Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: isp and webovy prostor versus google

  1. #1

    Standardní isp and webovy prostor versus google

    mam takovy jedno dilema jak zaridit aby moje stranky co mam pres sveho providera zkonstruovane byly zachyceny v vyhledavaci google?

  2. #2

    Standardní Re: isp and webovy prostor versus google

    Coze mas za dilema??

    Jinak k tomu, aby google mel stranku pri vyhledevani co nejvys, je potreba vystizna url(domena/produkty/bosh-varna-konvice.html, nikoli domena/produkt?groupid=2&produktid=5), v description v hlavicce stranky mit kratsi popisek o cem stranka je, v keywords mit seznam klicovych slov.U obrazku je dobre mit v url o cem obrazek je(opet treba domena/produkty/bosh-varna-konvice.jpg).

    To je tak vse co me ted po ranu napada
    GigaByte GA-M55plus-S3G --- A64 3200+ @ 24oo ~ 1,375V BOX --- 2x512 Geil 667 CL4 @ 980 CL5 --- WD2500KS --- Acer AL1721ms --- 1/1 MBit/s via WiFi
    Blog

    09 F9 11 02 9D 74 E3 5B D8 41 56 C5 63 56 88 C0 aneb jeste ze ty "ochrany" programujou rozumny lidi :]

  3. #3

    Standardní Re: isp and webovy prostor versus google

    Ja bych se zameril spis na rucni registraci a jeste bych si do rootu serveru hodil pro poradek soubor robots.txt.
    Lenovo ThinkPad T400s (Intel Centrino 2 vPro 2.4GHz, 8GB RAM, Intel GMA 4500MHD, 250GB HDD 1.8" Toshiba)

  4. #4

    Standardní Re: isp and webovy prostor versus google

    rucni registrace neni moc dobra muze pomoci ale moc jsem to nezkousel. Stranka musi byt prehledna v HTML jak psal meluzina. Optimalizuj ji na nejake slova co potrebujes a nalinkuj z nejakych navstevovanych stranek googlem. Cim vyssi PR stranka bude mit a cim vic linku bude smerovat tim vys se umistis a G te bude casteji navstevovat

    EDIT: To co potrebujes umet je SEO tak zkus googlit

  5. #5

    Standardní Re: isp and webovy prostor versus google

    Docela by mne ale taky zajimalo, podle jakeho klice Google prohledava obsahy serveru. Napriklad v mem pripade mi kazdy den cca 6krat projede server spider Googlu a hleda soubor robots.txt aby vedel, jak se ma chovat. Striktne tam definuji, ze nechci zadny crawling, protoze se obsah stranek casto dynamicky meni.
    Lenovo ThinkPad T400s (Intel Centrino 2 vPro 2.4GHz, 8GB RAM, Intel GMA 4500MHD, 250GB HDD 1.8" Toshiba)

  6. #6

    Standardní Re: isp and webovy prostor versus google

    Asi na tebe linkuje nekdo s velkym PR

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •