Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Pc + Lcd Tv

  1. #1

    Standardní Pc + Lcd Tv

    zajimal by mne nazor nekoho kdo oplyva zkusenosti, zda je mozne realne existovat na PC pripojenemu pouze k LCD TV.
    Jde mi o to, ze TV je urcena ke koukani pocitam z cca 2+ metru a na monitor koukam z cca 50 cm. Nepredpokladam, ze bych na ty TV hodiny pracoval, ale jde mi primarne o sledovani divx videa, sem tam nejaka hra, precist si mail, nejakej dokument v office, internet.....

    Uvazuju o nejakym PVA samsungu 26 palcu (pocitam ze cim mensi uhlopricka pri stejnym rozliseni - tim mensi pixely - a tim se na to da koukat z mensi dalky)

    Nebo je to vsecko utopie a vymysl choreho mozku degenerovaneho destilaty a reklamni masazi?
    AMD X4 635; 2x4 GB DDR3 1866; ASRock 880GM-LE; ATI 5770 + LG 47LE8500

  2. #2

    Standardní Re: Pc + Lcd Tv

    Ne jde, to naprosto v pohodě....záleží co je pro Tebe důležitější. Jestli to chceš realizovat tak, jak jsi to nastínil tak není problém dělat i na 32palcovém samsungu. Jen to chce aspoň 100cm stůl. Sám jsem jsem si to vyzkoušel, díky tomu že veškereré LCDTV 32 mají matrici 1366*768 nejsou ty ikonky zase tak šíleně malé a pracovat se dá celkem v pohodě. Výhody jsou zřejmé, zapojení TV je bleskové, možnost starších analogových zařízení (VHS), dálkové ovládání,bezproblémová instalace,atd...Obdobná situace v případě že by jsi chtěl 26 a 27 jak píšeš nahoře. Cenové rozdíly nejsou velké..

    Nicméně se Ti nabízí ještě jiná varianta. Zakoupil pouze nějaký panel (Dell WUXGA - 2405FPW), který disponuje FullHD rozlišením...a do pc libovolný tuner. Tyto panely jsou menších rozměrů,24 palců což je 61cm úhlopříčka.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Ati Catalyst 6.5 WHQL
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 29.05.2006, 07:20
  2. PC s lcd do 25k
    Založil Harm v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 14.05.2006, 13:51
  3. 17" lcd monitor prestigio 179 + externy tv tuner life v
    Založil rasto1 v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 31.03.2005, 12:57
  4. Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 13.01.2005, 22:47
  5. Propojení PC s TV
    Založil dutches v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 18.03.2003, 08:08

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •