Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 29

Téma: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

  1. #1

    Standardní Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Chystám se na nákup dražšího LCD (SIEMENS P19-2) a nechci kupovat zajíce v pytli. Jaké prodejny v Praze a okolí (nebo E-shopy s osobním odběrem v nějaké prodejně) jsou natolik přívětivé, že umožní před koupí LCD vyzkoušet?
    Jedná se mi zejména o zjištění vadných pixelů (vím, že jsou nějaké normy a tento má normu č.2 tj. umožňuje mít více vadných pixelů). Ale v posledku je stejně přeci na volbě zákazníka, zda daný konkrétní výrobek koupí nebo odmítne...
    AMD 64 3200 (OC na 2,5 GHz), DFI Ultra-nForce 4 Ultra, 1GB Corsair TWINX 1024 - 3200XL, GeFroce 6800Gs, Freezer 64 Pro, SB Audigy 2

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 084
    Vliv
    283

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal pavsko
    Chystám se na nákup dražšího LCD (SIEMENS P19-2) a nechci kupovat zajíce v pytli. Jaké prodejny v Praze a okolí (nebo E-shopy s osobním odběrem v nějaké prodejně) jsou natolik přívětivé, že umožní před koupí LCD vyzkoušet?
    Jedná se mi zejména o zjištění vadných pixelů (vím, že jsou nějaké normy a tento má normu č.2 tj. umožňuje mít více vadných pixelů). Ale v posledku je stejně přeci na volbě zákazníka, zda daný konkrétní výrobek koupí nebo odmítne...
    no myslim, ze by ti to meli na pozadani predvezt v kazde prodejne
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Anduril
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    OVA, OL
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 474
    Vliv
    307

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Zdaleka ne...jestli měli nebo ne, to nevím, ale každopádně třeba v Alfě (ale i v dalších) to nedělají..
    ntb: HP EliteBook 8460p i7-2640M | 8GB RAM | 120GB SSD + 500GB HDD | ATi HD6470 | 14" HD+ | W7 PRO
    home: HP Docking Station | HP L2045W | WD 500GB Scorpio Blue USB box
    work: HP Docking Station | HP L2445W
    audio: Epiphone G-400 SG + Sounder Telecaster | E-MU 0202 | Cambridge Audio Azur 340R | Wharfedale Diamond 9.2 | Magnat Betasub 20A | Sennheiser HD555

  4. #4
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Musi, je to jejich povinnost ze zakona. Nebo si to nech normalne poslat, mas na test 14 dnu, kdyz ti nebude vyhovovat, muzes ho bez udani duvodu vratit.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    257

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal Anduril
    Zdaleka ne...jestli měli nebo ne, to nevím, ale každopádně třeba v Alfě (ale i v dalších) to nedělají..
    Tak já jen potvrdím, že v Alfacompu to nedělají, kamoš si kupoval LCD a neukázali mu to. Ale zase, když se podívam na to ze se strany prodejce, tak se zas, tak nedivím, že to neukážou, protože kdyby to chtěl vidět každý, tak jim tam prostě ty co maj špatný body zbydou nafurt. Jestli je to povinost ukázat nevím.
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  6. #6

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Jo, "teoreticky" by to meli predvyst, ale praxe je jina...
    Bejt z Brna, tak ti doporucim cybex.cz, tam garantuji u vetsiny lepsich modelu 100% dobrych pixelu s okamzitou vymenou, jinak jak uz bylo receno - nechat si poslat a vyuzit prava na vraceni.

    PS: Osobne bych se primlouval za to prezkouseni v klidu doma, nedavno jsem kupoval LCD pro tchana a ten vadnej pixel naskocil az vecer - nebo sem byl do te doby slepej. Proste rychlovka na pulte prodejny pri ostrem svetle a nervozne podupavajicim prodavacem za zady je na nic.
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal Perfect_
    Tak já jen potvrdím, že v Alfacompu to nedělají, kamoš si kupoval LCD a neukázali mu to. Ale zase, když se podívam na to ze se strany prodejce, tak se zas, tak nedivím, že to neukážou, protože kdyby to chtěl vidět každý, tak jim tam prostě ty co maj špatný body zbydou nafurt. Jestli je to povinost ukázat nevím.
    No a co? Je přeci logický, že za svoje (v případě LCD mnohdy nemalý) peníze budu chtít kvalitu, ne? Můžeš si poslechnout hifi věž kterou si kupuješ , můžeš si nechat předvést televizi, tak nevím, proč by to u LCD mělo být jinak?
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    257

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    2D_a_v_i_d: Počkej já neříkám, že by to neměli dělat, ale že se jim třeba až tak nedivím, že každému nenabízí možnost předvedení a nechcou to ani většinou ukazovat. Samozřejmě souhlasím s tím, že za svoje peníze bys měl mít odpovídající zboží. Nezastávám se tady prodejců.

    2Aigor: Ta možnost vrácení peněz nezáleží na způsobu doručení, ale na způsobu objednání, takže i když si to vezmeš osobně, tak máš těch 14 dní na vrácení (už jsem se na to ptal v reklamacích).
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  9. #9

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    S tím vrácením do 14 to hádám není tak jednoduchý.... Když to prodavač odmítně přijmout a vrátit prachy, tak co pak dělat? Soudit se? V tomhle státě?

    Ono je potíž v tom, že většina firem ty dražší modely nemá na skladě a doveze je až na základě objednávky. No a když pak jako zákazník tu objednávku odmítnu při nákupu v prodejně a nebo vrátím do 14 dnů (což je v důsledku prakticky totéž), tak jsou prodavači pořádně nas..aný. Takže v lepším případě mi vrátí prachy, ale tím si to v tý prodejně zavařím tak, že si tam už nikdy víc nebudu moci nic koupit anebo mi ty prachy vůbec nevrátějí a budu mít doma LCD s vadnými pixely..

    prostě jedna věc je norma na vadné pixely, která povoluje prodat i to, co by nikdo nechtěl mít doma a druhá moje právo zákazníka zvolit si, zda daný výrobek koupím či ne... To stojí proti sobě
    AMD 64 3200 (OC na 2,5 GHz), DFI Ultra-nForce 4 Ultra, 1GB Corsair TWINX 1024 - 3200XL, GeFroce 6800Gs, Freezer 64 Pro, SB Audigy 2

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    343

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal Perfect_
    2D_a_v_i_d: Počkej já neříkám, že by to neměli dělat, ale že se jim třeba až tak nedivím, že každému nenabízí možnost předvedení a nechcou to ani většinou ukazovat. Samozřejmě souhlasím s tím, že za svoje peníze bys měl mít odpovídající zboží. Nezastávám se tady prodejců.
    Nechuť to vybalovat a předvádět je zřejmá a zřejmě i zčásti pochopitelná, nicméně na požádání by to podle mě měli být povinni předvést. Mám právo vědět, co kupuju... Dovedeno ad absurdum, bez předvedení mi klidně můžou zkusi prodat leccos...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  11. #11

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Ono to je asi takto ne?:

    A) když si zboží OBJEDNÁM jsem POVINEN si ho odebrat, ale do 14 dnů ho mohu vrátit (a pak tedy nemá smysl si při osobním odběru objednávky něco nechat předvádět)

    B) když si zboží vybírám z kusů co mají na prodejně, MELI BY mi ho předvést a já se mohu rozhodnout, zda koupím či ne, ale pak ho nemohu po 14 dnech už vrátit.

    V případě LCD a obecně dražších PC komponent se v 99% případů bude zřejmě jednat o variantu A
    AMD 64 3200 (OC na 2,5 GHz), DFI Ultra-nForce 4 Ultra, 1GB Corsair TWINX 1024 - 3200XL, GeFroce 6800Gs, Freezer 64 Pro, SB Audigy 2

  12. #12
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    257

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    No sice taky nevím, co bych říkal, kdyby mě to nechtěli vzít zpátky, ale než bych tam šel, tak bych si o tom něco víc zjistil...
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  13. #13

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Ještě jeden postřeh,
    někde to taky dělají tak, že pokud si při objednávce zaškrtneš osobní odběr, mazaně ti vystaví papíry až na místě při odběru. Takže pokud bys chtěl zboží náhodou do 14 dnů vrátit, nemáš jim jak dokázat, že sis ho opravdu objednal na dálku. Můžou se s tebou hádat, že to byla jen rezerace, apod., takže ti zbude jenom soudní cesta ...a jak to v tomhle státě vypadá s vymahatelností víme
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  14. #14
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Staci kdyz se to na webu jmenuje objednavka, v pripade soudu nemaj sanci a verte ze tyhle spory zase tak dlouho netrvaj, ono totiz na ne nemusite ani podavat zalobu, staci dostatecne prokazat svuj narok (dolozit objednavku ...) a soudce vyda rovnou platebni prikaz, kterej lze uz uplatnit i exekuci (samo se jim prictou veskery naklady, coz v pripade, ze exekutor je z mista odberatele a to je 500km, vyjde docela draho).

    Znam par pripadu podobne resenych nezaplacenych faktur a byl to celkem fofr.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  15. #15
    Member
    Založen
    08.03.2005
    Bydliště
    Plzeň
    Věk
    47
    Příspěvky
    119
    Vliv
    234

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Jak už bu někdo zmiňoval. Dobrá varianta je nakupovat na cybexu.

    Ceny celkem ujdou (i když se najdou jinde i lepší).

    Ale především na většinu LCD záruka na 0 vadných bodů (týká se i jedno vadného subpixelu).
    Zde mnozí namítnou, že to je jen vrácení výrobku koupeného na netu ve 14 dení lhůtě, ale není to úplně tak. Vrátit jeden kus lze na každém solidním inet obchodu, ale zde můžete vracet pořád a nebude s tím žádný problém (pochybuji, že na jiném inet obchodu, když byste vrátili jeden kus a chtěli znovu jiný kus stejného modelu, že by ho poslali).
    Osobně jsem tam už kupoval LCD, které mělo vadný bod (mělo vadný pouze 1 subpixel, který prakticky nebyl vidět) a nebyl žádný problém s výměnou.

  16. #16
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    319

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Musi, je to jejich povinnost ze zakona. Nebo si to nech normalne poslat, mas na test 14 dnu, kdyz ti nebude vyhovovat, muzes ho bez udani duvodu vratit.
    S timto me v prodejne vyfakoval, prej to neumoznuje povaha zbozi. Tj. klidne to do elektriny zapoji, ale to je vsechno co mi umozni ...

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  17. #17

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal PetrT
    S timto me v prodejne vyfakoval, prej to neumoznuje povaha zbozi. Tj. klidne to do elektriny zapoji, ale to je vsechno co mi umozni ...
    to je blbost, predajca ti musi predviest funkcnost a to na LCD nejak nesuvis s hlupym pripojenim do zasuvky
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  18. #18
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    319

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal MadCap
    to je blbost, predajca ti musi predviest funkcnost a to na LCD nejak nesuvis s hlupym pripojenim do zasuvky
    Njn, at zije servisni oddeleni TSBohemie... jako dohadoval jsem se tam dost dlouho a fakt to byl typek kterej nic neumi, nadrizeneho nezavola, nic mi nepodepise (ze mi odmitl predvest funkcnost) atd atd ... Objednal jsem to pres eshop a vyzvedl osobne. To ze i presto mam 14 dni na vraceni jsem nevede (pokud to co psal nahore Perfect je pravda).

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  19. #19
    Senior Member mince
    Založen
    10.01.2003
    Bydliště
    Mladá Boleslav
    Věk
    46
    Příspěvky
    807
    Vliv
    271

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal MlokCZ
    Jak už bu někdo zmiňoval. Dobrá varianta je nakupovat na cybexu.

    Ceny celkem ujdou (i když se najdou jinde i lepší).

    Ale především na většinu LCD záruka na 0 vadných bodů (týká se i jedno vadného subpixelu).
    Zde mnozí namítnou, že to je jen vrácení výrobku koupeného na netu ve 14 dení lhůtě, ale není to úplně tak. Vrátit jeden kus lze na každém solidním inet obchodu, ale zde můžete vracet pořád a nebude s tím žádný problém (pochybuji, že na jiném inet obchodu, když byste vrátili jeden kus a chtěli znovu jiný kus stejného modelu, že by ho poslali).
    Osobně jsem tam už kupoval LCD, které mělo vadný bod (mělo vadný pouze 1 subpixel, který prakticky nebyl vidět) a nebyl žádný problém s výměnou.
    To je sice pravda, ale chce to pořad mít trochu štěstí, protože jinak se může stát, že ti to 3x vymění, ale přesto nenarazíš na bezvadnej, nebo dokonce dostaneš ještě horší. A pokud si uvědomíš komplikace s balením, cestou na poštu, cca týden i víc bez monitoru.... a pak to absolvovat znovu. Nemluvě o poštovném. Myslím, že si to většina lidí pak rozmyslí a nechá si i ten s vadným pixelem.

    Bohužel má zkušenost je, že ve většině obchodů, kde jsou LCD vystavené, se jedná spíš o LowEnd.
    Naposledy upravil M.K.; 16.01.2006 v 18:50.
    PC 1 > Asus Striker II Extreme, E8400 @4.4Ghz, Thermalright Ultra120 Extreme, 2x2GB OCZ Platinum DDR3 1800Mhz, 2x Asus 8800GTS, 2x WD6400AAKS, Auzentech X-Fi Prelude, Corsair HX520W, Lian-li A10A, 20" NEC 20WGX2, Razer Lachesis + eXactMat, Sennheiser 595, Vista Ultimate
    PC 2 > ASUS P5K Deluxe, E8400@4Ghz + Scythe Ninja, 4x 1024MB ADATA EE, Gainward 8800GTS, WD6400AAKS, AOC 210S
    Notebooks >DELL E4200, DELL E6400, DELL D630, DELL D430

  20. #20
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    257

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal PetrT
    pokud to co psal nahore Perfect je pravda
    Už jsem to jednou řešil v reklamacích. Jeden "známý" mi totiž tvrdil, že to pravda nen, protože ta lhůta je jen kůli tomu, že při dobírce si to nemáš možnost prohlídnout, což při osobce můžeš. Ptal jsem se na to tedy zde na 4u a Jezevec mi řekl, jak to doopravdy je a já mu věřím .
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  21. #21

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal pavsko
    Chystám se na nákup dražšího LCD (SIEMENS P19-2) a nechci kupovat zajíce v pytli. Jaké prodejny v Praze a okolí (nebo E-shopy s osobním odběrem v nějaké prodejně) jsou natolik přívětivé, že umožní před koupí LCD vyzkoušet?
    Jedná se mi zejména o zjištění vadných pixelů (vím, že jsou nějaké normy a tento má normu č.2 tj. umožňuje mít více vadných pixelů). Ale v posledku je stejně přeci na volbě zákazníka, zda daný konkrétní výrobek koupí nebo odmítne...
    at LCD kupuji kdekoliv, nikdy bych ho nezval bez kontroly. I ve velkoobchodu jsem je nakonec prinutil, ze mi dovolili si to prekontrolovat. Je to jen otazka asertivity.
    Všeho chuť

  22. #22
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal PetrT
    S timto me v prodejne vyfakoval, prej to neumoznuje povaha zbozi. Tj. klidne to do elektriny zapoji, ale to je vsechno co mi umozni ...
    Ehm, behem nekolika minut lze zaridit aby dotycny litoval ze me nekdy potkal. V pritomnosti COI bych si nechal predvest klido vse co ma skladem a pak bych odesel a nic si nekoupil. Takovych veci, ktere nelze predvest je vskutku minimum a prodejce je povinen zajistit prostory a vybaveni prodejny tak, aby prodavane zbozi predvadet mohl.

    EDIT: Jop, vzhledem k tomu ze COI muze udelit pokutu v radu MKc, asi by dotycny velmi rychle prestal v te firme pracovat.
    Naposledy upravil Jezevec; 17.01.2006 v 12:20.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  23. #23

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    chce to proste mi pribuzneho u COI nebo tam sam pracovat.

    Joooooo, to by bylo supeeer mit odznak COI. Tolik lidi se mi uz v kramu vysmalo do ksichtu, nebyl by lepsi pocit s umevem vytahnout odznak a rici, mno tak si tu udelame hloubkovou kontrolu
    Všeho chuť

  24. #24
    Senior Member
    Založen
    09.08.2004
    Bydliště
    Prostějov
    Příspěvky
    784
    Vliv
    248

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Tak já nakupuju LCD v PV v Lord...... A tam mají LCD vystavené a jedou na nich 3D marky 03. Můžeš si vybrat jaký chceš! Nebo ti ho prostě vybalí a nechají tě ho vyzkoušet i se softem co si doneseš s sebou! Prostě obchod jak má bejt!! Co se záruk týká, tak vždy ochotní na 100%! Je fakt že jsou třeba u LCD i o 500Kč dražší! Ale když člověk kupuje něco za 15tis, tak těch pár korun ho nevytrhne!
    Notebook MSI GE620DX-458CS 15,6", i3-2330M, 4GB, 500GB, nVidia GT 555M s 2GB, DVD±RW, WiFi, BT, Win 7 64bit prof. originál :-)

  25. #25

    Standardní Re: Kde nakupovat LCD s ukázkou předem?

    Citace Původně odeslal MlokCZ
    Jak už bu někdo zmiňoval. Dobrá varianta je nakupovat na cybexu.

    Ceny celkem ujdou (i když se najdou jinde i lepší).

    Ale především na většinu LCD záruka na 0 vadných bodů (týká se i jedno vadného subpixelu).
    Zde mnozí namítnou, že to je jen vrácení výrobku koupeného na netu ve 14 dení lhůtě, ale není to úplně tak. Vrátit jeden kus lze na každém solidním inet obchodu, ale zde můžete vracet pořád a nebude s tím žádný problém (pochybuji, že na jiném inet obchodu, když byste vrátili jeden kus a chtěli znovu jiný kus stejného modelu, že by ho poslali).
    Osobně jsem tam už kupoval LCD, které mělo vadný bod (mělo vadný pouze 1 subpixel, který prakticky nebyl vidět) a nebyl žádný problém s výměnou.

    tak právě v cybexu jsem měl hafo zásek asi před rokem, objednal sem po netu microsoftí intelli bezdrát myšárnu, při převzetí jsem se jen tak žertovně zeptal jestli platí ta 14dení lhůta na případné vrácení (protože dodali jinou verzi - chtěl sem 1 a oni mě dali 2 a nebyl sem domluvenej s kámikem jestli mu tato změna nebude vadit-věc designu). A oni tvrdili, že při osobní převzetí ( i když objednávka byla z netu) mám možnost si zboží překontrolovat a tak nárok na toto 14dení období zaniká. od té doby jsou na blacklistu...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Pokud chcete LCD, mrkněte sem, link na supr stránky!
    Založil JardaMeloun v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 22.07.2004, 09:38
  2. [OLD] 17" LCD - kde a aky kupit
    Založil pelo v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 16.07.2004, 02:14
  3. Rozlisenie 1024*768 na 19" LCD
    Založil user v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 25.11.2003, 20:40
  4. Tak jsem koupil nové LCD - je to fakt nářez
    Založil Namornik v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 131
    Poslední příspěvek: 19.05.2003, 21:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •