Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Nezobrazení flash disku

  1. #1

    Standardní Nezobrazení flash disku

    Zdravím,
    stala se mi podivná věc, z ničeho nic se mi přestala zobrazovat ikona flash disku v sekci Tento počítač, v systray je normálně vidět ikona připojeného USB disku a jde bezpečně odebrat, když si dám Správce zařízení tak tam je taky vidět jako velkokapacitní zařízení USB ale prostě v systému ho nevidím.
    Mám XP Pro SP2 a disk Prestigio 256MB, v druhém PC i v PC co mám v práci pracuje normálně takže vadu lze vyločit. Zkoušel jsem i formát disku a nic prostě není vidět.

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní Re: Nezobrazení flash disku

    jo tak stejny problem resim ve skole.. na komplech co tam mame to dela presne to same.. krome jednoho na tom to vali jak ma.
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  3. #3

    Standardní Re: Nezobrazení flash disku

    Nekdy byva problem s tim, kdyz jsou obsazena pismenka disku namapovanymi sitovymi disky. Namapovany sitovy disk i flashdisk se perou o jedno pismeno disku. Mrknete do spravce disku a zmente pismenko jednotky u flashdisku.
    PC: Intel Pentium G2020, GigaByte GA-Z68AP-D3, Crucial 2 x 4096MB DDR1333 Dual, Maxtor DiamondMax 23 500GB S-ATA, Asus Radeon HD6770 10242MB, HP w2207, Asus DRW-2014L1T, Windows 8.1 Pro
    NB: Dell D830, T7500, 2 x 2GB RAM, 160GB HDD, WSXGA+, Nvidia Quadro NVS 140M

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní Re: Nezobrazení flash disku

    iiiíí.. tak to mam pocit ze mi skolni pocitace s temi nejzakladnejsimi pravomocemi na uctu nedovoli..
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  5. #5

    Standardní Re: Nezobrazení flash disku

    Citace Původně odeslal briketa
    Nekdy byva problem s tim, kdyz jsou obsazena pismenka disku namapovanymi sitovymi disky. Namapovany sitovy disk i flashdisk se perou o jedno pismeno disku. Mrknete do spravce disku a zmente pismenko jednotky u flashdisku.
    Tak to asi nebude můj problém neb kromě C-HDD, D-CD-RW a E-DVD+/-RW
    nic jiného nemám pouze E byl právě flash disk, jinak připojuju pouze digitál a sem tam ext. čtečku jinak vůbec nic ale to jen příležitostně nemám to trvale připojené. Předpokládám že PDA na to vliv nemá.

  6. #6

    Standardní Re: Nezobrazení flash disku

    Cus. Mel sem podobnej problem s prenosnym diskem a pomohlo nasledujici. Pripojit zarizeni (v tvem pripade flashka), to pak v device manageru zakazat a odpojit. Pak znovu toto zarizeni pripojit (nebyl ani nutnej restart compu) a povolit ho. Zni to sice podivne ale fakt to fungovalo.
    MB ASUS A7N8X-E Deluxe -- CPU AMD ATHLON XP 3200+ Barton -- RAM 2xDDR 512MB Corsair 400 DUAL -- HDD WesternDigital CaviarXL 160GB, 8MB, 7200rpm, SATA/150 -- VGA MSI NX6600 VTD128 Diamond 400/800 -- DVD NEC ND-3500 DL

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Flash BIOSu z nabootovaného USB disku
    Založil wanthom v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 04.11.2005, 23:08
  2. Boot z USB flash disku
    Založil Petr75 v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 17:25
  3. Partition na flash disku
    Založil Frost v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 03.03.2004, 06:18
  4. Bootovanie z USB flash disku na Epox 8RDA+
    Založil Quake v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 24.11.2003, 13:32

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •