Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: mrtva abit nf7-s?:(

  1. #1

    Standardní mrtva abit nf7-s?:(

    Dneska sem neco menil v biosu a kdys sem dal ulozit a na obrazovce bylo neco v tom smyslu at nevypinam pc dokud se neulozi bios tak mi vypnou proud a od ty doby je deska mrtva.co s tim ? nekde nechat prefleshnout bios?pomuze to?nevi nekdo jestli se neco takovyho necha udelat nekde v HK?nebo radsi mam napsat na energetiku at mi zaplatej skodu ?za kazdou radu dekuju

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    15.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    256

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    Jen takovy hloupy dotaz z me strany. zkousel si clear cmos? vypnout/zapnout zdroj(pokud nema spinac tak vytahnout kabel)?

  3. #3

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    Citace Původně odeslal NeMeM9aA Zobrazit příspěvek
    Jen takovy hloupy dotaz z me strany. zkousel si clear cmos? vypnout/zapnout zdroj(pokud nema spinac tak vytahnout kabel)?
    ano zkousel nepomohlo

  4. #4

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    Skus este vytiahnut baterku a spoj tie dva kontakty ked ju vytiahnes, potom ju daj naspat, skus zapnut, ak nepojde tak jedine externe naflashovat new BIOS
    empowered by Alfa Romeo 75 2.0TS
    109kW 148bhp 186Nm
    porsche transaxle sytem
    6L/100km 8)
    ...connected

  5. #5

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    Citace Původně odeslal misokgb Zobrazit příspěvek
    Skus este vytiahnut baterku a spoj tie dva kontakty ked ju vytiahnes, potom ju daj naspat, skus zapnut, ak nepojde tak jedine externe naflashovat new BIOS
    ma byt deska pod proudem kdys spojuju ty kontakty?zabivaji se take nejake firmy flashovanim biosu nebo kde to mam nafleshovat?

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    15.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    256

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    Deska pod proudem byt rozhodne nema. Jinak to lze naflashovat na jine desce - vytahne se bios z tveho Abita - druha deska se nabootuje, z provozu se z ni vytahne jeji bios, nacpe se tam bios vadny a flashuje se.

  7. #7

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    Citace Původně odeslal NeMeM9aA Zobrazit příspěvek
    Deska pod proudem byt rozhodne nema. Jinak to lze naflashovat na jine desce - vytahne se bios z tveho Abita - druha deska se nabootuje, z provozu se z ni vytahne jeji bios, nacpe se tam bios vadny a flashuje se.
    dekuju vim o co jde driv se tomu rikalo hotflash jinak skousel sem ty kontakty a nepomohlo. ale pochybuju ze najdu nekoho kdo mi to naflashuje nezabejva se tim treba taky nakej servis ?

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    15.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    256

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    ano, jsou firmy ktere tohle flashuji - napr GME pokud se nepletu. Nemam tuseni jestli nekdo v HK.

  9. #9

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    na kolik to tak priblizne vyjde vubec nemam tuseni kolik to muze stat?byl by sem rad jestli by mi nekdo mohl napsat o nejakym shopu kde to v HK delaj hledal sem na netu ale nic sem nenasel.dik vsem za rady.

  10. #10

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    tohle se mi stalo u AN7, staci si nechat od nejakyho dobraka preflashovat za 100,- bios a pojede to dal.

  11. #11

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    oki. dneska sem napsal emajl do par hradeckejch servisu tak sem zvedav co mi prijde.

  12. #12

    Standardní Re: mrtva abit nf7-s?:(

    Citace Původně odeslal NeMeM9aA Zobrazit příspěvek
    Deska pod proudem byt rozhodne nema. Jinak to lze naflashovat na jine desce - vytahne se bios z tveho Abita - druha deska se nabootuje, z provozu se z ni vytahne jeji bios, nacpe se tam bios vadny a flashuje se.
    S Hot Flashem na nForce deskách mám špatné zkušenostu.Používají tam totiž čipy LPC které mají jinou napětovou úroven a myslím že dokonce některé piny jsou jinak zapojené.Hot Flashovat se musí na deskách kde jsou tyto LPC chipy (např.49FL004 ).
    Zkus ještě tady toto ,kdysi mi to pomohlo, ale předpokladem je že deska se snaží bootovat z diskety.
    A zde se to řeší adaptérem.

    AMD A64 X2 4200+ @2600Mhz , DFI LP UT nF4 Ultra-D, AC Freezer 64Pro, 2GB DDR500, X1950Pro, Enermax 500W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. abit nf7 ..opravdu záhada!chyba komunikace?
    Založil Priest v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 03.02.2004, 10:05
  2. Abit NF7 alebo MSI KT6 LSR?
    Založil Zoli v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 35
    Poslední příspěvek: 26.09.2003, 10:35
  3. ABIT NF7 alebo EPOX 8RDA+ alebo EPOX 8RDA
    Založil kju v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 09.08.2003, 19:49
  4. New Abit BIOSy NF7 all verze, IS7
    Založil herma v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 16.07.2003, 20:52
  5. New BIOS Abit NF7 serie ALL version
    Založil herma v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 15.06.2003, 17:34

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •