Výsledky 1 až 24 z 24

Téma: Hodnocení příspěvku

  1. #1

    Standardní Hodnocení příspěvku

    v mém uživatelském profilu se mi objevilo negativní hodnocení tohoto příspěvku
    http://4um.ocguru.cz/showthread.php?p=629560#post629560
    s tímto komentářem:
    prodej zajemci na emailu bez upozorneni, ze se prodava i jinde

    Chtěl bych zjistit kdo toto hodnocení zadal a kde přišel k tomu, že se prodává i jinde, když jsem nabídku nikde jinde nenabízel.

  2. #2

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal Paolo
    ... když jsem nabídku nikde jinde nenabízel.
    jinak receno zajemce byl z OC ze
    precti si pravidlo #4 bazaru (to tucne zejmena)
    Naposledy upravil ctrl_j; 08.08.2006 v 22:18.
    | P67 + 2500K@silent |

  3. #3
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    2Paolo: popravde receno, vedet o co jde, tak ti to ozrejmim hned. tohle je totiz jasne poruseni pravidel bazaru s primym dusledkem na tvou osobu.

    prosim ostatni uzivatele, aby se tohoto tematu nezucastnovali.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #4

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal ctrl_j
    jinak receno zajemce byl z OC ze
    precti si pravidlo #4 bazaru (to tucne zejmena)
    Ano je z OC.
    Problém je v tom, že když mi přijde SZ a já na ni odpovím s tím, aby to napsal do threadu, tak tam stejně nic nenapíše.
    Třeba BATMANa jsem žádal 2x než něco uvedl.
    bitmap přispěl jinde (pro ostatní, kteří se v tom angažují, přispěl zde: http://4um.ocguru.cz/showthread.php?t=51745 ) a do svého jsem ho musel kopírovat...

    Oslovil jsem s odkazem na prodejní thread přes SZ několik lidí na OC, které jsem v bazaru našel, že za poslední měsíc sháněli disk.

    Citace Původně odeslal mISHA
    2Paolo: popravde receno, vedet o co jde, tak ti to ozrejmim hned. tohle je totiz jasne poruseni pravidel bazaru s primym dusledkem na tvou osobu.

    prosim ostatni uzivatele, aby se tohoto tematu nezucastnovali.
    Napsal jsem to, co jsem dostal - v tu dobu neměl o ty disky nikdo zájem, tak jsem tím ani nemohl nikoho poškodit. Celý ten thread byl nejprve pouze informativní, abych věděl, zda je o takové disky zájem a jakou cenu bych za ně dostal. Nejsem tak bohatý, abych si nakoupil 4x500GB disky a pak teprve prodával staré.
    Kdybych napsal, že disky neprodám a prodal je tomu emailovému zájemci, tak by to bylo O.K.?
    Co mám tedy udělat, když mi někdo nabídne odkup zboží jinak než v threadu a nejsem schopen ho dokopat k tomu, aby to tam napsal?

    V tuto chvíli disky stejně prodávat nebudu, nabídky krom té jedné emailové, co nebyla v threadu, jsou moc nízké a mejlista ztratil mou důvěru.

    Chápu, že je mezi námi spousta průserářů, taky vím, jak těžké a časově náročné je to tady ukočírovat (vdyť jsem to dva roky dělal), ale toto mi trochu uniká.
    Naposledy upravil Paolo; 09.08.2006 v 00:52.

  5. #5
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    myslim, ze na to se da odpovedet citaci pravidla c.4 a cervenym zvyraznenim pasaze, ktera plati i pro prodavajiciho bez jakychkoliv vyjimek.

    4. Pište jen pokud máte SKUTEČNĚ zájem! ZÁKAZ obchodovat jinak než pomocí threadu ve kterém prodáváte/dražíte (tzn. NE přez SZ či jakkoliv jinak)! Omezíte tak možnost znedůvěryhodnění svého nicku/osoby! Platí zvláště pro dražby.
    pokud to stale neni jasne, tak nabidka mimo inzertni thread proste neni. pres icq > neni. pres sz > neni. pres irc > neni. pres sms > neni atd.

    EDIT: duvodem je pruhlednost obchodovani pro obe strany. a to nelze udelat jinak, nez vynucenim dodrzeni pravidel jak u kupujicich, tak u prodavajicich. a proc? protoze nekdo na to zapomene a neprecte si, nekdo si precte, ale vybere si jen to, co se mu hodi a nekdo at uz cte ci ne se ridi vlastnimi pravidly. kdyby vsichni respektovali pro vetsinu jasne moralni a soutezni pravidla tak, aby meli stejne moznosti, tak neni co resit a pravidla zde by nebyly. bohuzel jak jsem psal vyse, ne vsichni to delaji...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #6

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal mISHA
    myslim, ze na to se da odpovedet citaci pravidla c.4 a cervenym zvyraznenim pasaze, ktera plati i pro prodavajiciho bez jakychkoliv vyjimek.



    pokud to stale neni jasne, tak nabidka mimo inzertni thread proste neni. pres icq > neni. pres sz > neni. pres irc > neni. pres sms > neni atd.

    EDIT: duvodem je pruhlednost obchodovani pro obe strany. a to nelze udelat jinak, nez vynucenim dodrzeni pravidel jak u kupujicich, tak u prodavajicich. a proc? protoze nekdo na to zapomene a neprecte si, nekdo si precte, ale vybere si jen to, co se mu hodi a nekdo at uz cte ci ne se ridi vlastnimi pravidly. kdyby vsichni respektovali pro vetsinu jasne moralni a soutezni pravidla tak, aby meli stejne moznosti, tak neni co resit a pravidla zde by nebyly. bohuzel jak jsem psal vyse, ne vsichni to delaji...
    Jestli Ti rozumím správně, tak mám veškeré žádosti (ikdyž jsou pro mě jako prodávajícího zajímavé), které se neobjeví v threadu ignorovat?

    A ještě jeden dotaz, jak to mám udělat, když budu to samé nabízet třeba na pc.bazar.cz nebo v inzertexpressu?

  7. #7

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Pardon, že se do toho pletu, ale souvisí to s tím. Tohle
    Citace Původně odeslal mISHA
    je striktně zakázáno nabízet věc současně jinde!
    PLATÍ?
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  8. #8

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal Paolo
    Jestli Ti rozumím správně, tak mám veškeré žádosti (ikdyž jsou pro mě jako prodávajícího zajímavé), které se neobjeví v threadu ignorovat?

    A ještě jeden dotaz, jak to mám udělat, když budu to samé nabízet třeba na pc.bazar.cz nebo v inzertexpressu?
    Podobně jako janovi555 mi do toho možná nic není, ale na druhou stranu jsou zde pravidla pro všechny. Nevyjádřím se konkrétně k Tvému případu, ale obecněji. Velice těžko může získat důvěru člověk, který to prodává na několika místech (jak sám tvrdí) a následně bude v threadu reagovat, že má nabídku (přes mail, přes známého,...) vyšší. Sorry, ale to zavání umělým navyšováním. Myslím, že je fér to nabízet na jednom místě, popř. když už to někdo dělá, tak alespoň tak, aby se to dalo ověřit (na jiných fórech). Nabídky přes mail, SZ apod. je nutné ignorovat, pokud dotyčný nenapíše do threadu (už to je snad dost podezřelé). Pravidla jsou tu, aby se dodržovala.
    PS: Jak to máš udělat? Nabídni to na pc.bazar.cz apod. za vyšší cenu,kterou Ti zde nikdo nedá, a počkej, jestli někdo zareaguje. Tak to dělá vícero lidí...
    Lost in Kalø, near Storsjön and to look at Knutshø or chilling at Lahaina.

  9. #9

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal Brogg
    Podobně jako janovi555 mi do toho možná nic není, ale na druhou stranu jsou zde pravidla pro všechny. Nevyjádřím se konkrétně k Tvému případu, ale obecněji. Velice těžko může získat důvěru člověk, který to prodává na několika místech (jak sám tvrdí) a následně bude v threadu reagovat, že má nabídku (přes mail, přes známého,...) vyšší. Sorry, ale to zavání umělým navyšováním. Myslím, že je fér to nabízet na jednom místě, popř. když už to někdo dělá, tak alespoň tak, aby se to dalo ověřit (na jiných fórech). Nabídky přes mail, SZ apod. je nutné ignorovat, pokud dotyčný nenapíše do threadu (už to je snad dost podezřelé). Pravidla jsou tu, aby se dodržovala.
    PS: Jak to máš udělat? Nabídni to na pc.bazar.cz apod. za vyšší cenu,kterou Ti zde nikdo nedá, a počkej, jestli někdo zareaguje. Tak to dělá vícero lidí...
    Abysme si rozuměli. Já to jinde nenabízel, jen se mi jeden z OC ozval mejlem. Mě zajímá, jak se "vedení" fóra staví k obchodování v bazaru, kde se často objevuje nabízím i jinde.

  10. #10
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal jan555
    Pardon, že se do toho pletu, ale souvisí to s tím. Tohle

    PLATÍ?
    To je AFAIK pravidlo ciste pro aukce
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  11. #11
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal Paolo
    Abysme si rozuměli. Já to jinde nenabízel, jen se mi jeden z OC ozval mejlem. Mě zajímá, jak se "vedení" fóra staví k obchodování v bazaru, kde se často objevuje nabízím i jinde.
    jestli to rovnou deklarujes v prvnim postu, tak s tim problem neni zadny - kazdy, kdo v tom threadu projevi zajem, tak predem vi, do ceho jde.
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  12. #12

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal riksa
    jestli to rovnou deklarujes v prvnim postu, tak s tim problem neni zadny - kazdy, kdo v tom threadu projevi zajem, tak predem vi, do ceho jde.
    Takže když se hned v prvním příspěvku veřejně hlásím, že proušuji pravidla, tak je to O.K...

    Napsal jsem to, co jsem dostal - v tu dobu neměl o ty disky nikdo jiný zájem, tak jsem tím ani nemohl nikoho poškodit.

    Kdybych napsal, že disky neprodám a prodal je tomu emailovému zájemci, tak by to bylo O.K.?

    Co mám tedy udělat, když mi někdo nabídne odkup zboží jinak než v threadu a nejsem schopen ho dokopat k tomu, aby to tam napsal?
    Na tyto otázky mi, ale (zatím) nikdo neodpověděl...

  13. #13
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal Paolo
    Takže když se hned v prvním příspěvku veřejně hlásím, že proušuji pravidla, tak je to O.K...
    Jake pravidlo? Neprehledl jsi nahodou muj post?

    Kdybych napsal, že disky neprodám a prodal je tomu emailovému zájemci, tak by to bylo O.K.?
    Pokud bys zrusil prodej a prodal je mimo forum, tak to tezko zjistime...takze se s tim neda nic delat. Ovsem pokud by se na to prislo, tak by ses s bazarem rozloucil.

    Co mám tedy udělat, když mi někdo nabídne odkup zboží jinak než v threadu a nejsem schopen ho dokopat k tomu, aby to tam napsal?
    Ignorovat. Vetsinou maji ti lide nejaky duvod, ze nenapisou svoji nabidku do threadu, napr. zakaz bazaru atd. takze je lepsi, se jim vyhnout. Ten zakaz nemaji jen tak za nic.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  14. #14

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Paolo, máš jediný problém a to ten, že jsi nenapsal do threadu, že nabízíš i jinde. V případě, kdy to tam je, tak je Tvůj postup zcela legitimní. Že je to zvláštní? Ano je, ale prostě to takhle funguje (tím nerozporuji pravidla, která jsou z určitých důvodů ustavená, na druhou stranu není od věci se občas chytit za nos a netočit se na kravinách).

    Masster: zcela upřímně - spousta lidí tady prostě uvede "prodávám jinde" a prodá jakýmkoliv kanálem, je-li kupující z 4a, tak v lepším případě ho dokopou k tomu, aby tam napsal "beru" a oni si to lockli. Nepletu-li se, je tohle pravidlo jednak varováním pro uživatele, jednak obranným mechanismem, kdy prodej jiným kanálem neumožňuje brečet, o co byl kdo okradený, nebo jaká cihla mu přišla poštou, to jen na připomenutí, co se tu vlastně řeší.

    Takovéhle diskuze budou do té doby, dokud někdo nevymyslí lepší a jednoznačnější řešení, nebo prostě nevyloučí možnost "prodávám jinde". Chápu, že to není jednoduché, ale některá z těch pravidel jsou prostě minimálně k diskuzi (mě osobně nepálí).

    Díky za tu aukci, přehlédl jsem to.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  15. #15
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal Paolo
    Takže když se hned v prvním příspěvku veřejně hlásím, že proušuji pravidla, tak je to O.K...


    Na tyto otázky mi, ale (zatím) nikdo neodpověděl...
    viz Masster. vzhledem k tomu, ze jsi tohle forum mel pod palcem urcite vis, ze kvantum pravidel (byt nekdy neprimerene tvrdych ci blbe napsanych) ma svuj konkretni smysl. tady ten smysl proste spociva v transparentnosti prodeje. vsichni ti, kteri projevi zajem, by meli vedet, na cem jsou.

    to, ze uzivatele stopnou prodej a prodaji danou vec nekomu, kdo se ozve pres email nebo jinak, se deje - nicmene bez prijeti nesmyslnych drakonickych opatreni se s tim nic delat neda.

    EDIT: opet hrubky, dneska mi cestin nejak nejde...
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  16. #16

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    O.K. děkuji za vaše názory a nechť někdo z moderátorů doplní do pravidel zmínku o prodávám jinde.

    Bez celé této diskuse bych postupoval přístě stejně.

    LOCK plz.

  17. #17
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    jeste nez prijde lock - tady na nejmenovanem konkurencnim foru je prekrasny pripad duvodu, ktery nas vedl k tomuto pravidlu:
    http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=71980

    upozornuji - je to jen priklad toho, ceho jsme se snazili vyvarovat, zadna jina souvislost z zadnou osobou zde
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  18. #18

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal riksa
    jeste nez prijde lock - tady na nejmenovanem konkurencnim foru je prekrasny pripad duvodu, ktery nas vedl k tomuto pravidlu:
    http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=71980

    upozornuji - je to jen priklad toho, ceho jsme se snazili vyvarovat, zadna jina souvislost z zadnou osobou zde
    Udělej snímek, bez přihlášení se tam nedostatnu a tvořit si tam účet se mi opravdu nechce

  19. #19
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    tady to je, je to prece jenom delsi thread

    EDIT: mISHA: dik
    Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost. 

Název:  PCT1.png 
Zobrazení: 263 
Velikost:  58,5 KB 
ID:	2086   Klikněte na obrázek pro plnou velikost. 

Název:  PCT2.png 
Zobrazení: 260 
Velikost:  69,8 KB 
ID:	2087   Klikněte na obrázek pro plnou velikost. 

Název:  PCT3.png 
Zobrazení: 244 
Velikost:  65,2 KB 
ID:	2088   Klikněte na obrázek pro plnou velikost. 

Název:  PCT4.png 
Zobrazení: 263 
Velikost:  61,9 KB 
ID:	2089  
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  20. #20
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    zde je stazeny html soubor

    2Paolo: bohuzel zde bylo par jedincu, kteri jine kanaly nez thread vyuzivali k poskozovani uzivatelu. jenze nekteri uzivatele jsou proste 'hloupi' natolik, ze je k vlastni bezpecnosti musime doslovne dokopat tim, ze to jsou prave oni, kdo porusi pravidlo, kdyz svoli k obchodu jinak. co vic na to rici...

    EDIT: jen pro info. uzivatel Mirkana ma u nas kosik s ovocem na nekolik registraci.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  21. #21

    Talking Re: Hodnocení příspěvku

    Citace Původně odeslal mISHA
    zde je stazeny html soubor

    2Paolo: bohuzel zde bylo par jedincu, kteri jine kanaly nez thread vyuzivali k poskozovani uzivatelu. jenze nekteri uzivatele jsou proste 'hloupi' natolik, ze je k vlastni bezpecnosti musime doslovne dokopat tim, ze to jsou prave oni, kdo porusi pravidlo, kdyz svoli k obchodu jinak. co vic na to rici...

    EDIT: jen pro info. uzivatel Mirkana ma u nas kosik s ovocem na nekolik registraci.
    Děkuji za snahu.
    Právě kvůli bezpečnosti obou stran nejraději prodávám z ruky do ruky.
    Balíkem bych si nenechal nic poslat neb jsou jedinci, kteří pošlou kus cihly místo zboží.
    Peníze předem nebo po přijetí balíku - další nesmysl, přinejhorším dobírka.
    Raději zasponzoruju 84Kč poště a budu mít jistotu, že peníze dostanu.

    ad EDIT, moc pěkně napsané, možná byste mu mohli zasadit přímo banánovník
    LOCK plz.

  22. #22
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    311

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    lock
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

  23. #23
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    sorry, ze pisu po locku.

    2Paolo: mame tu i pripady, kdy zbozi bylo predano z ruky do ruky a problem se dostavil posleze ( nesplnovalo deklarovane vlastnosti funkcnosti, zarucak byl "falesny" atd ). co pak? nikde nebudes mit dovolani.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  24. #24

    Standardní Re: Hodnocení příspěvku

    Zdravim,
    predem bych chtel podekovat administratorovi za odemceni a moznost prispet a omluvit se ostatnim, ze jsem nenapsal driv, ale nechodim sem kazdy den.

    Hodnoceni Paolovi jsem dal ja - a to prave z duvodu zmineneho "prodam zajemci co se ozval na email", protoze nikde nebylo uvedeno, ze by mel prodavat jinde nez na foru. Coz je v rozporu s pravidly. Nechtel jsem tim vyvolavat zadne spory ani se dozadovat postihu, ktery predpokladam za tohle poruseni nasleduje, jen upozornit VIP clena (byvaleho administratora) na fakt, ze jeho postup neni v poradku. Nepochybuji o tom, ze se nejedna o zadny cerny prodej ani umysl nekoho podvest a chyba byla ciste prehlednutim, resp. nedopatrenim.

    Hodnotil jsem poprve a fakt ze se automaticky nezobrazuje podpis hodnoticiho me zarazi - netusil jsem to, jinak bych se samozrejme podepsal. Ve vBulletinu se nevyznam, takze pokud jsem to mohl nejak ovlivnit nevim. Ovsem jak se ted divam na svoje hodnoceni, tak i me se objevil zaporny bod - za tentyz thread (tj. prodej Paolovych disku) a to dokonce i bez vysvetleni, nejen bez podpisu... myslim, ze tohle by stalo za doreseni...

    Tot asi vse z me strany.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Vase hodnoceni teto sestavy.
    Založil chazi v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 16.12.2005, 06:36
  2. phpBB - problém s označováním příspěvku jako přečtené.
    Založil gorge v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 26.11.2004, 17:10
  3. Nové hodnocení: Na černé listině
    Založil Carlos v sekci fóra Zprávy od Administrátorů
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 14.10.2002, 11:01

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •