Téma zamknuto
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 32

Téma: Nedokážete nést zodpovědnost?

  1. #1
    Eagle - neregistrovaný
    Anonym

    Standardní Nedokážete nést zodpovědnost?

    Vážení,

    rád bych věděl, proč mi byl zablokován přístup na fórum. Nikdy jsem nikoho nežádal, aby se tak stalo. Chtěl jsem z tohoto fóra odejít a vzít si všechny své příspěvky s sebou. Je to logické vyústění chování některých jedinců na tomto fóru a neochota vedení tyto jedince za jejich neslušné chování trestat. Pokud se tady dává jedněm za něco zákaz činnosti a jiným za to samé ne, opravdu nemám zájem zde nadále setrvávat. A jelikož moje příspěvky jsou jen a jen moje a byly poskytnuty z mé dobré vůle, tak je taky na mě, abych je v situaci, kdy už tu dobrou vůli nemám, odstranil. Vedení fóra jsem jasně řekl, že pokud se tady nebude dodržovat určitá kultura chování, budu nucen odejít. A to se teď stalo.

    To vedení fóra nedokáže nést za svoje jednání zodpovědnost a dělá na lidi podrazy? Pokud jste mě přinutili odejít, tak musíte být připraveni na to, že si vezmu s sebou to, co mi patří. Příspěvky jsou moje vlastnictví a já si o svém majetku mohu rozhodovat, jak jen se mi zlíbí. Smiřte se s tím, že vám nedovolím využívat mých znalostí v situaci, kdy se vůči mě nechováte slušně.

    Eagle

  2. #2

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Jelikoz Eagle neprijima fakt, ze se jeho posty mazat nebudou z duvodu znehodnoceni x threadu, do kterych neprispival jen on sam, ale znehodnoti se tak i praci ostatnich prispevatelu, tak se nam rozhodl skodit(alias vyhlasil valku) ve velkem(nahodne registrace, velike spamovani vsude, kam to jen jde).

    Takze timto prosim vsechny normalni usery, aby nam pomohli a pokud na takovy post/thread narazi, at jej hlasi(klasicky pres nahlaseni prispevku moderatorum - ikona vykricniku u postu). Diky.

  3. #3
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Jako docasne zvoleny mluvci IRC kanalu #overclocking zde musim slavnostne oznamit, ze pred chvili bylo pri verejnem hlasovani naprostou vetsinou aktivnich uzivatelu odsouhlaseno, ze:

    EAGLE JE DEMENT!

    Za timto prohlasenim si stojime a jsme ochotni ho kdykoliv zopakovat verejne.
    Dekuji za pozornost, preji dobrou noc a hodne zdravi do namahaveho boje s blbosti...
    Naposledy upravil Zilla; 14.01.2007 v 22:49.
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele -=HaDeS=-
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    44
    Příspěvky
    708
    Vliv
    278

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    mozno sa mylim ale toto prihlasenim sa na toto forum si akceptoval tieto podmienky

    Pravidla fóra

    Registrace na fórum je zdarma. Může se zde registrovat kdokoli, pokud souhlasí s dodržováním níže uvedených pravidel. Pokud s pravidly souhlasíte, potvrďte svůj souhlas na této stránce. Pokud se nechcete registrovat, můžete se vrátit zpět na hlavní stránku fóra.

    Na fóru OverClocking Guru 4um je zakázáno vkládat příspěvky porušující zákony ČR. Zároveň se zavazujete dodržovat pravidla slušného chování a respektovat rozhodnutí administrátorů a moderátorů.
    a to ze sa citis urazeny ze ti za tie roky niekto vobec dovolil oponovat a posramotil ti ego, za ktore by sa nemusel hanbit ani ten_ktoreho_meno_sa_nevyslovuje, je zas len tvoj problem. vyvadzas fakt ako maly fracek, ktoremu zobrali hracku. zamysli sa nad svojim spravanim.Tvoje vedomosti ta neopravnuju robit tu zo seba ubermenscha.

    je pravda ze na fore bude eagle chybat, ale stary eagle a nie tento trapne naduty cudak co sa z teba stal.
    Naposledy upravil -=HaDeS=-; 14.01.2007 v 22:58.
    1)Damned CPU: 3930k@4.8Ghz HT ON; MoBo: Asus Rampage 4 Gene ; RAM: 16GB ; HDDs: Samsung PRO 256GB, VelociRaptor 300GB, WDC WD15EADS 1.5TB ; Graphic adapter: Asus GTX 580; Asus HD 5850
    2)Mobile Dell XPS 1730 CPU: T8300 ; RAM: 4GB ; HDDs: 2x 160GB Graphic adapter: 8800 GTX SLI

    Slave 1: i7 920@3.9GHz Slave 2: i7 920@3.7GHz, Slave 3: AMD 1055T@4GHz Slave 4: AMD 1055T@3.9GHz Slave 5: i7 930@3.9GHz Slave 6: i7 930@3.9HGz Slave 7: i7 920@3.8HGz

  5. #5
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Vysvetlenie pre nezainteresovanych:

    V nedavnej dobe sem Eagle spolu s Petrikom zatiahli flame ohladom vyhodnosti core 2 duo, ktory vznikol na zive.cz.

    Po slovnych prestrelkach v Intel sekcii, som oboch dorazne upozornoval nech s tym prestanu, po uspesnom odignorovani varovani im bolo povedane, ze budu padat bany (myslel som docasne, to som im vsak nepovedal).

    Po nerespektovani tohto upozornenia a pokracovanim utocneho stylu pisania dostal ako prvy tyzdnovy ban Petrik. Podla jeho nasledneho prejavu si ho zobral k srdcu a aj napriek nie celkom bezproblemovemu stylu pisania, sa snazi.

    Eagle dostal vychovny ban taktiez, no "vychovny" ucinok nepadol na urodnu podu (uznavam, ze je chyba na mojej strane, lebo som s nim o tom predtym debatoval po ICQ) a tak Eagle povazuje za fer jednanie, ak kazdy, kto ho urazi, dostane upozornenie a po upozorneni BAN.

    Po flame s Darth Maulom, pozadoval prenho Eagle upozornenie a BAN, pretoze ho podla neho Darth Maul urazil. Podla mojho nazoru pisal Maul na hrane, no jeho slova za vyslovnu urazku nepovazujem, takze som BAN odmietol udelit.

    Eagle sa teda rozhodol, ze ked Maul nedostal BAN, nejedna sa spravodlivo a 4um prenho dalej nie je prinosom, chce teda odist a zmazat vsetky svoje prispevky.

    Poziadal ma o ich zmazanie, co som ako vykonna zlozka samozrejme nemohol spravit, pretoze 4um je viac ako jeden user a zmazanim tychto prispevkov by doslo k naruseniu integrity velkeho mnozstva vlakien, v ktorych sa diskutovalo.

    Eagle sa rozhodol, ze si prispevky znehodnoti editovanim sam, no tomu som ako vykonna zlozka 4a zabranil.


    Eagle:

    Tym, ze si vedome suhlasil s registraciou na 4e, si suhlasil s tym, ze sa podriadis rozhodnutiu administratorov a moderatorov. Zhodli sme sa, ze bude pre 4um najlepsie zamedzit Ti znehodnotit svoje prispevky.

    Tym, ze si prispieval na forum, si daval k dispozicii svoje know-how verejnosti a tym si dal najavo, ze sa vzdavas dispozicie s nim. To, ze si si to zrazu rozmyslel, je irelevantne.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  6. #6

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    No jen bych to mozna prokonzultoval aspon s riksou, protoze jeho prispevky jsou opravdu jenom jeho, a nevim jestli je mozne ho kratit na jeho autorskych pravech, kdyz nebyla sepsana smlouva o postoupeni techto prav.


    Samozrejmne,ze muzete vyhodit kohokoliv, s tim asi vsichni souhlasi. Ale neni IMHO mozne ukrast cizi dilo a prispevky ve foru timto dilem jsou. Neberu v tuto chvili v uvahu, jak kvalitni.
    ITF FreeNet Liberec

  7. #7

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal hwsoft Zobrazit příspěvek
    Ale neni IMHO mozne ukrast cizi dilo a prispevky ve foru timto dilem jsou. Neberu v tuto chvili v uvahu, jak kvalitni.
    Sám používáš správně výrazu "příspěvek", příspěvek je ze své podstaty nenárokový. Každým jedním příspěvkem činí každý rozhodnutí o přispění a vlastní rozhodnutí učiněná svobodnou vůli jsou zpětně neměnná (jedna ze základních věcí, na které je postavena i samotná funkce celé společnosti, ve které žijeme).

    Pokud kdokoliv učiní rozhodnutí kamkoliv nepřispívat, přispívat přestane, ale nárok na navrácení svých předchozích přispění subj. opravdu nemá, tudíž považuji Tvůj výraz "ukrást" jako opravdu nevhodně použitý.

    Na základě svého rozhodnutí přispívat přestane a nikdo po něm nemůže z principu věci požadovat, aby přispíval dál - přispívání je věcí zásadně dobrovolnou.

    Žádný subjekt fungující na principu dobrovolného přispívání (jakože ani žádný jiný) nemůže nést následky zpětné změny názoru/vůle přispěvatele, to je obecně neaplikovatelné.

    Tím vůbec opomíjím fakt, že pokud využitím nevzniká zisk a dotčenému škoda (obojí tento případ), není vůbec co řešit, chtěl jsem jen, aby byl zřejmý princip, protože ten je podstatný.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  8. #8

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Opravte me jestli se pletu, ale do sekci, kam Eagle prispival ma pristup i robot Google apod., ne? To bude Eagle pozadovat smazani i z archivu Google, aby mu jeho znalosti nikdo nevzal? Co kdyby si jeho prispevky nekdo zkopiroval - bude ho zalovat?
    Naposledy upravil admix; 15.01.2007 v 11:12.
    Loading signature [ FAILED ]

  9. #9

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    A este treba zmazat disky vsetkym clenom fora - co keby to mal niekto ulozene? A tiez vymyt mozgy - co ak si to nahodou niekto zapamatal?
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  10. #10
    Senior Member
    Založen
    25.06.2003
    Bydliště
    Krematorium u Pejlhrimova
    Příspěvky
    623
    Vliv
    261

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal Rainbow Zobrazit příspěvek
    A este treba zmazat disky vsetkym clenom fora - co keby to mal niekto ulozene? A tiez vymyt mozgy - co ak si to nahodou niekto zapamatal?
    hehe moc pekne
    skoda ze si nekteri uzivatele delaji z 4a vlastni stat s jejich pravidly
    mazat prispevek je jako kdyz by nekdo prispel na detsky domov a pak to chtel zpet
    AMD x4 640::cooler Noctua U12P::2*2048MB DUAL A-DATA 2000Mhz ::GA -870A -UD3 rev.2.2:: OCZ 60 GB SSD::G8800GT::Genius5.1HTDELUXE::SUNBEAM TRANSFORMER::SEASONIC 430W

  11. #11

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal WAR-TIN Zobrazit příspěvek
    mazat prispevek je jako kdyz by nekdo prispel na detsky domov a pak to chtel zpet
    Souhlasím, lidsky je to jiné, ale principiálně je to skutečně stejná situace.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  12. #12

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal admix Zobrazit příspěvek
    Opravte me jestli se pletu, ale do sekci, kam Eagle prispival ma pristup i robot Google apod., ne? To bude Eagle pozadovat smazani i z archivu Google, aby mu jeho znalosti nikdo nevzal? Co kdyby si jeho prispevky nekdo zkopiroval - bude ho zalovat?
    To mi trošku připomíná starého známého RH
    sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'

  13. #13

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    a hlavne dle mého názoru Eagle ve VETŠINĚ příspevcích spíše urážel, snažil se vyvolat flame nebo proste nekoho vyprovokovat (což sám i priznal v threadu o C2D, ktery byl nasledne (nekolikrát) promazán modama). ja jsem poprve na tomto foru na nekoho "útočil", protoze jeho chováni uz opravdu bylo otřesné. ve fóru se mi sveřoval s názorem, že mu nikdo zde nedokáže poradit protože proste on má takové znalosti, že uz mu nikdo poradit nedokáže a že on je jediny kdo muze nekomu pomoct, proto se bez nej forum neobejde.
    napsal jsem mu, že takovy styl psaní fórum nepotrebuje (tomu, kdo chtel číst Eaglovy posty, se tímto omlouvám ) a navrhnul jsem mu at se vzdá členství ve fóru.
    jsem MOC rád, že jeho členství mu bylo odejmuto...myslim ze i moderatori a admini moc dobře vedeli jaky je Eagle "přínos" pro fórum.

    jo a jestli chce Eagle svoje posty tak mu je dejte! udelal bych to tak, že bych jeho posty vyexportoval do souboru a nasledne by mu je kazdý člen fóra zvlášť poslal na jeho email...myslim ze by se mu to vrátilo dokonale
    ..ovsem nevim co vše vBulletin dokáže a jestli jde Eaglovy posty nejak vyexportovat z fóra

    abych to shrnul... muj názor doslova vystihuje slovní hříčka : NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  14. #14
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Zase bych z toho nedělal hon na čarodějnici......nicméně mě udivilo, kam až Eagle klesnul.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  15. #15

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal Peca-on-line Zobrazit příspěvek
    Zase bych z toho nedělal hon na čarodějnici......nicméně mě udivilo, kam až Eagle klesnul.
    ale pockej...mohlo se to vyresit v klidku ale on začal problémovat...ničit thready a tim "naše, vaše, jejich ne" fórum....myslim ze on by udelal vsechno pro to aby ted foru ublízil nebo ho nejak znehodnotil...
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  16. #16
    Senior Member Avatar uživatele globalkiller
    Založen
    14.10.2003
    Bydliště
    Rakovník (60km Praha,30km Kladno, 35km Louny)
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 097
    Vliv
    261

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal jbrachtl Zobrazit příspěvek
    jsem MOC rád, že jeho členství mu bylo odejmuto...myslim ze i moderatori a admini moc dobře vedeli jaky je Eagle "přínos" pro fórum.
    [/b]

    Nevím jak vy, ale já některé jeho znalosti za přínos považuji. Neni to žádný bůh, ale po tolika letech říct, že to bylo naprd je velice zkratkovité.
    Main PC: AMD Athlon 2500+@2300MHz,Abit NF7-S,Corsair 2x512MB PC3200 CL2,Barracuda 7200.10 320GB, Barracuda 7200.7+ 160GB,ATI Radeon 9600XT,Yamaha CRW-F1,Lite-On SOHW-812S,Zalman CNPS-7000Cu A,Zalman ZM80C-HP,Zalman ZM47-NB,Sun Microsystems 21\",IntelliMouse Explorer 2.0

  17. #17
    Senior Member Avatar uživatele SajmoN
    Založen
    21.06.2003
    Bydliště
    live@nDca
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 391
    Vliv
    276

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    znalosti by som nespochybnoval .. spravanie a pristup ano
    | intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
    | samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
    | seasonic
    S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
    | “The future is already here—it is just unevenly distributed.”

  18. #18

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal globalkiller Zobrazit příspěvek
    Nevím jak vy, ale já některé jeho znalosti za přínos považuji. Neni to žádný bůh, ale po tolika letech říct, že to bylo naprd je velice zkratkovité.
    ale neboj, on by ti poradil i nekdo jiny a nemel by u toho takový hloupý řeči!
    nerikam ze by nemel znalosti, to si nedovolím, ale jeho prezentace byla fakt "úžasná"

    edit...sajmon me predbehl...strucne a jasne copy that
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  19. #19
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Však jasně, já naprosto souhlasím s provedeným řešením situace která tu vznikla, jenom mě přišlo trochu nefér to "NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE". Přeci jenom sem Eagle dříve psal spoustu užitečných věcí. Spíš bych řekl "Odcházet se má všas a se ctí a ne se takhle ztrapňovat".
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  20. #20

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal Peca-on-line Zobrazit příspěvek
    Však jasně, já naprosto souhlasím s provedeným řešením situace která tu vznikla, jenom mě přišlo trochu nefér to "NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE". Přeci jenom sem Eagle dříve psal spoustu užitečných věcí. Spíš bych řekl "Odcházet se má všas a se ctí a ne se takhle ztrapňovat".
    mozna na tom neco bude, ale me osobne nepomohl a naopak me urážel (a nejen mě...Darth Maula, který je na tomto fóru imho dost platným memberem). nebudu ho šetřit ani omlouvat...upřímně on si taky servítky nebral
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  21. #21

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal jbrachtl Zobrazit příspěvek
    mozna na tom neco bude, ale me osobne nepomohl a naopak me urážel (a nejen mě...Darth Maula, který je na tomto fóru imho dost platným memberem). nebudu ho šetřit ani omlouvat...upřímně on si taky servítky nebral
    Nezdá se ti, že už trochu ztrácíš míru? Nedělej ze sebe ještě většího blba, než si ze sebe už udělal.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  22. #22

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Citace Původně odeslal frelichl Zobrazit příspěvek
    Nezdá se ti, že už trochu ztrácíš míru? Nedělej ze sebe ještě většího blba, než si ze sebe už udělal.
    nezdá...na Eagla mam alergii ...nojo, tak asi jsem blb no...to byt ale muj nazor na Eagla a za ním si stojim

    btw. vim ze jsi mi uz tehdy davak -K kdyz jsem si psal s eaglem...jsi asi jeho zastance no - tech je ale nastestí minimum

    edit: dik za -K bez podpisu...posty si skutečne "nehonim"...jen jsem vyjadril názor...no a nekdo to neunes a zakarmoval ...ja to preziju (a nebleju a nebleju...jsi se spletl, anonyme )

    Peace
    Naposledy upravil -jb-; 15.01.2007 v 16:00.
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  23. #23
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Nie ste schopni diskutovat bez OT fakt nikde?
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  24. #24
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Eagle, vzdy jsem Te ctil jako odbornika. ovsem pravdou je, ze delas z komara velblouda a tohle jednani ( po precteni diskuzi na tema "bud smazete me prispevky anebo budu foru skodit" ) mi prijde opravdu nehodne cloveka tohoto formatu. u RH to chapu, chce se zviditelnit alespon tak, kdyz na to jinak nema, ale Ty? preber si to jak chces. ja jeste budu chvili verit.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  25. #25

    Standardní Re: Nedokážete nést zodpovědnost?

    Rád bych zde (snad je tu pro to místo) vyjádřil i svůj pohled na věc.


    Předně: Eagle, díky ti za Tvé rady. V mých očích jsi odborník a je škoda že sled událostí vyústil v Tvůj odchod.

    ...Chtěl jsem z tohoto fóra odejít a vzít si všechny své příspěvky s sebou. Je to logické vyústění chování některých jedinců na tomto fóru a neochota vedení tyto jedince za jejich neslušné chování trestat...
    Toto mne celkem zamrzelo, chápu pohnutky, ale připadne mi ten postoj vůči některým uživatelům nefér. Třeba já bych Tvé příspěvky postrádal.To jistě i jiní, v této věci nezainteresovaní uživatelé, kteří stejně jako já s Tebou v něčem souhlasí, v něčem třeba ne. Forum jsou přece uživatelé, ne vedení.... tak koho chceš vlastně odebráním postů trestat?

    Nepřísluší mi hodnotit Tvé kroky, ani zásahy administrátorů, neznám úplně fakta, ale přecejen bych rád apeloval na obě strany: Chlapi, zkuste se oprostit od emocí a nějak se dohodnout.....tohle Vás není hodno.
    QuadCore Q6600, GF 8800GT....workstation
    DualCore PentiumD 805 (2.66GHz@3.4GHz), Asus P5P800se,2x512 MB DDR400, DVB-T Jetway PCI tuner, 2x LCD Benq FP71E+ on Leadtek Winfast A350XT. Watercooling
    Notebook: IBM T22, 512MB RAM


Téma zamknuto

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •