 s 512MB RAM nebo o 1167Kc drazsi CD2 1830 s 1024MB RAM?

    Samozrejme ze vice vyuzziju ram je fajn, ale zase RAM se prikupuje lepe jak zmena procaku.. takze RAM dokoupim, ale CPU uz menit proste nebudu. Kdyz bych k te 512pridal 1GB RAM, tak tu sezenu tak za 2,5k ne? Tedy rozdil by byl 1,5k pri lepsim procaku i lepsi ram nakonec, takle si rikam, ze se vyplati jit asi do 2000/512 verze, ne?

    Jinak mate nekdo nejake zkusenosti s Toshibou? Ja jsem slysel jen klady zatim, krom kratke vydrze baterky, ale to vim no a respektuji to, neni to priorita.

    Dale premyslim o te rozsirene zaruce, jsou to kvalitni booky, ale stejne nemam si precejenom dat rozsireni zaruky z 2 let na 3 roky za 1 761,- Kč? Je to dobra cena? Myslite ze se vyplati?

  12. #12
    Senior Member mince Avatar uživatele mraky
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 166
    Vliv
    283

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Chces mi rict, ze poznas rozdil mezi 2GHz a 1.83 Ghz? Tedy krome toho az se budes chlubit kamaradum jak silny mas procesor?

    Odpovez si sam na tohle a mas odpoved na tvoji otazku.

    Jinak na VS je predpokladana doba vydrze 2h dost krize, nemyslis?

    jo a rozsirena zaruka se urcite vyplati
    Pište česky: hold × holt

    hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
    holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“

  13. #13
    Senior Member Avatar uživatele Anduril
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    OVA, OL
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 474
    Vliv
    308

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Ja si taky myslim, ze pokud kupujes notas, tak 2h baterka je dost malo. S tim nedas ani jednu prednasku..
    ntb: HP EliteBook 8460p i7-2640M | 8GB RAM | 120GB SSD + 500GB HDD | ATi HD6470 | 14" HD+ | W7 PRO
    home: HP Docking Station | HP L2045W | WD 500GB Scorpio Blue USB box
    work: HP Docking Station | HP L2445W
    audio: Epiphone G-400 SG + Sounder Telecaster | E-MU 0202 | Cambridge Audio Azur 340R | Wharfedale Diamond 9.2 | Magnat Betasub 20A | Sennheiser HD555

  14. #14

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Chces mi rict, ze poznas rozdil mezi 2GHz a 1.83 Ghz? Tedy krome toho az se budes chlubit kamaradum jak silny mas procesor?
    No jo, ono je to ale dvoujadro zase. Navic cenovej rozdil procaku mas 2,2k+1,1k(rozdil ceny)=3,3k a za to si muzes koupit bohate 1GB modul a mas to same za stejnou cenu ale o 512MB vice, pocitam dobre, ne? Videl jsem tedy moduly Zeppelin ci A-data i za 2,3k v tom pripade je to 512MB vice + 1k zhruba.. to se vyplati, ne?

    Ja nevim jestli rozdil poznam ci ne, ja s tim zkusenost nemam. Zase faktem je, ze pamet si pridas celkem jednoduse v budoucnu se s tim da i neco delat, ale vymenit procak a hlavne ten starej pak prodat neni pro me realne si myslim. Nevim tohle fakt nevim, kdyz ted koukam tak to cenove nevychazi zas nejak hyper vyhodne no.

    Jeste k rozsireny zaruce, ja se spise klonim, ze asi se ne to vyprdnu, znacka je to dobra a ntb nejsou zas tak poruchove pokud s nim clovek slusne zachazi, ne? Vubec za predpokladu, ze relativne dost bude na jednom miste. Nevim fakt, na tohle nemam zkusenosti a neorientuju se ve vadnosti, proto se ptam

    No kdyztak k tomu prodavaji 8000mAh baterku jako prislusenstvi, kdyby byla fakt nouze no. Proste mate neco za neco, bohuzel ale tak to chodi, beru to spise jako mobilni PC nez vylozene notebook na chozeni bez proudu.
    Naposledy upravil Skodik; 16.01.2007 v 22:06.

  15. #15
    Senior Member mince Avatar uživatele mraky
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 166
    Vliv
    283

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Citace Původně odeslal Skodik Zobrazit příspěvek
    Jeste k rozsireny zaruce, ja se spise klonim, ze asi se ne to vyprdnu, znacka je to dobra a ntb nejsou zas tak poruchove pokud s nim clovek slusne zachazi, ne? Vubec za predpokladu, ze relativne dost bude na jednom miste. Nevim fakt, na tohle nemam zkusenosti a neorientuju se ve vadnosti, proto se ptam
    Hele nejak mi prijde, ze nase rady stejne ignorujes a ridis se jakymisi predsudky. 8% rozdil ve frekvenci nepoznas ani kdyby to bylo ctyrjadro (Ale chapu, kamaradum rict 2GHz je vic nez 1.83).

    K te zaruce. O IBM se hovori jako o velmi kvalitni znacce. Tento mesic odesly mym trem kolegum R51. Nutno dodat, ze po zaruce. To, jak se chovas k ntb vubec nemusi hrat roli - dalsi predsudek. Ty se zeptas...my ti doporucime rozsirenou zaruku a ty napises, ze se na to asi vyprdnes. Vzapeti napises, ze tomu nerozumis a chces si od nas nechat poradit. Tak si ujasni co vlastne vubec chces.

    Tu baterku rozhodne nepodcenuj. Jeste jsem neslysel od lidi, ze by si stezovali na pomaly procesor, ale na baterku nadava kazdy. Moje baterka ma uz nejlepsi za sebou...resp. IBM tool ji hlasi jako dead - vydrzi 2 hodiny. Ta tvoje by vydrzela tak 30 minut? Takoveho stavu muzes dosahnout za 2 roky. Az budes na kazde prednasce hledat nedostupnou zasuvku, tak si vzpomenes.
    Pište česky: hold × holt

    hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
    holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“

  16. #16
    Senior Member Avatar uživatele Anduril
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    OVA, OL
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 474
    Vliv
    308

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    Citace Původně odeslal mraky Zobrazit příspěvek
    Az budes na kazde prednasce hledat nedostupnou zasuvku, tak si vzpomenes.
    Tak tak.. mi baterka vydrzi 3 a pul hodky a kdyz travim ve skole skoro cely den, je to malo...sitovych zasuvek je malo a jsou na spatnych mistech. O notebooku, ktery ma "az" 2h vydrz bych moc neuvazoval. Zvlaste jestli chces jit studovat nejakou informatiku nebo tak, muze se ti notas hodit nejeden doma na stole a vydrz rozhodne taky. Pak ti bude realna 1.5h vydrze malo a silnejsi baterka bude pekne draha.

    Zaruka taky..pises, ze chces notas, co ti vydrz x let. Pak ber zaruku navic..
    ntb: HP EliteBook 8460p i7-2640M | 8GB RAM | 120GB SSD + 500GB HDD | ATi HD6470 | 14" HD+ | W7 PRO
    home: HP Docking Station | HP L2045W | WD 500GB Scorpio Blue USB box
    work: HP Docking Station | HP L2445W
    audio: Epiphone G-400 SG + Sounder Telecaster | E-MU 0202 | Cambridge Audio Azur 340R | Wharfedale Diamond 9.2 | Magnat Betasub 20A | Sennheiser HD555

  17. #17

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    mraky, kazdopadne klidek Ja si vasich rad vazim a beru je v potaz, to predevsim! Jen proste pro me to jsou taky dilema a tak.. neresim tohle jen tady s vama, tedy nejde o predsudky jak by se mohlo zdat.

    A s CPU nejde o to to rict kamaradovi, jak vidis nemam setavu uvedenou ani v podpise a zadny muj kamarad asi ani nevim co presne mam za sestavu, takze nevim, ale tohle ze bych nekomu neco hlasil neprovozuju, to mi je fakt putna. Jde o to ze cenove to vychazi moc pekne a hlavne dalsi vec 2GHz ma L2 cache 4MB misto 2MB, to je taky docela znat, nepletu-li se.

    Ta baterka ty 2 a neco vydrzi, kdyz clovek nema presolenej jas. Vylozene na infromatiku jit nechci, ale je jasne, ze to bude neco kolem, tedy pocitat s tim musim. Ovsem je snad jasne ze jakakoliv silnejsi sestava = vetsi spotreba, to tak proste je, obvzlaste kdyz tam mam neintegrovanou 256MB grafu. Je to o kompromisech, ale ja fakt s mymi pozadavky nemam z ceho vybirat, mam vubec stesti, ze jsem neco takoveho nasel.

    A ta zaruka, budu to muset zvazit, uz tak to vychazi pro 18leteho studenta celkem draho, obvzlaste kdyz to jde z mych vydelanych penez. Zas na druhou stranu tohle je vec, na ktere se nemusi vyplatit setrit, ale 1rok? kdyby to slo aspon o 2roky no..

    Jeste jednou diky za rady a postrehy!

  18. #18

    Standardní Re: Notebook za 30k duraz na RAM - HP, Toshiba ??

    ak chces HODNE ps tak 4mb l2 cache poznas ....
    Inak kupovat si low end (ano to je tvrdy low end) a tvarit sa ze z bozou pomocou vydrzi 3+ rokov je dost blahove (pri daily use dost tazko)
    btw. uvazovat v style> mam malo penazi a chcem aby to vedelo uplne vsetko ++ je dost ulet ... rozhodni sa ci sa chces hrat <>oviny a obetuje dolezite veci vybavy alebo chces pracovat ... WXGA ani XGA na 14-15 displejoch sa neda pouzivat http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37129
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. Hlasité ventilátory na notebooku Asus M6Va > řešení!
    Založil bird birdovicz v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 04.12.2005, 23:50
  3. Reklamacni rad - softcom
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.05.2005, 14:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •