Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Zabanovanie konta SonnY

  1. #1

    Standardní Zabanovanie konta SonnY

    Mno moji mily takzvany administratory!
    Pred par dnami ste mi dali ban do septembra. Vraj som siril warez. Hmm. Zaujimave. Myslim ze podstata warezu je ako nelegalne ziskat niaky soft, film a podobne vo forme navodu alebo odkazu na subor a podobne. To ze som uviedol ze sa konkretne Nod da lahko obist v registroch je asi ako keby som napisal ze obmedzovac rychlosti sa da vypnut v riadiacej jednotke auta(funny priklad). Cize absolutne nekonkretna informacia. To ze som napisal ze si program (konkretne Top Secret) "uz niako zozeniem" tiez absolutne nic neznamena.
    Netrapi ma ban. Mozem si vytvorit milion dalsich uctov(karma, pocet prispevkov a podobne somariny su mi uplne ukradnute).
    Ide mi o princip.
    Pokial viem aj Slovensko aj Česká Republika su demokraticke staty kde stale plati(ak uz nie tak sorry) sloboda prejavu. Trosku si to v tych vasich "hlavickach" uvedomte.

  2. #2

    Standardní Re: Zabanovanie konta SonnY

    Rozlisuj medzi demokraciou a anarchiou, tu platia pravidla a ich vykonovanie je cisto v rukach moderatorov a administratorov. Preto sa mozes odvolavat na slobodu prejavu kolko len chces, pretoze ti to vobec nepomoze. Interpretacia tvojich hlasok je teda cisto v nasich rukach a tvoje staznosti su preto s prehladom ignorovatelne
    btw. Number == ban
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Nastavenie user konta v win2k
    Založil Loque v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.06.2006, 00:15

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •