Mam Leadtek WinFast A400 GT TDH AGP (GF 6800 GT) http://www.leadtek.com/3d_graphic/wi...dh_c350_1.html a odesel mi vetracek na ni - hucel a kolisaly otacky, po vycisteni (sitko nad vetrackem bylo ucpane prachem) uz sice otacky nekolisaji, ale huci o dost vic nez predtim. Vzhledem k tomu, ze mi celkem vadilo huceni i predtim, ted me to vylozene stve

Proto bych se chtel zeptat, jestli se da sehnat jenom ta nova vrtulka, pripadne tam dat nejakou jinou. Nebo jestli rovnou poridit Arctic Cooling NV Silencer 5 (Rev. 3)? Tady mi trosku nesedi ze originalni chlazeni je i na zadni strane desky (nejsem si jistej, ze by tam davali takovej kus medi navic jenom na efekt), u AC neni, a potom taky nevim, jestli AC nebude prekazet ten maly pasiv vedle pameti (ted tu kartu u sebe nemam, takze nemuzu zmerit).

Rikal sem si, ze kdyz je tam takovej flak medi, ze by to treba neco mohlo bezet i bez vetraku. No nebyl to dobry napad, po 15 minutach hrani teplota jadra vylezla na 106 stupnu (limit pro varovani je 120), dal jsem nemel naladu to zkouset

Kartu jsem koupil pomoci tohoto fora (byla to pred rokem urcite dobra koupe) a nebyl jsem sam, takze doufam, ze se nekdo ze zkusenostmi s touto kartou ozve...