Stránka 1 z 27 1234511 ... PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 652

Téma: Vista-is that our future?

  1. #1

    Standardní Vista-is that our future?

    Pisu Vam svuj prvni prispevek z Vista beta5308 ..zajimaly by me
    Vase nazory na tento system, pokud jiz mate vyzkouseno ..moje postrehy jsou zatim takove, ze jsem aspon 2 hodiny stravil nad rozchozenim widescreen(nekompatibilni BIOS ze sparkle 6600agp), chvili daly i nvidia ovladace a nforce apu driver ..jinac system vypada skvele, je to opravdu jedna velka omalovanka, ale vypada to paradne a v pripade netolerance uzivatele jde nastavit i w2k style.. gamesy jsem jeste nezkousel a bohuzel jsme behem instalace uplne ztratil i veskery data ze svyho puvodnio system disku.. trosku haluzz ..zatim jsem nainstaloval mozzilu a rivatuner, kterej trosku protestuje ..uvidime, jak narocnej se bude system jevit po par dnech uzivani, ale zatim ma u me maly bezvyznamny plus ..navrhuju do tohodle threadu prispivat Vase zkusenosti s novou vistou, pokud teda mate prilrzitost oficialne testovat a treba si muzem nejak vzajemne dopomoct, protoze funkcniho softu pro tuhle betu zatim mooc neni ..zatim brou noc
    Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital

  2. #2

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    mě to na pokusném notebooku (1ghz celer 512mb ram) zdechlo hned na začátku při compatability check (nechal jsem to přes noc a nic) při instalaci servru, klienta jsem ještě nezkoušel - čím to může být?


  3. #3

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    ..mě se server vůbec nepodařilo nainstalovat.. při instalaci z widlí to hlásilo nějakej kernel link error a při klasický instalaci, že nemůže ověřit velikost image nebo cosi, tak sem si zformátoval svoje původní C se systémem, abych zjistil, že to nepomůže a ve finále se mi visty nainstalovaly na D, takže sem si uplně zbytečně vodmáz xpčka ..no stane se ..zkus klienta, snad to pomůže, jinak se teď pachtim s rozchozenim 5.1 zvuku, systém mi nechce povolit nic jinýho než stereo
    Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital

  4. #4

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    tak teď píšu z clienta visty, na opteronu144 2,2ghz, 512ram je to takový loudavý, nešel mi nainstalovat driver pro nvidi 6600 (lullu poraď prosím) , zvuk sem rozchodil za použití ovladače z nvidiáckých stránek. zajímavá změna je po ctrl+alt+del naběhne tabulka s výběrem možností:lock this pc, log off, change password, start task manager. Ve vlastnostech lan připojení už je viditelná možnost nastavení IPv6 spolu s IPv4.
    Edit: filmy divx mi jedou na codecs allinone, ale nejedou mi titulky..
    Naposledy upravil Rache; 05.03.2006 v 19:16.


  5. #5

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Rache
    zajímavá změna je po ctrl+alt+del naběhne tabulka s výběrem možností:lock this pc, log off, change password, start task manager.
    Tohle je standardní chování ve všech NT-based systémech, pokud je počítač součástí domény, takže to zas taková novinka není :).
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  6. #6

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    aha tak jsem zas o něco chytřejší, ještě mě překvapila možnost spustit hru ET (wolfenstein) bez instalovaného driveru ke grafice, sice to bylo nekoukatelný ale pustilo se to, ve winxp to bez driveru nejede.


  7. #7

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    kuci sem asi uplne natvrdlej, ale nejde me to nainstalovat.... zformatoval sem si ccko, deset giga partition a nechce me to na nej nainstalovat... prej neco ze nemuze zkopirovat soubory na tento disk nebo co.... uz si to presne nepamatuju... byl sem majicko nasranej :] zkousel sem to asi petkrat ..... takze vam pisu z knoppixu LiveCD :]] nez zformatuju celej HDD [prave kopiruju dcko k sestre na disk] myslite ze to pujde ?

    ja vim.. hrozne neurcita otazka :]]] ale ja uz fakt nevim co to tam hazelo... unable copy temporary files to this partition nebo tak neco... myslel sem ze tech deset giga bude stacit.... dik

    Lullu.. nemuzu se ti kurna dovolat :]]] heeeelp

    edit: tak uz nic... povedlo se nainstalit, ale po startu to okamzite hodi modrou smrt a restart.... ani diagnostika.. ani oprava startu nepomohla... takze back to Knoppix
    Naposledy upravil Tanner; 09.03.2006 v 00:16.
    Dell E5400, C2D P8400, 4GB, 160GB 7200ot, 14" 1440x900, Windows7 64bit Ultimate
    Panasonic Viera 50" FullHD TX-P50S10E
    PS3 Starter Pack 40GB

  8. #8

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    ..uu, dlouho sem, jsem nekoukal ..musel jsem nainstalovat client verzi, jinac mi to delalo asi to samy, jako tobe mr. tanner ..a na grafiku ted jedu beta forceware, tusim 87.15, predtim jsem snad jel i na driverech z wxp ..ale proste mi neslo nastavit ani pridat 1440x900 rozliseni, tak sem tam hodil tyhle bety a nakonec stejne flashul jinej bios do grafiky, coz teprv pomohlo ..audio mi jede DD, ovsem pouze ve stereu a nemuzu to zmenit, wxp control panel k audiu nemaka, pro vistu zadnej neni.. po drobnym zasahu tykajiciho se deaktivace aktivace se system silene zpomalil, neskutecne dlouho se oteviaj okna, nefunguje flip3D atd.. a co je zajmavy, ten wolfET je na seznamu zcela nekompatibilniho software, takze gratuluju ..system se mi jinak docela libi, mediacenter je taky zajmava featurka a praci mi obcas trosku narusujou mensi nahodily BSOD tot zatim fse
    Sony Playstation 3, HP w2408, Logitech Z-5500 Digital

  9. #9

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    ...nVidiacke drajvre 86.82 a 87.15 pre Vistu, ci uz x32 alebo x64 sa daju najst na fore => laptopvideo2go.com tak vyskusajte len su to cisto ovladace bez CP
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    257

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Windows Performance Rating: je vaše sestava připravena na Vista?
    http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=128620
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  11. #11
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Perfect_
    Windows Performance Rating: je vaše sestava připravena na Vista?
    http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=128620
    No co jsem videl ja, tak ten rating je useless.....i kdyz mate vsechno napr. 5 a jedno 2, tak vam to klidne shodi rating na 2
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  12. #12

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Mam tu 64bit verzi a nejdou mi ovladace, potřebuju hlavne sítovku nvidia , stáh sem neaky pro Vista win s jejich webu ale windows s tim mají problémy. Ovladače grafiky taky pořádne nefungují, ale možná tam nefunguje jen ty ovládací panely. Bez sítovky se nedostanu na net takže je to nepoužitelny.
    Performance rating mám 3 body
    Intel C2D E8400@3.6Ghz 1.26V , Gigabyte GA-P35-DS4 rev 1.1, Patriot 2x2GB DDR2-800 CL4, LC-Power 550W black, nVidia 9600GT - MSI-512-OC, Samsung 400GB Sata 16MB, 3x WD 7500AAKS, Samsung 183L SATA, Logitech MX3000, MS Wireless Laser Mouse 6000, Samsung 225BW 22", . Vodní chlazení CPU[s]+NB+GPU[/s].

  13. #13
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    257

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Masster
    No co jsem videl ja, tak ten rating je useless.....i kdyz mate vsechno napr. 5 a jedno 2, tak vam to klidne shodi rating na 2
    Hm, tak to je celkem na prd , ne že bych čekal něco super, ale pokud je to fakt jak říkáš .
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  14. #14

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Zdarek ja mam takovej malej problem.Zkousel jsem instalovat 64bit verzi 5308 a Instalace probihlala bez problemu, potom me to hlasilo ze to bude restartovat a kdyz se to zrestartlo tak to jeste naskocio do grafickeho rezimu instalace grafiika byla ok ale jiz po dalsim restartu ( vsechny restarty si delala instalace sama ja na to ani nesah) jsem mel komplet rozhozenej obraz na monitoru jsem videl jen cernocernou tmu a v horni casti obrazovky ruznobarevne ctverecky.Jen jsem videl jak se otaci kurzor presypacich hodin a potom se presypaci hodinu zmenily jen v kurzor sipky a tim jsem skoncil protoze po me neco chtel a ja nevim co.Tak jsem to potom restartnul.Tak jsem to zkousel instalovat asi 3x a porad stejnej vysledek.


    Nemuze mi nekdo poradit jak na to ??
    A64 3700+San Diego , AC Freezer 64 PRO , DFI LanParty UT nF4 Ultra-D , 1GB (Dual 2x512MB) DDR400 Kingston HyperX BOX PC3200 , Sapphire Radeon X800 GTO2 , 250 Gb SEAGATE Barracuda 7200.9, SATA II NCQ 16MB cache, 7200ot,, Lite-on DVD-RW SOHW-1673S , LCD Samsung SyncMaster 172x,case Thermaltake Soprano VB1000 SWS Silver,EUROCASE 550W

  15. #15
    Senior Member Avatar uživatele J.Wade
    Založen
    01.11.2003
    Bydliště
    Praha-> Jížní Město
    Věk
    39
    Příspěvky
    685
    Vliv
    256

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    jen takova prihloupla otazka --> poslali byste nejaky screeny jak vsemozne to vypada ?
    CPU: Q8200 @ 2,33Ghz, Graphyc:GTX 650 Ti, Gygabite 1150/5400 6GB patriot,Maxtor 500gb, Corsair 600W.

  16. #16

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal J.Wade
    jen takova prihloupla otazka --> poslali byste nejaky screeny jak vsemozne to vypada ?
    => http://images.google.com/images?svnu...=windows+vista
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  17. #17
    Member Avatar uživatele Gregy
    Založen
    14.11.2005
    Bydliště
    Hořice
    Věk
    33
    Příspěvky
    294
    Vliv
    226

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Ještě hloupější otázka: Jak ste se k Vistě dostali? Existuje nějaká veřejná beta? Asi ne což?
    The Cake is a SPY!

  18. #18
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Will Vista Run Your Games?

    Windows Vista just hit the Beta 2 milestone, and it's frankly too early for us to confidently say you can use it (on a non-critical machine) all day for all your normal tasks. But there was one thing we've wanted to check for a long time, and had to keep telling ourselves, "it's just too early." How well will our games run on Vista? Are there going to be major compatibility problems? Will the performance stink?

    We feel that Beta 2 is the appropriate time to start looking at compatibility and performance issues in Vista, and that goes for gaming (one of the big selling points of Vista) as well. So we spent the better part of a week installing a bunch of modern, popular games on the upcoming OS, noting what works and what doesn't, and trying to find some simple workarounds. Has Vista got game yet? Let's find out.
    http://www.extremetech.com/article2/...1969005,00.asp
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  19. #19

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    To, to s těma ovladačema je dost na ***u, protoze si třeba Omega Drivery nenainstalujem... (no, cesta se vždycky najde )
    Naposledy upravil Crusheer; 31.05.2006 v 17:06.
    sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'

  20. #20

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Gregy
    Ještě hloupější otázka: Jak ste se k Vistě dostali? Existuje nějaká veřejná beta? Asi ne což?
    http://www.microsoft.com/technet/win...ta/get_it.mspx

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  21. #21
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Jaky build je tam ted k dispozici?
    Chtel bych to zkusit, ale jejich linky jsou jaksi pretizene...
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  22. #22

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Masster
    Jaky build je tam ted k dispozici?
    Chtel bych to zkusit, ale jejich linky jsou jaksi pretizene...
    Dnesni idnes

  23. #23
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 011
    Vliv
    340

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal jedik
    No tam je bohuzel ten samy odkaz, z ktereho uz jsem se to snazil stahnout. Nastesti ale aspon v diskuzi je jiny link, takze diky
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  24. #24

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Zacina me to trochu desit...

    "Some website addresses will be sent to Microsoft to be checked."


    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  25. #25
    Senior Member Avatar uživatele Moralles
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    PRAHA
    Věk
    42
    Příspěvky
    637
    Vliv
    256

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    dnes jsem stahnul ofiko co microsoft vypustil betu2 32bit, tak jsem zvedavej. mam 1 HDD rozdelenej na 2. tak doufam ze kdyz to nainstaluju na D: tak nebude nejaky problem s XP co mam na C:
    pak sem hodim result
    PC: X61, FOTO: Canon 450D, Carl Zeiss Pancolar 50/1.8, Pentacon 50/1.8 | Nikon FE + tokina 24/2.8, http://hdsunset.blogspot.com/ - http://robinrezek.com/

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •