Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 35 z 35

Téma: DirectX End-User Runtime (February 2006)

  1. #26

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    Citace Původně odeslal .:::iGor:::.
    ...no mne isla ta anglicka verzia bez problemov nainstalovat na ceske WinXP Pro, skus ked tak sosnut tu cesku verziu z linku co daval flash

    Tak nevim cim to bylo, ale tento DirectX z toho vyse uvedeneho linku me uz jde bez problemu nainstalovat.

  2. #27

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    Mě po nainstalování této verze padá NFS HP2. Předtím jsem používal skoro rok starý 9.0c a bylo vše v poho.Když jsem teď instaloval system tak jsem tam dal tyto DirectX. Bohužel ty starý jsem už smazal.

  3. #28

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    Citace Původně odeslal Dusan
    Mě po nainstalování této verze padá NFS HP2. Předtím jsem používal skoro rok starý 9.0c a bylo vše v poho.Když jsem teď instaloval system tak jsem tam dal tyto DirectX. Bohužel ty starý jsem už smazal.
    ...skus ich aktualizovat na aprilovu verziu, mozno to pomoze => DirectX End-User Runtimes (April 2006)

    ...osobne som nemal ziadny problem s hrami pri aktualizaciach na februarovu resp. aprilovu verziu DX (ale je fakt ze NFS:HP2 som nehral)
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  4. #29

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    Citace Původně odeslal .:::iGor:::.
    ...skus ich aktualizovat na aprilovu verziu, mozno to pomoze => DirectX End-User Runtimes (April 2006)

    ...osobne som nemal ziadny problem s hrami pri aktualizaciach na februarovu resp. aprilovu verziu DX (ale je fakt ze NFS:HP2 som nehral)
    Spíš bych potřeboval sehnat tyhle starší DirectX 9.0c (4.09.0000.0904). S něma bylo vše v pohodě potom jsem mohl i aktualizovat.Nevíte jestli by se dali ještě na netu sehnat ?

  5. #30

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    Citace Původně odeslal Dusan
    Spíš bych potřeboval sehnat tyhle starší DirectX 9.0c (4.09.0000.0904). S něma bylo vše v pohodě potom jsem mohl i aktualizovat.Nevíte jestli by se dali ještě na netu sehnat ?
    ...jasne, ze sa daju zohnat tie povodne z 8/2004

    http://www.microsoft.com/downloads/d...1-914185249413

    ...len nezabudni, ze vacsina novych hier ti ich z pribalenych DX na DVDcku pri instalacii aj tak "upgradne"
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  6. #31

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    Citace Původně odeslal .:::iGor:::.
    ...jasne, ze sa daju zohnat tie povodne z 8/2004

    http://www.microsoft.com/downloads/d...1-914185249413

    ...len nezabudni, ze vacsina novych hier ti ich z pribalenych DX na DVDcku pri instalacii aj tak "upgradne"
    Díky za odkaz. Víš ale bude to asi tím že tyhle starý DirectX asi mají něco co ty nový nemají. Protože když byly nainstalovaný starší a potom jsem např. z NHL06 updatovali tak vše bylo OK. Ale pokud jsem nainstaloval pouze nový DirectX tak už byl problém.Používám podotýkám WinXP SP1.

  7. #32

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    Citace Původně odeslal Dusan
    Díky za odkaz. Víš ale bude to asi tím že tyhle starý DirectX asi mají něco co ty nový nemají. Protože když byly nainstalovaný starší a potom jsem např. z NHL06 updatovali tak vše bylo OK. Ale pokud jsem nainstaloval pouze nový DirectX tak už byl problém.Používám podotýkám WinXP SP1.
    ...tak neviem, ale ked som teraz porovnal *.cab subory (vratane obsahu) z povodnej verzie 9.0c tak su totozne s tymi v aktualnej aprilovej verzii

    Kód:
    BDA.cab
    BDANT.cab
    BDAXP.cab
    DirectX.cab
    dxnt.cab
    ...jediny rozdielovy subor je ManagedDX.CAB tento je obsiahnuty v povodnej verzii, ale uz nie je v ziadnej aktualizovanej

    ...ale tieto "novsie verzie" by mali byt plnohodnotne a nie rozdielove, takze mozno bol ten subor "nepotrebny"
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  8. #33

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    No ja teda neviem... na cisto nahodene XP (s SP2) som pustil april update a setup preblikol za zlomok sekundy a ani to nechcelo restart, ako keby nic neprepisal.

    Cakal som aj zmenu verzie, ktoru vidim cez dxdiag ale nic sa nezmenilo.


  9. #34

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    Citace Původně odeslal ace
    Cakal som aj zmenu verzie, ktoru vidim cez dxdiag ale nic sa nezmenilo.
    ...verzia sa ti pri tychto aktualizaciach nemeni, vzdy bude 4.09.0000.09.04, ale zmenene subory si mozes dohladat v zalozke DirectX Files
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  10. #35

    Standardní Re: DirectX End-User Runtime (February 2006)

    No dik. Kazdopadne by som cakal nejaky history log pri kazdom update ale to chcem asi vela.


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. DirectX 9.0c End-User Runtime (Dec 2005)
    Založil Champion v sekci fóra SW nástroje a ostatní utility
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 18.12.2005, 21:51
  2. Delphi : komunikace pres RS-232
    Založil mudboy v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 07.06.2005, 22:37
  3. Pořád mi někdo skenuje porty
    Založil Slimák v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 04.09.2004, 12:49
  4. Help VISUAL DELPHI
    Založil Platon v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 06.11.2003, 23:13

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •