Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 36

Téma: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

  1. #1

    Standardní mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    shanim mikrofon, cena tak do 500 kc

    sice uz sem se na nejake dival, ale nevim na jake parametry se mam zamerit

    nemusi to byt to nejlepsi, ale at to zase neni uplny sunt, proste zlaty stred

    UPDATE: shanim bud mikrofon, ktery nebudu muset mit nalepeny u ust, nebo sluchatka s mikrofonem
    Naposledy upravil Opty; 17.01.2007 v 13:54. Důvod: update
    Signature still in development... GPU/VPU collection: 3Dfx Voodoo2 PCI: 2x Diamond Monster in SLI (a.k.a. Megamonster), Creative 3D Blaster, A-Trend | 3Dfx Voodoo3 2000 PCI | 3Dfx Voodoo5 5500 PCI (single board SLI) | 3Dfx VoodooTV FM | ASUS Radeon X850XT (PE capable) | ATI 3D Rage IIC PCI | 2x Intel i810 (on-board) AGP | Jetway Radeon 9550XT AGP | nVidia Riva TNT2 M64 PCI | Quantum3D Obsidian X-24 PCI (single-slot Voodoo2 SLI) | Sapphire Radeon X550 PEG | SiS 6326 PCI | Trident TVGA8900 ISA

  2. #2

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    za 500Kč to bude hodne zlaty střed

    vzal bych TENTO ...vypadá moc hezky a je kvalitní. pokud nemáš místo na stole, tak mikrovon s clipem na triko taky sezenes...výber je veliký!

    jeste doplnim, že se hodí tlačítko MUTE, ktere pri teamspeaku obvzlašt oceníš!
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  3. #3
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    no pokud ti de fakt o teamspeak (ventrilo etc.), tak uplne perfektne postacuje tenhle http://cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&...D0011800014678 ... clovek si ho pripne na kabel a nemusi se o nej starat ... idealni cistlivost, cistej zvuk a jeste dobre vypada

    Zalman ZM-MIC1


  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    279

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    Take si myslim, ze mikrak do 200,- bude slouzit dlouha leta.
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  5. #5

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    Citace Původně odeslal Hynchenzo Zobrazit příspěvek
    Take si myslim, ze mikrak do 200,- bude slouzit dlouha leta.
    to asi ano... ja mam TENTO a jsem maximalne spokojenej...jen to MUTE bych uvítal...to je vše
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  6. #6

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    nevydrzel sem to a koupil sem si http://interlink.tsbohemia.cz/defaul...em&stiid=43458

    nic moc... musim ho mit podlozeny, abych ho mel primo u ust a jeste musim mit povoleny mic boost, jinak skoro nejsem slyset... takze sem docela zklamanej, no... aspon funguje, kdyz uz nic

    klidne piste dal sve nazory, at vim, co vezmu priste
    Signature still in development... GPU/VPU collection: 3Dfx Voodoo2 PCI: 2x Diamond Monster in SLI (a.k.a. Megamonster), Creative 3D Blaster, A-Trend | 3Dfx Voodoo3 2000 PCI | 3Dfx Voodoo5 5500 PCI (single board SLI) | 3Dfx VoodooTV FM | ASUS Radeon X850XT (PE capable) | ATI 3D Rage IIC PCI | 2x Intel i810 (on-board) AGP | Jetway Radeon 9550XT AGP | nVidia Riva TNT2 M64 PCI | Quantum3D Obsidian X-24 PCI (single-slot Voodoo2 SLI) | Sapphire Radeon X550 PEG | SiS 6326 PCI | Trident TVGA8900 ISA

  7. #7
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    prave proto sem doporucoval neco na kabel ... ... a ten zalman je fakt za smesny penize vzhledem k uzitku ... tlacitko mute je asi hezka vec ale treba ventrilo to ma vyborne vyreseny softwarove takze tlacitko netreba :P a jedinej mikrofon u keryho se nemusel pouzivat mic boost byl na sluchatkach Plantronics Audio 90 ... mikrak byl elektretovej a opravdu kvalitni

  8. #8

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    Citace Původně odeslal basik Zobrazit příspěvek
    prave proto sem doporucoval neco na kabel ... ... a ten zalman je fakt za smesny penize vzhledem k uzitku ... tlacitko mute je asi hezka vec ale treba ventrilo to ma vyborne vyreseny softwarove takze tlacitko netreba :P a jedinej mikrofon u keryho se nemusel pouzivat mic boost byl na sluchatkach Plantronics Audio 90 ... mikrak byl elektretovej a opravdu kvalitni
    njn ja sem si to precetl az po tom ... tlacitko mute asi neni nutne, vzdy se to da nejak nabindovat na klavesy...

    se zaplym mic boost me stve, ze pak slysim dost sumu ... ve hre se to sice ztrati, ale stejne...
    Signature still in development... GPU/VPU collection: 3Dfx Voodoo2 PCI: 2x Diamond Monster in SLI (a.k.a. Megamonster), Creative 3D Blaster, A-Trend | 3Dfx Voodoo3 2000 PCI | 3Dfx Voodoo5 5500 PCI (single board SLI) | 3Dfx VoodooTV FM | ASUS Radeon X850XT (PE capable) | ATI 3D Rage IIC PCI | 2x Intel i810 (on-board) AGP | Jetway Radeon 9550XT AGP | nVidia Riva TNT2 M64 PCI | Quantum3D Obsidian X-24 PCI (single-slot Voodoo2 SLI) | Sapphire Radeon X550 PEG | SiS 6326 PCI | Trident TVGA8900 ISA

  9. #9
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    Citace Původně odeslal Opty Zobrazit příspěvek
    se zaplym mic boost me stve, ze pak slysim dost sumu ... ve hre se to sice ztrati, ale stejne...
    to je prave ono ... ja mam mic boost a sum zadnej jeste teda docela dost udelaj kodeky pouzivany na tom kterym TS/ventrilo serveru

  10. #10

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    a ty mas toho zalmana?
    Signature still in development... GPU/VPU collection: 3Dfx Voodoo2 PCI: 2x Diamond Monster in SLI (a.k.a. Megamonster), Creative 3D Blaster, A-Trend | 3Dfx Voodoo3 2000 PCI | 3Dfx Voodoo5 5500 PCI (single board SLI) | 3Dfx VoodooTV FM | ASUS Radeon X850XT (PE capable) | ATI 3D Rage IIC PCI | 2x Intel i810 (on-board) AGP | Jetway Radeon 9550XT AGP | nVidia Riva TNT2 M64 PCI | Quantum3D Obsidian X-24 PCI (single-slot Voodoo2 SLI) | Sapphire Radeon X550 PEG | SiS 6326 PCI | Trident TVGA8900 ISA

  11. #11

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    UPDATE: shanim bud mikrofon, ktery nebudu muset mit nalepeny u ust, nebo sluchatka s mikrofonem
    Naposledy upravil Opty; 17.01.2007 v 13:54. Důvod: korekce
    Signature still in development... GPU/VPU collection: 3Dfx Voodoo2 PCI: 2x Diamond Monster in SLI (a.k.a. Megamonster), Creative 3D Blaster, A-Trend | 3Dfx Voodoo3 2000 PCI | 3Dfx Voodoo5 5500 PCI (single board SLI) | 3Dfx VoodooTV FM | ASUS Radeon X850XT (PE capable) | ATI 3D Rage IIC PCI | 2x Intel i810 (on-board) AGP | Jetway Radeon 9550XT AGP | nVidia Riva TNT2 M64 PCI | Quantum3D Obsidian X-24 PCI (single-slot Voodoo2 SLI) | Sapphire Radeon X550 PEG | SiS 6326 PCI | Trident TVGA8900 ISA

  12. #12

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    ten mic od zalmana například (nebo i ten co mam já tj. od geniusu za 50Kč) zadne napajeni z usb samozrejme nepotrebuje!
    no a co se týče headsetu...to je težké. zaleží kolik chces do toho dát!
    pokud chces za 2 stovky headset tak NENI problém! kamaradi maj tyhle sluchatka (jen pro hrani na lankách) a to je asi dostatecny, ale upozornuju, že kvalita microfonu neni extra dobrá a poslouchat muziku na tehle sluchatkach asi taky nebudes moct. ja osobne nemam rád headsety, protože pokud chces kvalitni micrák + slusny sluchatka tak musis priplatit a to dle meho názoru ty nechces. a pokud by jsi chtel, tak bych presto nevolil Headset "v jednom" ale spíš zvlášť sluchátka + zvlášt mikrofon. kvalita obou zarizeni bude ve stejny cenovy hladine opoznání vyžší!
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  13. #13
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    Citace Původně odeslal Opty Zobrazit příspěvek
    a ty mas toho zalmana?
    jo mam presne tohohle zalmana ... mam ho na kabelu u sluchatek v rozumny vzdalenosti, takze opravdu neprekazi a u pusy nalepenej bejt nemusi ...

  14. #14

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak

    Citace Původně odeslal basik Zobrazit příspěvek
    ...neprekazi a u pusy nalepenej bejt nemusi.
    jj, ty clipový microfony jsou dobrý...staci je mit dokonce položený u monitoru a vpohode te "chytnou". to neni pripad pouze zalmana....jde jen o SW vyladení hlasitosti tak aby jsi nerušil ty, co te poslouchaj ale naopak aby ti bylo rozumět. ale to je už OT.
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  15. #15
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    puvodne sem jel na mikrofonu za 90 korun ... takovej ten typickej, asi jako tohle



    vybrakoval sem to z toho plastu a mel sem ho skriplej pod stojanem monitoru a taky slapal perfektne v tech mikrofonech asi fakt neni moc co zkazit ... jen to proste poradne nastavit

  16. #16

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    jj, dal jsem mámě na skype mikrofon hoodne podobny co poslal basik a ma ho prilepeny na monitoru a pohoda...fakt je zbytecny do MIC vrážet nejaky extra prachy...obvzlášt pokud jde jen o teamspeak kde je kvalita dost ořezaná (oproti treba skypu) aby .nekazil ping

    //sorry ja nerad
    Naposledy upravil -jb-; 17.01.2007 v 15:36.
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  17. #17
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal -jb- Zobrazit příspěvek
    bastik
    OT / priste prosim omezet pocet t v nicku na minimum

  18. #18

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    mne se osvedcil mikrofon ve webcamere (logitech quickcam 4000), predtim jsem pouzival toto, neda se to srovnat - ted muzu mluvit potichu i ze 2 metru , se starym musel byt mikrofon na maximum s mic boostem a jeste jsem do toho musel kricet
    Gigabyte GA-965P-S3, 3GB DDR2 transcend 667@925Mhz, E2160@3330MHz, Powercolor HD4830@700/1850, LG L226WTQ-PF , Seasonic SS-500ET-T3 500W 80PLUS, ~2TB HDD, DVB SkyStar2 ,Leadtek TV 2000XP, Logitech Z-640, Logitech MX510, Logitech DFP, Dolby's keyboard, NEC 3550A, Pixma iP4500, W7 x64, 3dmark
    30/1,5Mbit UPC - Buffalo WHR-HP-G54 OpenWRT, Dlink G664T OpenWRT, La Fonera OpenWRT, Linksys PAP2T VoIP
    Samsung I5700 Galaxy Spica - Android 2.2

  19. #19

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal silenec Zobrazit příspěvek
    mne se osvedcil mikrofon ve webcamere (logitech quickcam 4000), predtim jsem pouzival toto, neda se to srovnat - ted muzu mluvit potichu i ze 2 metru , se starym musel byt mikrofon na maximum s mic boostem a jeste jsem do toho musel kricet
    no tak to prrrr ...presne tento mam a je NAPROSTO vpohode a kdyz chci, tak veme(=mikrofon přenese signál) CELOU místnost 5x5metrů! neco u tebe nebylo v poradku ja musim mit mic jeste doost ztisenej aby nebylo slyset jak venku jezdej tramvaje
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  20. #20

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    tak nakonec si dal ten muj logitech rict, momentalne stoji kousek za klavesnici a sice mam zaply mic boost, ale hlasitost temer na minimu a pry je mi rozumet ... takze to fakt chtelo poladit nastaveni a mozna zalezi i na tom, jak je natoceny, ale porad je to pro me takova mala zahada

    doma sem pak jeste objevil stary headset, o kterem sem si myslel, ze uz je kaput, ale nedalo mi to, zapojil sem ho a svete div se, fungoval! ... takze ten pujde pekne k pritelkyni a muzeme se vykecavat
    Signature still in development... GPU/VPU collection: 3Dfx Voodoo2 PCI: 2x Diamond Monster in SLI (a.k.a. Megamonster), Creative 3D Blaster, A-Trend | 3Dfx Voodoo3 2000 PCI | 3Dfx Voodoo5 5500 PCI (single board SLI) | 3Dfx VoodooTV FM | ASUS Radeon X850XT (PE capable) | ATI 3D Rage IIC PCI | 2x Intel i810 (on-board) AGP | Jetway Radeon 9550XT AGP | nVidia Riva TNT2 M64 PCI | Quantum3D Obsidian X-24 PCI (single-slot Voodoo2 SLI) | Sapphire Radeon X550 PEG | SiS 6326 PCI | Trident TVGA8900 ISA

  21. #21

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Zdar resim ted podobny problem ..

    o vikendu jsem rozmlatil sluchatka s mikrakem tak potrebuju nove.

    Primarne to je BattleField 2 a hlavne na TeamSpeak 2 ....

    Mam velkem dilema a nevim jestli mam koupit 5.1 nebo stereo sluch. + mic.

    Zatim jsem prochazel forum a recenze tak mam 2 volby.

    1 . Medusa 5.1 add-on

    nebo

    2. Technics + MIC Zalman

    Pokud mate jiny tip do cca 1000,- tak mile rad privitam

    JAK JSEM PSAL SLUCHATKA PRIMARNE POUZIVAM NA HRANI + TS

    Zvukovku mam X-FI

    PS: K tem Medusa 5.1 chtel jsem se zeptat zda to bude fungovat bez toho zesilovace co se dava k proGame verzi?
    INTEL Core i5-4690K (3.5GHz/6MB/1150) ,Noctua NH-U12P ,
    GIGABYTE Z97X-Gaming 5, Intel Z97 ,Nvida 560GT, DDR3 8GB 1600MHz Ballistix Sport CL9 1.50V kit CRU,SB X-FI Extreme Music ,Enermax Liberty 500W DXX ,Thermaltakte VC2000 Mambo ,LCD Samsung 226BW

  22. #22
    Member Avatar uživatele Reno
    Založen
    05.04.2003
    Bydliště
    Bratislava(Vrakuna)-Slovak republic
    Věk
    37
    Příspěvky
    438
    Vliv
    262

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    to opty...
    Zahada? Ja mam mikrofon integr. v sluchatkach Teac-HP5 tusim(Take srotitka) a mikrofon mam mutnuty v nastaveniach a fici aj tak... takze..
    AsRock 4Core 1333-FullHD - Intel Pentium Dual Core E2140@2.8GHz + Arctic Freezer 7 PRO - 1024 MB DDR II A-Data 800 MHz- 120GB HDD Seagate Barracuda 7200.2 ATA + Tominek Silent MOD- 19" Sony Multiscan E430 - Inno3D GeForce 7600 GST 256MB - Enermax 250W - Razer Krait
    "Padl jsem na kolena, hlaveň křísla o podlahu, ale co je to na mě: Red Baron se po krátké odmlce znovu rozburácel." And my mobile workstation: IBM ThinkPad T60

  23. #23
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    Citace Původně odeslal ja.viper Zobrazit příspěvek
    Zdar resim ted podobny problem ...
    volil bych tu druhou moznost je to praktictejsi a myslim, ze 5.1 zvuk ze sluchatek asi nebud to pravy ... a taky to bude lip vypadat

  24. #24

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    2 ja.viper : ja se klonim k verzi sluchatka + externi mic! prijde mi pohodlnejší mit mic kdykoliv kdekoliv jakkoliv odpojitelný a premistitelný.

    no tak vybrat nejaky sluchátka...urcite bych volil uzavřený sluchátka...je lepsi pri hrani CSka (nebo battlefieldu to maš fuk) slyset jen to co slyset más a ne okolní ruchy...me to dost pomaha a myslim ze prožitek je lepsí!
    a kdyz mas uzavrena sluchatka tak je dulezity aby byly POHODLNY!
    ja mohu doporučit KOSS UR/20 ...ty jsou opravdu velice pohodlná a na hraní mi prijdou nadstandartní! maj velice dobrý zvuk i pri poslechu hudby, což se urcite bude hodit. cena je nejak kolem 9 stovek myslim.
    pak vim, že výborný, hezky lehký a presto s velice kvalitnim zvukem jsou tyto SENNy H150

    volil bych headphones bud od znacky Sennheiser nebo Koss...v tvym pripade asi spíš Kossy (dozivotní zaruka + o neco menší náklady)
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  25. #25

    Standardní Re: mikrofon pro teamspeak nebo sluchatka s mikrofonem -- UPDATE!

    No ja prave nevim jak to je s tim prostorem ..

    Vim ze nemam nejaky extra Hudebni sluch ...

    ale je pro me dulezite zdroj od kud jde zvuk...

    a co jsem cetl nazory nekolika lidi co je maji tak rekli ze do her se to hodi a jde to i poznat ...

    Oproti tomu jsem nasel nazor jednoho cloveka (JFK) co je mel a stezoval si na ne a chtel je vratit ... ale jeho prispevek byl z roku 2004 a pocitam ze za ty 2-3 roky meli trosku vyvoj a ty sluchatka se dostala dale...

    a na jednom zahranicnim servru jsem k nim nasel pred deset hodnoceni a byli nad 90 % vcetne tom's hw apod ....

    Vim ze ty Technics budou mit asi lepsi podani zvuku ale na druhou stranu pro me je prednejsi to hrani .....
    tak me spis zajima nazor nekoho kdo hraje a ma tyto sluchatka ci jine 5.1 ..
    dik
    INTEL Core i5-4690K (3.5GHz/6MB/1150) ,Noctua NH-U12P ,
    GIGABYTE Z97X-Gaming 5, Intel Z97 ,Nvida 560GT, DDR3 8GB 1600MHz Ballistix Sport CL9 1.50V kit CRU,SB X-FI Extreme Music ,Enermax Liberty 500W DXX ,Thermaltakte VC2000 Mambo ,LCD Samsung 226BW

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. Fasch bios Gigabyte Ga7VT880 L muzu dat bios s PRO verze??
    Založil Gizmo_CZ v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 27.09.2004, 18:47
  3. Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 11.04.2004, 16:33
  4. BIOS pro A7V333 RUF
    Založil vostik v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 26.08.2003, 17:12
  5. ASUS A7N8X - tipy, problémy
    Založil poussin v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 29.01.2003, 08:19

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •