čau doufán že se najde někdo kdo mi poradí. Skoušel jsem už kdejaké fórum ale nikde mě nedali zatím takovou radu která by problém odstranila. Mám pevné připojení k internetu 2,5Mb/s, stahování, poslech rádia přes net a vše ostatní funguje ok ale pokud například sleduji na internetu živé vyslílání nějaké televize tak se mě video neustále seká a ukládá do vyrovnávací paměti. podotýkám že v minulosti to nikdy nedělalo i když jsem měl pomalejší připojení (1Mb/s). nevíte kde by mohl být problém?? Zkoušel jsem vše co mě napadlo ale nic nepomáhá. Za případnou pomoc budu moc rád.
Pořád když se dívám na nějaké on-line vysílání nějaké TV tak se mě to pořád seká. Video se mě načte, začne se přehrávat cca 10-15 sec a pak se sekne a začne se znovu ukládat do vyrovnávací paměti. Pak zase tak 10-15 sec se video přehrává a znova se začne ukládat do vyrovnávací paměti. No a pak se po chvíli obraz sekne úplně a jede jenom zvuk......
Mám Windows XP SP 2, 1,92GHz, 768 MB RAM používám MS Internet explorer, jako přehrávač WM Player 10