Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Windows XP - zasekava se pri odhlasovani

  1. #1

    Standardní Windows XP - zasekava se pri odhlasovani

    Zdravim,
    prosim poradte mi s Windows XP pro.

    Mam v nich zalozeno vice uzivatelu, sam pod adminem nepracuju a obcas se stane, ze dam prepnout uzivatele, prihlasim se jako nekdo jinej (treba admin) neco udelam, odhlasim se a uz se to nikdy nevrati na ten seznam uzivatelu, zcerna obrazovka, mys neni videt, ale vsechny procesy bezi, winamp spusteny podemnou furt hraje, icq taky,....
    Samozrejme XPcka nereaguji absolutne na zadne klavesy, ani power, takze se uz nemuzu k sobe vratit.
    Pomuze jenom tlacitko reset.

    Jeste dodavam, ze tam mam SP1 (bez nej to ale delalo taky) a jeste jsem tam instaloval dvoje zaplaty ktere byly na cd PCWorldu. (jedna z nich je Q329390) taky nepomohlo.

    Nejcasteji se to stava, kdyz se pracuje pod jednim uctem treba pul dne (nebo staci 2 hodiny) a pak se prepnu (win+L) a prihlasim se na chvili jako nekdo jinej (napr. jako admin), neco udelam a odhlasim se (treba za 5 minut), tak uz nabidka uzivatelu nenabehne. Pokud sem byl nekde prihlasenej jenom chvili a prepinal, tak to nikdy neudelalo.
    Vsiml jsem si, ze obcas se pri tom odhlasovani prepina rozliseni (zbytecne, mam vsude to samy) ale vetsinou se to z ty cerny obrazovky vrati do seznamu uzivatelu,ale nekdy prave ne.
    Jinak XPcka slapou uplne v pohode.

    Jeste muj pocitac:
    PIII celeron 1,3GHz
    Ati radeon 9000 pro
    monitor AOC 7A+
    disk Seagate baracuda IV 60GB

    Toto se stava i na tomto pocitaci:
    AMD Duron 850,
    nVidia GeForce2 mmx

    Prosim napiste sem do diskuze, jestli Vam to dela take,
    popr. jestli by nekdo nevedel co s tim.

    Dekuji
    L.Vrana

  2. #2

    Standardní

    Mne sa tento isty problem stal asi 2 krat - pricom XP pouzivam viac ako rok.
    Na mojom stroji mam len 2 konta + hlavne administratorske.

    Dvaja ludia su prihlaseny stale - a velmi casto medzi nimi prepinam - a funguje to az na tie 2 pripady v pohode.

    Mne sa XP zasekavalo velmi casto pri prepinani ked som pouzival Beta verziu ...

    Skus pohladat na support.microsoft.com
    ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
    WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||

  3. #3

    Standardní

    me to delalo taky. tak sem radsi to prepinani vypnul.stejne tam mam ty profily jenom kvuli tomu ze mam rad na plose svuj bordel a nesnasim kdyz se mi v tom nekdo hrabe
    Athlon XP2200+ ... ASUS A7N8X-E ... GF4 MX440 64MB ... 768MB DDR400 ... Winfast TV2000 XP ... WD 80GB ... Lite-ON 52/24/52 ... DVD ASUS ... iiyama Vision Master 1451 ... Canon S400
    ---
    P4 3.0 GHz ... ASUS P4V800D-X ... Gainward SilentFX Ultra/980 (FX5700) 256MB ... 1024MB DDR400 ... WD 250GB ... Lite-ON SOHW-1693S ... ADI P750

  4. #4

    Standardní nikdo nevi?

    Chtel jsem jeste jednou ozivit moji otazku, vite nekdo?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. pri kopirovani na ftp se mi restartuje windows
    Založil killer05 v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 12.09.2005, 15:46
  2. Reklamacni rad - softcom
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.05.2005, 14:50
  3. Neustale se pri nabehu XP spousti scandisk na disku 2
    Založil Ocampa v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 02.01.2005, 13:43
  4. Problem, seknutie Windows Xp obcasne pri starte iba,help
    Založil MK2 v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 01.03.2004, 12:31
  5. Neoficialni Service Pack pro Windows 98 SE (updated - v1.1)
    Založil Mymak v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 12.02.2004, 10:55

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •