Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: seká se mi živé vysílání TV na internetu

  1. #1

    Standardní seká se mi živé vysílání TV na internetu

    čau doufán že se najde někdo kdo mi poradí. Skoušel jsem už kdejaké fórum ale nikde mě nedali zatím takovou radu která by problém odstranila. Mám pevné připojení k internetu 2,5Mb/s, stahování, poslech rádia přes net a vše ostatní funguje ok ale pokud například sleduji na internetu živé vyslílání nějaké televize tak se mě video neustále seká a ukládá do vyrovnávací paměti. podotýkám že v minulosti to nikdy nedělalo i když jsem měl pomalejší připojení (1Mb/s). nevíte kde by mohl být problém?? Zkoušel jsem vše co mě napadlo ale nic nepomáhá (nainstalovat nový kodeky, pohrát si z výkonem přehrávače, zvětšit vyrovnávací paměť). Za případnou pomoc budu moc rád.
    Pořád když se dívám na nějaké on-line vysílání nějaké TV tak se mě to pořád seká. Video se mě načte, začne se přehrávat cca 10-15 sec a pak se sekne a začne se znovu ukládat do vyrovnávací paměti. Pak zase tak 10-15 sec se video přehrává a znova se začne ukládat do vyrovnávací paměti. No a pak se po chvíli obraz sekne úplně a jede jenom zvuk......
    Zkoušel jsem si aji otestovat rychlost:
    Rychlost připojení k internetu: 2,195 Mbit/s
    Rychlost stahování dat: 280,9 kByte/s

    Mám Windows XP SP 2, 1,92Ghz, 768 MB RAM používám MS Internet explorer, jako přehrávač WM Player 10
    Naposledy upravil Adriano10; 23.08.2006 v 14:56.

  2. #2
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní Re: seká se mi živé vysílání TV na internetu

    A jakou přesně technologii k připojení k internetu používáš?

    Závadou může být nízká odezva (ping) nebo vysoká ztrátovost paketů (packetloss) na tvé lince.
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

  3. #3

    Standardní Re: seká se mi živé vysílání TV na internetu

    a nebo něco úplně jiného, zkus pustit spybot a podobné programy, prostě vyčisti systém, zavři všechno co nemusí běžet, díval jsi se na vytížení procesoru během stahování - kolísá na maximum? problém špatných paketů zkusíš rozjetím live distribuce linuxu - bude-li problém stejný jako ve winech není o čem, pojede-li ti to v linuchu problém je v systému a ne v síti. Tohle jsem taky řešil na 4mb lince a nakonec jsem přeinstalil poč a mám klid. goodluck


  4. #4

    Standardní Re: seká se mi živé vysílání TV na internetu

    Citace Původně odeslal Marty Zobrazit příspěvek
    A jakou přesně technologii k připojení k internetu používáš?

    Závadou může být nízká odezva (ping) nebo vysoká ztrátovost paketů (packetloss) na tvé lince.
    No mám net od UPC ale s tou ztrátovostí packetů nevím nevím. to bývá spíš u wi-fi připojení ale u pevnýho připojení přes kabelovku by to nemělo být

  5. #5

    Standardní Re: seká se mi živé vysílání TV na internetu

    Citace Původně odeslal Rache Zobrazit příspěvek
    a nebo něco úplně jiného, zkus pustit spybot a podobné programy, prostě vyčisti systém, zavři všechno co nemusí běžet, díval jsi se na vytížení procesoru během stahování - kolísá na maximum? problém špatných paketů zkusíš rozjetím live distribuce linuxu - bude-li problém stejný jako ve winech není o čem, pojede-li ti to v linuchu problém je v systému a ne v síti. Tohle jsem taky řešil na 4mb lince a nakonec jsem přeinstalil poč a mám klid. goodluck
    SPY BOT jsem zkoušel, aji SPY Emergenci a ad-adwer, vyčistit registry ale nic nepomohlo. Ale zkusím to ještě jednou uvidíme, jinak dík za tip

  6. #6

    Standardní Re: seká se mi živé vysílání TV na internetu

    zkusil bych i přeinstalování veškerých kodeků pro přehrávání videa, kolikrát se mi stalo že se mezi sebou nějak "pomlátily" a haprovalo to, po reinstalaci kodeků a restartu bylo vše OK

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. FAQ + nekolik citaci z ruznych webu
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 11.08.2007, 17:13
  3. FAQ - čtěte než se zeptáte.
    Založil Jezevec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 05:25

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •