Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Digitální fotoaparát do 5k

  1. #1
    Member
    Založen
    21.10.2004
    Bydliště
    Bantice, prdel u Znojma
    Příspěvky
    459
    Vliv
    242

    Standardní Digitální fotoaparát do 5k

    Je to pro bráchu, cena je daná, foťák by měl umět fotit alespoň trochu solidně v noci, i když nečekám od této cenové relace zázraky, není to žádný nadšený fotoamatér, takže foťák by měl umět důležité funkce nastavovat automaticky. Můžete doporučit třeba i foťák levnější s dobrými vlastnostmi, ale obávám se, že 5k je tak akorát na něco solidního. Nebude to rodinný foťák, spíš pařby, akce s kámošema atd atd, takže nic velikostně přemrštěného. Chce nový, takže nic z bazaru.

    Zaujal mne tento: http://www.digihit.cz/Digitalni-foto...Shot-A520.html , ale na něj dosti nadávají na právě horší fotky při nočním focení....jejich velký šum. Cena je už nad hranicí, ale řekněme, že ty dvě tři stovky by ještě snesl, ale to je opravdu už strop.
    CPU:Sempron 1,6@2,72(max takt) @2,4 (provozní takt) Disk: Seagate 80 giga 7200 ot. 8 MB, Paměť:1024 MB kingmax original jednomodul cl 2,5 Deska: MB JETWAY 754GT6-P nV6100 s754, Case: Eurocase+zdroj Chill Innovation 400 W

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele tominek
    Založen
    13.10.2003
    Bydliště
    Brno
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 869
    Vliv
    279

    Standardní Re: Digitální fotoaparát do 5k

    hele ja fotim nocni fotky Ixusem. samozrejme to sumi. ale kompakt do 5K bude sumet vzdycky. navic sum de jakz takz odstranit pri pozdejsich uprava. a jestli bude fotit nocni parby tak tam ten sum snad ani nevadi. tenhle presne jsem v ruce nedrzel ale PS Axx od Canonu jsou obecne dost slusne fotaky.
    Jak rika no-x: "Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)"
    DELL Optiplex 980 | 8GB RAM | i7 860 | GeForce GT330 | 2x 128GB SSD RAID0 | 30" LCD
    Canon EOS 5D + BG-E4 | EF 24-105 mm f/4L IS USM | EF 28 mm f/1.8 USM | EF 50 mm f/1.4 USM | Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG IF HSM || Velbon Ultra LUXi-F + Benro KS-1
    Canon EOS 7D + BG-E7 | EF 70-200 mm f/4L IS USM | EF-S 18- 200 mm f/3.5-5.6 IS || Velbon Ultra MAXi-L
    Speedlite 580EX || DOMKE F-2 | DOMKE F-1X | Lowepro Toploader 70AW | Další čačky kolem

  3. #3

    Thumbs down Re: Digitální fotoaparát do 5k

    do 5k. kamoška má tu 520ku já sem ji žkoumal, a připadá mě horší něž moje stará a75ka. Hlevně neostrost při delším ohnisku... takže můj tip, je koupit něco z výprodeje, novýho, se zárukou (když nechceš bazarovku). Zkus mrknout do škodafoto, ebazar. někdy tam maj právě takový výprodeje se zárukou. Onehdá tam byl nějakej easyshare DX7630, tem mě přijde lepší.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Digitalni rozdvojka (resp. slucovac)
    Založil Mymak v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 11.03.2010, 18:38
  2. Nefunkční digitální kamera, fotoaparát...
    Založil MirrA v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 19.10.2005, 19:39
  3. Digitální výstup z CD/DVD mechaniky
    Založil Gordon v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 27.09.2004, 20:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •