Výsledky 1 až 25 z 652

Téma: Vista-is that our future?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Vista-is that our future?

    Pisu Vam svuj prvni prispevek z Vista beta5308 ..zajimaly by me
    Vase nazory na tento system, pokud jiz mate vyzkouseno ..moje postrehy jsou zatim takove, ze jsem aspon 2 hodiny stravil nad rozchozenim widescreen(nekompatibilni BIOS ze sparkle 6600agp), chvili daly i nvidia ovladace a nforce apu driver ..jinac system vypada skvele, je to opravdu jedna velka omalovanka, ale vypada to paradne a v pripade netolerance uzivatele jde nastavit i w2k style.. gamesy jsem jeste nezkousel a bohuzel jsme behem instalace uplne ztratil i veskery data ze svyho puvodnio system disku.. trosku haluzz ..zatim jsem nainstaloval mozzilu a rivatuner, kterej trosku protestuje ..uvidime, jak narocnej se bude system jevit po par dnech uzivani, ale zatim ma u me maly bezvyznamny plus ..navrhuju do tohodle threadu prispivat Vase zkusenosti s novou vistou, pokud teda mate prilrzitost oficialne testovat a treba si muzem nejak vzajemne dopomoct, protoze funkcniho softu pro tuhle betu zatim mooc neni ..zatim brou noc
    Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital

  2. #2

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    mě to na pokusném notebooku (1ghz celer 512mb ram) zdechlo hned na začátku při compatability check (nechal jsem to přes noc a nic) při instalaci servru, klienta jsem ještě nezkoušel - čím to může být?


  3. #3

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    ..mě se server vůbec nepodařilo nainstalovat.. při instalaci z widlí to hlásilo nějakej kernel link error a při klasický instalaci, že nemůže ověřit velikost image nebo cosi, tak sem si zformátoval svoje původní C se systémem, abych zjistil, že to nepomůže a ve finále se mi visty nainstalovaly na D, takže sem si uplně zbytečně vodmáz xpčka ..no stane se ..zkus klienta, snad to pomůže, jinak se teď pachtim s rozchozenim 5.1 zvuku, systém mi nechce povolit nic jinýho než stereo
    Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital

  4. #4

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    tak teď píšu z clienta visty, na opteronu144 2,2ghz, 512ram je to takový loudavý, nešel mi nainstalovat driver pro nvidi 6600 (lullu poraď prosím) , zvuk sem rozchodil za použití ovladače z nvidiáckých stránek. zajímavá změna je po ctrl+alt+del naběhne tabulka s výběrem možností:lock this pc, log off, change password, start task manager. Ve vlastnostech lan připojení už je viditelná možnost nastavení IPv6 spolu s IPv4.
    Edit: filmy divx mi jedou na codecs allinone, ale nejedou mi titulky..
    Naposledy upravil Rache; 05.03.2006 v 18:16.


  5. #5

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Rache
    zajímavá změna je po ctrl+alt+del naběhne tabulka s výběrem možností:lock this pc, log off, change password, start task manager.
    Tohle je standardní chování ve všech NT-based systémech, pokud je počítač součástí domény, takže to zas taková novinka není :).
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  6. #6

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    aha tak jsem zas o něco chytřejší, ještě mě překvapila možnost spustit hru ET (wolfenstein) bez instalovaného driveru ke grafice, sice to bylo nekoukatelný ale pustilo se to, ve winxp to bez driveru nejede.


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •