Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Leadtek WinFast A400 GT TDH AGP (GF 6800 GT) - novy chladic?

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    12.02.2003
    Bydliště
    Andromeda
    Příspěvky
    45
    Vliv
    0

    Question Leadtek WinFast A400 GT TDH AGP (GF 6800 GT) - novy chladic?

    Mam Leadtek WinFast A400 GT TDH AGP (GF 6800 GT) http://www.leadtek.com/3d_graphic/wi...dh_c350_1.html a odesel mi vetracek na ni - hucel a kolisaly otacky, po vycisteni (sitko nad vetrackem bylo ucpane prachem) uz sice otacky nekolisaji, ale huci o dost vic nez predtim. Vzhledem k tomu, ze mi celkem vadilo huceni i predtim, ted me to vylozene stve

    Proto bych se chtel zeptat, jestli se da sehnat jenom ta nova vrtulka, pripadne tam dat nejakou jinou. Nebo jestli rovnou poridit Arctic Cooling NV Silencer 5 (Rev. 3)? Tady mi trosku nesedi ze originalni chlazeni je i na zadni strane desky (nejsem si jistej, ze by tam davali takovej kus medi navic jenom na efekt), u AC neni, a potom taky nevim, jestli AC nebude prekazet ten maly pasiv vedle pameti (ted tu kartu u sebe nemam, takze nemuzu zmerit).

    Rikal sem si, ze kdyz je tam takovej flak medi, ze by to treba neco mohlo bezet i bez vetraku. No nebyl to dobry napad, po 15 minutach hrani teplota jadra vylezla na 106 stupnu (limit pro varovani je 120), dal jsem nemel naladu to zkouset

    Kartu jsem koupil pomoci tohoto fora (byla to pred rokem urcite dobra koupe) a nebyl jsem sam, takze doufam, ze se nekdo ze zkusenostmi s touto kartou ozve...

  2. #2

    Standardní Re: Leadtek WinFast A400 GT TDH AGP (GF 6800 GT) - novy chladic?

    dat misto ty vrtulky nejaky vetrak co bude foukat do ty diry po vetraku a melo by to tak chladit
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

  3. #3
    Moderátor Avatar uživatele Over
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    51
    Příspěvky
    2 396
    Vliv
    298

    Standardní Re: Leadtek WinFast A400 GT TDH AGP (GF 6800 GT) - novy chladic?

    No já hned u nové karty odmontoval tu mřížku s krytem a nechla tam jen ten měděnej pasiv...pod kartu jsem do PCI slotu zarazil plastovou kartu s dírou uprostřed a namontovanym silent 80mm větrákem, kterej fouká na ten pasiv na kartě. Klasické řešení, nicméně pohodlné, jendnoduché a hlavně velmi učinné ...navíc jsem docílil rozumné "hlučnosti". Mohl bych poslat foto, pokud bys měl zájem.

  4. #4
    Junior Member
    Založen
    12.02.2003
    Bydliště
    Andromeda
    Příspěvky
    45
    Vliv
    0

    Standardní Re: Leadtek WinFast A400 GT TDH AGP (GF 6800 GT) - novy chladic?

    Citace Původně odeslal Over
    No já hned u nové karty odmontoval tu mřížku s krytem a nechla tam jen ten měděnej pasiv...pod kartu jsem do PCI slotu zarazil plastovou kartu s dírou uprostřed a namontovanym silent 80mm větrákem, kterej fouká na ten pasiv na kartě. Klasické řešení, nicméně pohodlné, jendnoduché a hlavně velmi učinné ...navíc jsem docílil rozumné "hlučnosti". Mohl bych poslat foto, pokud bys měl zájem.
    Diky, fotku posilat netreba, hledal jsem trosku na netu a neco podobneho videl. Nakonec jsem se rozhodl pro AC NV Silencer 5 http://www.computershop.cz/eshop/def...ra-ker-lozisko - vetsina lidi si ho pochvalovala. S montazi problem nebyl, trosku tam sice zavazi ten pasiv vedle pameti, ale neni moc napevno pridelanej a trosku se s nim dalo pohnout. Nesedel taky konektor na napajeni, ale trosku jsem ho serizl ze strany silenceru a bohuzel ulomil jednu stranu konektoru na karte - ale kablik drzi pevne .

    Po kratkych testech muzu rict, ze Silencer je opravdu tichej, teploty jsou zhruba stejny jako se starych chladicem - ten mel ale jeste velkej pasiv i na zadni strane karty. Takze zatim spokojenost...

  5. #5
    Moderátor Avatar uživatele Over
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    51
    Příspěvky
    2 396
    Vliv
    298

    Standardní Re: Leadtek WinFast A400 GT TDH AGP (GF 6800 GT) - novy chladic?

    ten pasiv na zadní straně karty je spíš na ozdobu, víc drží teplo než chladí, takže ten šel dolu hned jako první, ted mám s vlastním chlazením teploty nižší a grafika neni slyšet ani přes větrák ve zdroji..

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. problem s Leadtek WinFast A400 GT TDH GeForce6800GT
    Založil xDAVEx v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 04.12.2005, 13:36
  2. proc nejede - Leadtek A400 TDH
    Založil sid.cz v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 03.11.2005, 19:09
  3. Leadtek Winfast A6600GT TDH 128MB nebo jiná lepší ???
    Založil moskyt v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 24.10.2005, 10:46
  4. Leadtek 6600GT TDH AGP problem (zasek a restart)
    Založil Vitkom v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 28.01.2005, 22:52

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •