Výsledky 1 až 19 z 19

Téma: Reklamace u DXT ComputerS

  1. #1

    Standardní Reklamace u DXT ComputerS

    Ahoj, mam tu docela slusnej prolem s reklamaci u firmy DXT ComputerS. Abych to mel cele poporadku tak v rijnu roku 2004 moje pritelkyne u nich koupila celou sestavu (faktura byla provedena tak, ze tam byla pouze castka za cele PC (cca 21tis. Kc) a potom vsechny jednotlive komponenty za 0,-Kc). Uz drive odesel modem a ten byl vymenen za novy.

    Ted v lete, ale komp zamrznul do BSOD a win uz nenabehly, DVD mechaniku uz dele nepalila spravne a zdroj byl dost hlucny -> reklamace. Jenze. Pobocka DXT ComputerS v Liberci byla pred rokem zrusena a ted je tam TS Bohemia. Ti tam meli kontakt na jinou pobocku v Mlade Boleslavi. Takze jsme jeli tam, ale maj to docela divne udelane protoze to je nejaka fi. RS System, ale pouzivaji i znacku DXT Computers. Tam jsme to tedy vyreklamovali, DVD a zdroj vzali, HDD neuznali s tim, ze to poslou na centralu DXT v Praze, ktera pry prevzala veskere zavazky.

    Bohuzel ani po 30 dnech se nic nedelo, tak 31. den telefonat do Prahy co
    se deje. Tam mi rekli, ze tam ta DVD a zdroj lezi ladem a nic s tim zatim neudelali, pac nevedi, kteremu dodavateli to maji poslat na reklamaci. At si pry kontaktujeme byvaleho vedouci Liberecke pobocky p. Schejbala a zeptame se ho (dali na nej jen e-mail, tel. pry nemaji), ze on asi bral komponenty od jineho nez oficialniho dodavatele DXT. To jsme nechali byt, je to preci jen jejich starost.
    Po tydnu jsme zavolali do SOS (sdruzeni na ochranu spotrebitelu) a tam nam pani poradila at mame pisemne potvrzeni o stavu reklamace. V praze nam tohle po dvoji telefonicke a jedne e-mailove urgenci nevydali, ze se pry jedna o nejakou externi reklamaci a ze se mame obratit na p. Ladyre z fi. Eurosystem.cz a s nim to resit. Nastesti Mladoboleslavska pobocka nam preposlala e-mail z centraly, kde pisou 31. den od zacatku reklamace, ze reklamace je na bode 0, protoze nemuzou sehnat toho p. Schejbala z Liberce.

    Tak a ted babo rad. Uz je to 46. den reklamace, takze chceme odstoupit od kupni smlouvy, aale vypadato tak, ze nikdo s tim nechce nic mit, p. Schejbal z Liberce je nedosazitelny, p. Ladyr z Eurosystem.cz je podle jednoho pracovnika DXT tunelar a je taky k nezastizeni a DXT Praha se k tomu obraci zady. Kdo tedy vlastne nese zodpovednost?

    V obch. rejstriku, jsme zjistili, ze p. Schejbal tam byl jako zivnostnik, a ta pani z SOS rekla, ze v tomhle pripade nese zodpovednost jen on. Zajimave je, ze vsichni lvyse jmenovani lide maji spojitost s DXT (napr. email vsech je vzdy jmeno@dxt.cz), ale DXT jako takova za to neni zodpovedna. Je to vubec mozne, aby firma proste rekla ze neni zodpovedna za jednani nekoho, kdo prodava jejim jmenem??
    Naposledy upravil pre.vit; 30.08.2006 v 14:11. Důvod: pro lepsi precteni
    Nějvětší chybou člověka je, že má spoustu malých chyb..

    Core i5-3550@3300MHz, ARCTIC Freezer 13 Pro Continuous Operation, Gigabyte Z77X-D3H, Sapphire Radeon HD 7850 2GB, 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport, Samsung 850 EVO SSD 520 120GB, Asus DRW-24F1ST, zdroj Seasonic S12 500W, skříň CoolerMaster Centurion 5 Silver, 32" LCD Samsung LE32-D550

  2. #2

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    A kdo je uveden jako prodavajici na fakture?
    PC: Intel Pentium G2020, GigaByte GA-Z68AP-D3, Crucial 2 x 4096MB DDR1333 Dual, Maxtor DiamondMax 23 500GB S-ATA, Asus Radeon HD6770 10242MB, HP w2207, Asus DRW-2014L1T, Windows 8.1 Pro
    NB: Dell D830, T7500, 2 x 2GB RAM, 160GB HDD, WSXGA+, Nvidia Quadro NVS 140M

  3. #3
    Member Avatar uživatele Johny_g
    Založen
    07.11.2003
    Bydliště
    Brno, Mohelnice (SU)
    Příspěvky
    269
    Vliv
    253

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Taky bych to tak videl. Kupni smlouva je ujednani mezi kupujicim (pritelkyne) a prodavajicim - firma DXT hadam, a tak to ta firma musi taky resit, ne? Pokud ta firma uzavrela nejake dalsi smlouvy o cemkoli s kymkoli je jeji problem. Na fakture je jeji jmeno, ICO atd. .... mela by to vyresit ona do 30 dnu.
    Gigabyte P35-DS3, E2160@3 GHz, 2x2048 MB A-Data, WD6400AAKS, Soundblaster Live!, MSi GTX 275 TwinFrozr OC, Corsair VX450, Toshiba 1612 DVDROM, Samsung DVDRW, Samsung 214T

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 102
    Vliv
    268

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Citace Původně odeslal Johny_g Zobrazit příspěvek
    Taky bych to tak videl. Kupni smlouva je ujednani mezi kupujicim (pritelkyne) a prodavajicim - firma DXT hadam, a tak to ta firma musi taky resit, ne? Pokud ta firma uzavrela nejake dalsi smlouvy o cemkoli s kymkoli je jeji problem. Na fakture je jeji jmeno, ICO atd. .... mela by to vyresit ona do 30 dnu.
    presne tak. ale je dulezite, zda je na fakture jako dodavatel napsana firma DXT praha a jejich ico, nebo ico te jiz neexistujici firmy z liberce. pokud je tam ico neexistujici firmy (zivnostnika) z liberce, mel by ses zeptat na libereckem zivnostenskem urade, protoze tam kazdy zivnostnik, ktery ukonci cinnost, musi zadat udaje, kdo po nem bude resit reklamace a podobne veci. a na toho bych se pak obratil.
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  5. #5

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Citace Původně odeslal MaWa Zobrazit příspěvek
    presne tak. ale je dulezite, zda je na fakture jako dodavatel napsana firma DXT praha a jejich ico, nebo ico te jiz neexistujici firmy z liberce. pokud je tam ico neexistujici firmy (zivnostnika) z liberce, mel by ses zeptat na libereckem zivnostenskem urade, protoze tam kazdy zivnostnik, ktery ukonci cinnost, musi zadat udaje, kdo po nem bude resit reklamace a podobne veci. a na toho bych se pak obratil.
    No na fakture je napsano:
    DXT ComputerS, Radek Schejbal a jeho ICO
    - s prazskou DXT ma spolecny jen nazev

    jinak jeho vypis ze zivn. rejstriku se da najit na adrese:
    http://rzp.mpo.cz/cgi-bin/aps_cacheW...istorie=1#ziv2

    Jsem z toho trosku zmatenej, na te adrese se uvadi zanik zivnosti cca o 7 let drive nez vznik. Chape to nekdo?
    Nějvětší chybou člověka je, že má spoustu malých chyb..

    Core i5-3550@3300MHz, ARCTIC Freezer 13 Pro Continuous Operation, Gigabyte Z77X-D3H, Sapphire Radeon HD 7850 2GB, 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport, Samsung 850 EVO SSD 520 120GB, Asus DRW-24F1ST, zdroj Seasonic S12 500W, skříň CoolerMaster Centurion 5 Silver, 32" LCD Samsung LE32-D550

  6. #6
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    To datum bude nakej urednickej sotek, ale to neni podstatny.
    DXT fugoval asi uplne stejne jako trebas Mironet => lokalni pobocky pouzivaji pouze spolecny nazev a vyhod vetsich odberu, ale funguji jako samostatne firmy => prazska firma nema vuci tobe(pritelkyni) zadne povinosti.

    Jak uz bylo receno, zjisti si kdo je uveden na mistne prislusnem (Libereckem) Zivnostenskem urade. Kuprikladu pro znamou fi. Monima je to Mironet Jizni Mesto. Uvedena firma pak ma vuci tve pritelkyni stejne povinosti jako puvodni prodejce, jak se vyrovna s majitelem/provozovatelem puvodni firmy je uz ciste jejich vec. Staci kdyz tam zavolas, meli by ti to zjistit.

    Vuci firme, ktera je na ZU uvedena pak muzes uplatnovat veskera prava jako vuci puvodnimu prodejci, vcetne odstoupeni od smlouvy.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 102
    Vliv
    268

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    no pokud dobre vidim, tak akorat od roku 2002 do roku 2004 prerusil svoji zivnost a od roku 2004 podnika kdesi na te prazske adrese co tam je...takze bych si zajel do Prahy...
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  8. #8

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Citace Původně odeslal Jezevec Zobrazit příspěvek
    To datum bude nakej urednickej sotek, ale to neni podstatny.
    DXT fugoval asi uplne stejne jako trebas Mironet => lokalni pobocky pouzivaji pouze spolecny nazev a vyhod vetsich odberu, ale funguji jako samostatne firmy => prazska firma nema vuci tobe(pritelkyni) zadne povinosti.

    Jak uz bylo receno, zjisti si kdo je uveden na mistne prislusnem (Libereckem) Zivnostenskem urade. Kuprikladu pro znamou fi. Monima je to Mironet Jizni Mesto. Uvedena firma pak ma vuci tve pritelkyni stejne povinosti jako puvodni prodejce, jak se vyrovna s majitelem/provozovatelem puvodni firmy je uz ciste jejich vec. Staci kdyz tam zavolas, meli by ti to zjistit.

    Vuci firme, ktera je na ZU uvedena pak muzes uplatnovat veskera prava jako vuci puvodnimu prodejci, vcetne odstoupeni od smlouvy.
    Diky moc za radu, volali jsme do Prahy na zivnostensky urad a tam nam rekli, ze jeste zivnost neukoncil a tim padem by mel mit spravne dal pobocku v Liberci. No a protoze ji tam nema a vubec to vede nejak zvlastne tak si na nej pekne posviti. Aspon to slibili. No jeste dame podnet k COI a uvidime co se stane. A kdyby ani to nevyslo, tak by to predpokladam mohlo byt na nejakou tu zalobu....
    Nějvětší chybou člověka je, že má spoustu malých chyb..

    Core i5-3550@3300MHz, ARCTIC Freezer 13 Pro Continuous Operation, Gigabyte Z77X-D3H, Sapphire Radeon HD 7850 2GB, 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport, Samsung 850 EVO SSD 520 120GB, Asus DRW-24F1ST, zdroj Seasonic S12 500W, skříň CoolerMaster Centurion 5 Silver, 32" LCD Samsung LE32-D550

  9. #9

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    neresily se tady uz driv nejaky problemy s touto firmou? Kdyz ne tady, tak nekde na netu sem o tedle firme uz nekdy cetl-osobne bych si u nich nekoupil ani popisovac na CD!!!

    Jinak trvnej na odstoupeni od smlouvy. Sam sem uz zazil nekolik reklamaci a vzdy se te snazi nejak vosulit-proste to oddaluji, casto chovani servisnich techniku je slusne receno FUJ FUJ. Nekdy prave pomuze vyhruzka, ze to budes resit s SOS a COI (nechcou si delat problemy a povoli).

    Jinak drzim Palce aby ti to dobre dopadlo.
    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

  10. #10
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Zkus poslat doporucenej dopis na sidlo fi. (= sidlo fi s odpovidajicim ICO)
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  11. #11
    Senior Member Avatar uživatele Pitrs82
    Založen
    24.05.2004
    Bydliště
    Chrudim
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 148
    Vliv
    270

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Neni to uplne presne ke zde resene reklamaci, ale dneska se mi stalo toto: Pred tremi tydny jsem potreti reklamoval grafickou katru u DXT. Potreti byla reklamace vyrizena kladne. Jenze !!! Vim, ze po treti reklamaci mam pravo na vraceni penez, o coz jsem je zadal v dopise, ktery jsem pribalil kdyz jsem posilal kartu potreti na reklamaci. Upozornuji, ze jsem jim to napsal velmi slusne a seriozne, zadny natlak. A co se mi stalo: Za mnou reklamovanou GK Radeon 9800 Pro od AGP SLOTU mi ti kret*ni poslali Gigabyte 7600 GT PCI-E. Vykonove super, mnohem lespi, nicmene kam si ji tak asi muzu strcit, kdyz nemam PCI-E desku. Poslal jsem jim tedy mail, tentokrate v mezich slusnosti (zadne hrube vyjadrovani, nicmene uz ne moc zdvorily) co s tim chteji delat. Neudelal jsem nekde chybu. Zitra mam cestu do Phy, tak se tam u nich s tou kartou stavim a doufam, ze budou ochotni alespon vymenit kartu za nejakou do AGP (treba 7600 Gs), pokud ne a ani mi nebudou chtit vratit penize, co mam delat?

    Diky moc za odpovedi
    Fractal Design R3 Define, Corsair CS650M, Gigabyte Z97-X Gaming 3, Core I5-4690K (Scythe Ninja 3 + Fractal Fan), Kingston 2x8 Gb 1600 Mhz, MSI TwinFrozr GTX780, SSD Intel 520 120 Gb, WD Red 3Gb, LG GSA-H60L Black, Logitech G400s, Hp OEM flat keyboard, Samsung 214T.

  12. #12

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Mas pravo na vraceni penez. Podle popisu bys souhlasil i s vymenou za 7600GS AGP, to by taky meli udelat (Navic maji 7600GS do AGP asi o 300 levnejsi).

    No a pokud by byl nejaky problem, tak je taky moznost to neresit, 7600GT prodat a za ty penize si koupit grafiku do AGP.
    Lenovo Thinkpad X220 (i5 2410M, 16GB RAM, HD3000, 12,5" IPS, 1TB HDD Seagate 7mm, 120GB mSATA Crucial M4), Mini Dock Plus Ser. 3, 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

  13. #13
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    2Pitrs: viz zivan: mas jednoznacne narok na odstoupeni od smlouvy, a tim i vraceni plne puvodni kupni ceny. cokoliv nad tento ramec muze byt pouze na bazi dohody (a tedy i tveho souhlasu) o jinem reseni (treba vymena za jinou kartu).
    co se tyce te PCI-E karty, tak jim ji odnes a urcite (!) si nech podepsat potvrzeni prevzeti karty.
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  14. #14
    Senior Member Avatar uživatele Pitrs82
    Založen
    24.05.2004
    Bydliště
    Chrudim
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 148
    Vliv
    270

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Diky Zivanovi a Riksovi za rady, zitra jim tam tu 7600 Gt odnesu (jeste jsem ani nerozdelal folii ve ktere je karta zabalena) a budu chtit zpet penize.
    Fractal Design R3 Define, Corsair CS650M, Gigabyte Z97-X Gaming 3, Core I5-4690K (Scythe Ninja 3 + Fractal Fan), Kingston 2x8 Gb 1600 Mhz, MSI TwinFrozr GTX780, SSD Intel 520 120 Gb, WD Red 3Gb, LG GSA-H60L Black, Logitech G400s, Hp OEM flat keyboard, Samsung 214T.

  15. #15

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Cetl jsem tema v bazaru a jestli jsem pochopil, tak pri prvni navsteve ti ji nevymenili a pojedes tam jeste jednou. Nejak jsem nepochopil tu poznamku o internetu...ale mas pravo na proplaceni nakladu s reklamaci. Muzes po nich chtit zaplatit cestu.
    Lenovo Thinkpad X220 (i5 2410M, 16GB RAM, HD3000, 12,5" IPS, 1TB HDD Seagate 7mm, 120GB mSATA Crucial M4), Mini Dock Plus Ser. 3, 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

  16. #16
    Senior Member Avatar uživatele Pitrs82
    Založen
    24.05.2004
    Bydliště
    Chrudim
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 148
    Vliv
    270

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Citace Původně odeslal zivan Zobrazit příspěvek
    Cetl jsem tema v bazaru a jestli jsem pochopil, tak pri prvni navsteve ti ji nevymenili a pojedes tam jeste jednou. Nejak jsem nepochopil tu poznamku o internetu...ale mas pravo na proplaceni nakladu s reklamaci. Muzes po nich chtit zaplatit cestu.
    No tou poznamkou o internetu bylo mineno to, ze mi rekli, ze bez internetu mi nemohou vystavit doklad, a tudiz mi ani kartu vymenit, nebo vratit penize.
    Fractal Design R3 Define, Corsair CS650M, Gigabyte Z97-X Gaming 3, Core I5-4690K (Scythe Ninja 3 + Fractal Fan), Kingston 2x8 Gb 1600 Mhz, MSI TwinFrozr GTX780, SSD Intel 520 120 Gb, WD Red 3Gb, LG GSA-H60L Black, Logitech G400s, Hp OEM flat keyboard, Samsung 214T.

  17. #17

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    To snad neznamena, ze ti ho nemuzou poslat postou a penize poslat na ucet
    Lenovo Thinkpad X220 (i5 2410M, 16GB RAM, HD3000, 12,5" IPS, 1TB HDD Seagate 7mm, 120GB mSATA Crucial M4), Mini Dock Plus Ser. 3, 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

  18. #18
    Senior Member Avatar uživatele Pitrs82
    Založen
    24.05.2004
    Bydliště
    Chrudim
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 148
    Vliv
    270

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    No jo to je tezky, ja se v tom moc nevyznam, takze me oblbli no. Holt ja jsem jeste nikdy nereklamoval tu samou vec vic nez jednou, takze sem to nevedel co a jak. Tedka uz to vedet budu a uz se jen tak nenecham
    Fractal Design R3 Define, Corsair CS650M, Gigabyte Z97-X Gaming 3, Core I5-4690K (Scythe Ninja 3 + Fractal Fan), Kingston 2x8 Gb 1600 Mhz, MSI TwinFrozr GTX780, SSD Intel 520 120 Gb, WD Red 3Gb, LG GSA-H60L Black, Logitech G400s, Hp OEM flat keyboard, Samsung 214T.

  19. #19
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Reklamace u DXT ComputerS

    Citace Původně odeslal Pitrs82 Zobrazit příspěvek
    Diky Zivanovi a Riksovi za rady, zitra jim tam tu 7600 Gt odnesu (jeste jsem ani nerozdelal folii ve ktere je karta zabalena) a budu chtit zpet penize.
    Navic tva reklamace stale bezi => pokud uz problehlo 30 dnu, je to dalsi duvod k pozadavku na vraceni $. Do ze ti poslali PCI-E kartu = reklamaci nevyresili.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ + nekolik citaci z ruznych webu
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 11.08.2007, 17:13
  2. Alzasoft - Martin Jakubec: reklamace grafiky :-(
    Založil Jey v sekci fóra Zkušenosti s prodejci
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 09.01.2005, 12:39
  3. Reklamace WD400BB - jaké máte zkušenosti s Librou?
    Založil peta303 v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 21.11.2003, 16:34
  4. Průzkum reklamace v HK
    Založil Michal-Tučný v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 13.09.2003, 23:03

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •